Козметика Ланком,Клиник

  • 45 309
  • 263
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 53
Ох вече ставам доста нахална,но някой да знае къде в Пловдив да ги потърся?

В ЛЕРО точно до магазин Адидас на центъра.
Благодаря Галина Малина.

# 16
  • USA
  • Мнения: 559
Ралица, да мисля, че първият крем е подходящ за смесена кожа, защото не е тежък и има добър филтър. Ако те притеснява това, че е age defense, то е заради филтъра. Всичко, което е с филтър предпазва от стареене. Най-добре е да го опиташ на твоята си кожа и сама да прецениш. Цените ги има на линковете, не знам колко струват в България. Може да опиташ и другите и сама да си избереш. На мен и трите ми харесват и съм ги ползвала доста. Вторият не е много скъп и не се води противобръчков.

# 17
  • Мнения: 619
Ralica85, аз съм също като теб със смесена кожа и съм ползвала Clinique Superdefense купувала съм го миналата година бях на 24г. тогава и съм много доволна  Peace Продавач-консултантката в магазина ми го препоръча и останах наистина доволна  Peace Цената му беше 85лв.

# 18
  • Мнения: 53
Ralica85, аз съм също като теб със смесена кожа и съм ползвала Clinique Superdefense купувала съм го миналата година бях на 24г. тогава и съм много доволна  Peace Продавач-консултантката в магазина ми го препоръча и останах наистина доволна  Peace Цената му беше 85лв.
А правилно ли съм разбрала, че  има варианти за  различни типове кожа  става въпрос за Clinique Superdefense

# 19
  • София
  • Мнения: 1 231
Ralica85, аз съм също като теб със смесена кожа и съм ползвала Clinique Superdefense купувала съм го миналата година бях на 24г. тогава и съм много доволна  Peace Продавач-консултантката в магазина ми го препоръча и останах наистина доволна  Peace Цената му беше 85лв.
А правилно ли съм разбрала, че  има варианти за  различни типове кожа  става въпрос за Clinique Superdefense

Точно така  Peace

# 20
  • Мнения: 619
Ralica85, аз съм също като теб със смесена кожа и съм ползвала Clinique Superdefense купувала съм го миналата година бях на 24г. тогава и съм много доволна  Peace Продавач-консултантката в магазина ми го препоръча и останах наистина доволна  Peace Цената му беше 85лв.
А правилно ли съм разбрала, че  има варианти за  различни типове кожа  става въпрос за Clinique Superdefense

Точно така  Peace
Да  Peace В магазина момичето ме пита с каква кожа съм и след това ми препоръча подходящия крем за моят тип кожа  Peace

# 21
  • Мнения: 53
Ralica85, аз съм също като теб със смесена кожа и съм ползвала Clinique Superdefense купувала съм го миналата година бях на 24г. тогава и съм много доволна  Peace Продавач-консултантката в магазина ми го препоръча и останах наистина доволна  Peace Цената му беше 85лв.
А правилно ли съм разбрала, че  има варианти за  различни типове кожа  става въпрос за Clinique Superdefense

Точно така  Peace
Значи отивам търся Clinique Superdefense за смесена кожа и предполагам,че няма да има проблем.Много ви благодаря момичета.Много съм неориентирана и вие ми помогнахте.

Да  Peace В магазина момичето ме пита с каква кожа съм и след това ми препоръча подходящия крем за моят тип кожа  Peace

# 22
  • Мнения: 53
А някой може ли да ми каже каква е цената на кремчето на Ланком Aqua Fusion Simple Smileох вече ставам досадна

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 357
Пробвах 3те стъпки на клиник за проблемна кожа,но не съм доволна(добре че ги взех от САЩ,а там са на двойно по-ниски цени,че не ме яд много за парите Rolling Eyes)Имам и едно кремче за минимизиране на порите,ама направо се чудя дали да го пробвам.А и пудрата не струва,а фон дьо тена го дадох на сестра ми.Не си заслужават парите, а в САЩ клиник е нещо като GOLDEN ROSE тук.Направо ме е яд като им гледам цените тука #2gunfire

# 24
  • USA
  • Мнения: 559
Не си заслужават парите, а в САЩ клиник е нещо като GOLDEN ROSE тук.Направо ме е яд като им гледам цените тука #2gunfire

Е, айде сега, чак пък Голдън роуз. Laughing Клиник си е Клиник навсякъде по света. Това, че в България са се самозабравили с цените не значи, че другаде това е евтина козметика. Имат доста видове пудри и ФДТ.

# 25
  • Мнения: 451
Имаше "гостенски" пост в същия дух в темата за лаковете, но там сравняваха OPI с Голдън Роуз. Почвам да си мисля, че целта всъщност е рекламата на последните  Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 3 840
Неуместно е сравнението. Golden Rose не е ли само декоративна козметика?

# 27
  • Мнения: 7 947
момичета, при заплати от 3000евро нагоре и цена на Клиническите продукти от 30-50 евро...сами направете сметка каква козметика е  Wink

аз също не съм доволна от Клиника - трите стъпки прекалено изсушават и опъват, прекалено много е съдържанието на спирт. ФДТните не са дълготрайни и не са покривни.

В момента си търся ФДТ и понеже чух добри отзиви за Ланком - мисля да пробвам, дано остана по-доволна...всичко е въпрос на кожа все пак, нека не забравяме, че за едни един продукт може да е супер подходящ, за други - просто да не става!

# 28
  • Мнения: 1 381
Не се ли замисляте, че за да ви изсушават кожата, значи не сте подбрали продуктите правилно.
Теста на Клиник ми определи 2 тип кожа. Но продуктите за този тип кожа прекалено ми омазняваха кожата.Пробвах за 3 тип и това се оказаха моите продукти.
Кожата ми никога не  е била толкова чиста и свежа.

От Ланком не съм доволна.От хидратантния гел се обринах.Седмици трябваше да минат докато се махне обрива.

# 29
  • Мнения: 7 947
какво значи не е подбран продукта всъщност?
На опаковката пише за каква кожа е и човек купува. Това не е грешен избор на неподходящ продукт. Еми не зная нормален човек да е с мазна кожа и да си купи нещо за суха...  Crazy
Просто всяка кожа е различна и тук става въпрос за поносимост!

Общи условия

Активация на акаунт