Тайната на дългата и здрава коса - 55

  • 21 309
  • 300
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 547
честита придобивка Хриси Peace

# 271
  • Мнения: X
А пък аз вчера се измих с катранен сапун.  Flutter Направих го, защото преди по-напред в темата бяхме коментирали, че и кожата на скалпа има нужда от ексфолиране. Сложих само в корените, а по дължината се разнесе пяната като отмивах.
Ами много хубава ми стана косата - мека в корените, много чиста, лъскава. До вечерта не се беше омазнила аз я мия всяка вечер. Мисля да продължа да го правя това по веднъж месечно.

Последна редакция: ср, 21 яну 2009, 11:04 от Анонимен

# 272
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 745
Скоро моята не съм я глезила  Sad , но снощи си взех бадемово масло

# 273
  • Мнения: 4 496

Ето ви един разкошен за тяло и коса:
Body shop, Body soap No 300, много нов продукт за Италия и САЩ (дано го пуснат и насам), правят го в Чехия:
Aqua, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Lauryl Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate, Glycerin, Coco Glucoside, Sodium Sheabutteramphoacetate, Olive Oil Osoponied, Algae Extract, Aleo Barbadenis Leaf Juice, Parfume, Polyglyceryl - 3 Caprate, Sodium Lactate, Sodium PCA, Glycine, Fructose, Urea, Niacinamide, Inositol, Sodium Benzoate, Lactic acid, Sodium Acrylate, Sodium Acryloylmethyl Taurate Copolymer, Citric acid.
Невероятен, нежен, омекотяващ! Лично го тествах на дланта си: У-Н-И-К-А-Л-Е-Н! Не се пени много, естествено, защото пенителите са 100 % натурални, ако не баха наджасали акрилатите щеше да е перфектния! А можеше и без тях!
Пантен бял е доста добър, мисля за обем го раздават- обем няма, но е добър.
Отношението е както преценя - това го мога.

Много благодаря! Оценявам този Ви пост! Flutter


Котенце десси, би помогнал спреят, да. Поне на мен ми помагаше, когато се заплитаха крайчетата ми. Hug

Последна редакция: ср, 21 яну 2009, 11:10 от ♥ мис арк ♥

# 274
  • Мнения: 302
Само да попитам за този body shop ли става дума???
http://www.thebodyshop.co.uk/icat/hashampoo
Имам възможност да го получа, ако го открия Embarassed
Благодаря предварително bouquet

# 275
  • Мнения: 159
Неможах да намеря продукта в сайта им. Иначе ползвам това: http://www.thebodyshop.co.uk/invt/56703&bklist=icat,4,shop,bb,bbbodybutters и съм страшно доволна. За съжаление обаче не се предлагат в България.

Сега излизам от банята. Мисля да си полея косата с черен чай. newsm03

# 276
  • Мнения: 302
Аз лично съм ползвала много продукти на тази марка, но никога за коса...та за това питам, не ще и питане продуктите са много добри Mr. Green

# 277
  • Мнения: 2 110
 ivilicious_blue  , аз слагам в маските прясно мляко ,взимам си възможно най-масленото. Действа омекотяващо на косата . Харесва ми.

Мис Арк ,извинявай ,че те притеснявам с въпроси, но знам, че си фен на Абсолюта. Ако можеш кажи ми през колко време/измиваня/ се ползват ампулите и концентрата.Незнам как веднъж на седмица ли?Аз си мия косата два пъти седмично, ако има някакво значение.

# 278
  • Мнения: 4 496
Мис Арк ,извинявай ,че те притеснявам с въпроси, но знам, че си фен на Абсолюта. Ако можеш кажи ми през колко време/измиваня/ се ползват ампулите и концентрата.Незнам как веднъж на седмица ли?Аз си мия косата два пъти седмично, ако има някакво значение.

  33uu Ползвала съм само маската. Ампулите и концентрата не съм. Не пише ли на упътването? Thinking


Дали ги има в e-bay  продуктите на Bodyshop? Thinking Отивам да проверя.

П.С. Има някои нещица. Crazy

# 279
  • Мнения: 2 110
Не ,не пише. Това означава ли да ги ползвам толкова често колкото маската ?! newsm78
http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=94&products_id=590
http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=94&products_id=546

Последна редакция: ср, 21 яну 2009, 13:09 от *Си*си*

# 280
  • Мнения: 1 222
Само да попитам за този body shop ли става дума???
http://www.thebodyshop.co.uk/icat/hashampoo
Имам възможност да го получа, ако го открия Embarassed
Благодаря предварително bouquet
Не, няма го в сайтовете им (все още), снощи ги гледах. Много семпло бяло шише със син етикет, самия надпис също: Боди соап номер 300!

# 281
  • Мнения: 1 222

Ето ви един разкошен за тяло и коса:
Body shop, Body soap No 300, много нов продукт за Италия и САЩ (дано го пуснат и насам), правят го в Чехия:
Aqua, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Lauryl Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate, Glycerin, Coco Glucoside, Sodium Sheabutteramphoacetate, Olive Oil Osoponied, Algae Extract, Aleo Barbadenis Leaf Juice, Parfume, Polyglyceryl - 3 Caprate, Sodium Lactate, Sodium PCA, Glycine, Fructose, Urea, Niacinamide, Inositol, Sodium Benzoate, Lactic acid, Sodium Acrylate, Sodium Acryloylmethyl Taurate Copolymer, Citric acid.
Невероятен, нежен, омекотяващ! Лично го тествах на дланта си: У-Н-И-К-А-Л-Е-Н! Не се пени много, естествено, защото пенителите са 100 % натурални, ако не баха наджасали акрилатите щеше да е перфектния! А можеше и без тях!
Пантен бял е доста добър, мисля за обем го раздават- обем няма, но е добър.
Отношението е както преценя - това го мога.

Много благодаря! Оценявам този Ви пост! Flutter


Котенце десси, би помогнал спреят, да. Поне на мен ми помагаше, когато се заплитаха крайчетата ми. Hug
Moята логика би била да питам- аджеба, с какво чак пък толкова е добър и различен?
Това само за протокола де.

# 282
  • Мнения: 4 496
CI , има доста неща, но посочения от теб наистина все още го няма. Ще проверявам редовно! Flutter
За протокола- имах предвид,  че рядко хвалите някой продукт.

Си- си, за концентрата пише да се нанася преди шампоана и да се стои еди колко си...Значи колкото пъти си миеш косата. А щом ти я миеш два пъти седмично, предполагам, че е добре.
И за ампулите си е посочено: Начин на употреба. След измиване с шампоан Абсолют рипер, отцедете косата нежно с кърпа. Напръскайте кичур по кичур. Оставете да подейства 2-3 минути, след което изплакнете обилно с вода.

# 283
  • Мнения: 2 110
Благодаря Мис Арк ! Явно ,защото на Керастаз ампулите са след 5-6 измшваня и реших ,че и тези са така,  затова ми се стори  много след всяко измиване.Много се извинявам !

# 284
  • Мнения: 4 496
Може би ще е добре веднъж да слагаш ампула, веднъж маската.
А концентрата- преди всяко миене.
Поне така бих правила аз.

Общи условия

Активация на акаунт