Ресторант за сватба - Варна

  • 74 117
  • 154
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 5 193
 Hug Благодаря, ще го проверя!

# 136
  • Мнения: 0
Някой да има отзиви за хотел Орхидея, Скай бара?

# 137
  • Мнения: 2 259
Бистро НИ-КА  Peace

# 138
  • Мнения: 6
Zdravei te,molq za informaciq za restorantite Horizont,BM(festivalnia),Varna(Odesos) i Cherno more(restoranta).Mnogo shte sam vi zadaljena ako nqkoi ima prqsna info za cenite uslugite i ukrasite(eventoalno) na tezi restoranti.Ako nqkoi moje da predloji i dr restorant za okolo 70-80 choveka v centara(kato veroqtno shte imame iznesen ritual) shte sam mnoooogo blagodarna!

# 139
  • Мнения: 0
И аз искам да ми препоръчате ресторант за сватба на достъпна цена

# 140
  • Мнения: 0
Здравейте,предстои ми сватба през април месец,искам да попитам какви за отзивите за малката зала на хотел''Пресей''.Някой знае ли нещо за нея?

# 141
  • Мнения: 0
нашата сватба беше в к-кс Камелия(пътя за Златни Пясъци)много доволни останахме от всичко.и не е скъпо Peace

# 142
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета. Аз вчера случайно видях тази темичка и много се чудех дали да пиша, тъй като гледам, че скоро никои не е питал, явно няма закъсали булки Simple Smile. И все пак реших да споделя, за нашата сватба МЕЧТА.
Ние сключихме брак на 01 Юли 2012 и от тогава всички гости продължават да говорят че на по хубава сватба не са били Simple Smile. Знам, че звучи нескромно, но наистина си беше перфектно.
Сватбата се състоя на едно абсолютно непополярно място за варненци - Страноприемница Приселци. Намира се на 15км от варна, посока Камчия. То реално е нещо като къща за гости, но има уникалнааа градина. Дръвчета, цветя, поточета, рибки и други животинки, постройски в типичен български традиционен стил (камък и дърво). Градината е огромна и децата тичаха на воля.
За мен основните предимства бяха следните:
1. Само на 15км от Варна - без светофари , по магистрален път, стига се за 10мин с кола.
2. Изключително изгодни куверти , огромни порции, без компромис с качеството на предлаганата храна (от кухнята споделиха, че всички чинии са се върнали абсолютно празни, което си е комплимент като се има предвид, че хората не седнаха от танци Simple Smile)
3. Най- спокойно ми беше, че не се наложи да разтакаваме гостите, защото всичко се случи на място. Сватбарите дойдоха направо там, аз се приготвях направо там, изведоха ме от една от най-китните къщички, ритуалите бяха там, в градината (като имаше и шатри с сянка за гостите по време на ритуалите). Докато хората се настаняваха и им сервираха, ние си направихме и фотосесия в градината, къде със гостите, къде сами - снимките станаха приказни. Аз винаги мн съм се дразнила като отида някъде на сватба, с грим, прическа и т.н. и като минат ритуалите и като тръгнат младоженците по плажове и градинки да се снимат, а на гостите се казва, елате след 2/3 часа в еди кой си ресторант. И тогава се почва едно ходене от заведение на заведени изтупани и направени, и докато дойде време за сватбеното парти, жените вече не са със същите прически, а мъжете вече са се понапили  Joy . Та, така де, това, че не създадохме неудобство на гостите ми беше мн важно.
4. Обстановката беше много предразполагаща за гостите, защото хем не е претруфено и прекалено претенциозно като някои други ресторанти с градини (няма да цитирам имена), хем не е и кръчмарско, като други (чиито имена също няма да споменавам). Абе с две думи The perfect wedding destination Wink.
5. Последно, но най-важно по значение, собствениците са супер коректни. Просто такъв професионализъм и отношение към работата не бях виждала от много отдавна. Каквото ни обещаха беше така и дори ни направиха куп изненади, като бели гълаби които да пуснем, певица която ни изненада с прекрасно изпълнение, а в стаята ни бяха подготвили романтична, релаксираща вана със свещи и розови листенца навсякъде. Абе, ако щете ми вярвайте, обикнах ги тези хора. Много мили и добри. Не са някои да искат да ти вземат парите и после да те разочароват - НЕ!
6. Пропуснах да кажа че имат и настаняване за около 20 човека, а в съседство има и друга вила с възможност за още толкова, което е супер удобно за гостите от по далече Simple Smile.

И сега след дългите ми излияния, а аз кратко не мога да се изразявам  Embarassed , съм сигурна, че някой ще каже, ти им правиш реклама. Ами, ако искате и така го разбирайте. Хората не са ме молили за нищо такова. Но аз просто не мога да не споделя. Българите сме свикнали все само да се оплакваме, когато не сме доволни, а положителните неща не ги споделяме.
Аз свалям шапка на хората, които са създали такова прекрасно оазисче и които въпреки успеха са останали "Хора".
Ако някой иска да му покажа снимки от нашата сватба, да ми пише на ЛС. Който си направи сватбата там, няма да съжалява Wink

# 143
  • Варна
  • Мнения: 283
Здравейте, някой би ли ми дал  актуална информация относно цените на кувертите ( за сватба около 100 човека) във Вила Марциана?

# 144
  • Мнения: 1 167
Здравейте, някой би ли ми дал  актуална информация относно цените на кувертите ( за сватба около 100 човека) във Вила Марциана?

Вила Марциана вече не организира сватби. Това ми беше съобщено днес, въпреки че съм говорила с тях за дата и т.н. Много съм разочарована и в момента съм отново на нулата.

# 145
  • До морето
  • Мнения: 7 073
Защо така? Казаха ли някаква причина? Аз съвсем скоро бях на сватба там?

# 146
  • Мнения: 1 167
Защо така? Казаха ли някаква причина? Аз съвсем скоро бях на сватба там?

Сменяли концепцията oт догодина с мероприятия до 50-60 души. Нямали да организират сватби вече. Супер непрофесионално отношение от тяхна страна. Чакам от два месеца да ми изпратят новите менюта, за да капарирам, а дори не си направиха труда да се обадят.

Сватбата ми е догодина, август месец...надявам се  ooooh! Confused

Искам сватбата ми да е навън, задължително. Да има красива градина. Единствените места където става са вилата и Бриз 2, но последния отпада поради ред причини. Не искам да е битово и с това просто всичко се изчерпва.  Tired  Sad

Последна редакция: пн, 20 окт 2014, 06:21 от Джия

# 147
  • До морето
  • Мнения: 7 073
Естрея Палас в "Свети Константин и Елена" правят сватби в градината си и там е доста хубаво, ноне преди 3 години, когато аз организирах нашата сватба. Ако искаш разпитай  Wink В Seaside също правят, но там е доста малко и е подходящо за малки сватби.

# 148
  • Мнения: 1 167
Естрея Палас в "Свети Константин и Елена" правят сватби в градината си и там е доста хубаво, ноне преди 3 години, когато аз организирах нашата сватба. Ако искаш разпитай  Wink В Seaside също правят, но там е доста малко и е подходящо за малки сватби.

Нищо особено не е, според моето скромно мнение. Самата шатра, под която трябва да се сгъчкаме всички ми се стори ужасна. Градината се пада встрани, а басейна малко по-долу. Пък и в курорт в разгара на сезона, първо музиката е проблем след 23.30, ще е пълно с туристи и куп други неща.

# 149
  • Мнения: 319
Здравейте, някой би ли ми дал  актуална информация относно цените на кувертите ( за сватба около 100 човека) във Вила Марциана?

Вила Марциана вече не организира сватби. Това ми беше съобщено днес, въпреки че съм говорила с тях за дата и т.н. Много съм разочарована и в момента съм отново на нулата.
Можеш да се обадиш, все пак, лично там, за да си сигурна, че не организират, защото точно преди малко разглеждах сайта им( по друг повод) и си пишат, че организират, дори имаше актуални предложения за зимни сватби-ето цитирам: "Мечтана зимна сватба в ресторант до Варна

Ексклузивна обстановка, блясък на свещи и кристални полилеи, разкошна позлата, уютна топлина от камини, галещи небцето кулинарни изкушения… Звучи ли Ви като перфектната зимна приказка? Защо тогава това да не е част от описанието на Вашата вълшебна сватба в ресторантите на Варна през студените месеци?"
 Wink

Общи условия

Активация на акаунт