Кои кабелни оператори излъчват Baby TV

  • 2 799
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 843
Кейбълтел,но само на цифровия сигнал.

 Peace  заради това пуснах цифрова,  на другия телевизор  я няма /само единия е с цифрова/. Страхотна работа ми върши и Супер7 - не знам обаче дали я има на кабелната или и тя е към цифровата.

# 16
  • Мнения: 784
Всъщност има ли някой, който хваща Бейби ТВ с аналогов телевизор и от кабелен оператор?

# 17
  • Мнения: 4 393
Всъщност има ли някой, който хваща Бейби ТВ с аналогов телевизор и от кабелен оператор?

Ще се повторя - ползвам НЕТ 1 -кабелна е, без цифров пакет  Peace

# 18
  • Варна
  • Мнения: 365
Ще ме извините за невежеството, но какви предавания по-точно излъчват по Бейби ТВ- анимации или нещо друго? Тъй като и аз го нямам, да знам да се ядосвам ли Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 1 650
И аз това искам да знам.

# 20
  • София
  • Мнения: 843
Анимация за бебета.  Дават как се оцветява рисунка от анимирано "животно" . Различни животинчета , кактуси и т.н.  Ритъма е по- бавен така, че да можеш да се загледаш. Забавно е, привлича вниманието особено ако не можете да се нахраните. Mr. Green Лично за мен супер 7 е по-добър вариант но и малката е на година и 6 месеца.

# 21
  • Мнения: 1 477
Само на цифровата телевизия го хващаме.На малкия му е страшно забавен този канал.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 443
Ние сме на RN,по цял ден това гледаме и рисуваме героите от любимите й филмчета.Още като се събуди и започва да пита за Поч и Додо.Дори влязох в сайта и й дръпнах снимки на повечето анимационни герои.Също и направих клипче (от сайта) с поздравителната песничка за рожденния ден,направо си умира от кеф и само повтаря "толти" (торта)

# 23
  • по света
  • Мнения: 1 587
При нас е Кейбълтел,а Булсатком където имаме го няма.И двамата го гледат и са доволни даже и в момента.

Общи условия

Активация на акаунт