Къш на Целулита!!!

  • 8 129
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 068
ще те изненадам приятно  Laughing много е просто и евтино

започнах да ям картофи, те действат добре на съединителната тъкан
започнах да пия зелен чай, намалих нес кафето, ям през ден грейпфрутм пия омега  3 и си правя масаж с маслата на Икаров

ето от тази книга разбрах за повечето неща

http://www.book.store.bg/search?srchstr=%F6%E5%EB%F3%EB%E8%F2&am … store=2&sin=1

и още нещо
Млечните продукти предизвикват образуването на много слуз, която пречи за извеждането на мазнинитеи токсините от лимфната система.
Картофите – имат високо съдържание на калий, който активно извежда течностите,задържани с тъканите. Подобряват плътността и еластичността на съединителната тъкан.
Подобно действие имат и гъбите и всички видове зеле.
Празът – стимулира храносмилането и извежда течностите от организма.
Грейпфрутът – понижава нивото на инсулина,а това на свой ред намалява желанието да се хапне нещо.
Ябълков оцет – стимулира обяната на веществата.
Омега 3 - Подобрява състоянието на кръвоносните съдове след сърдечносъдови заболявания
Действа благоприятно при високо кръвно налягане и нарушения на сърдечния ритъм
Понижава нивото на холестерола и триглицеридите
Подобрява функционирането на мозъчната дейност и действа благоприятно при психични заболявания и депресии
Подпомага правилното функциониране на щитовидната жлеза и хипофизата
Противовъзпалително действие
Стимулира зарастването на рани и изграждането на костна тъкан .............
Избирайте храни, богати на антиоксиданти– витамин С, витамин Е, каротин, флавоноиди, цинк и селен, също така и на растителни влакнини. Специално внимание обърнете на Витамин С – в борбата с целулита той е отличен помощник.


# 16
  • Мнения: 11 747
Ей, Калака, като видях книгата, която показа и се сетих - чела съм твоите съвети, разбира се.
При мен лошото е, че съм на Дюкан и не ми се вързват картофите  Thinking Млечни пък ям здраво, защото са ми от малкото позволени неща.  Всетаки, пак не ми се вързва всичко, ама нейсе. Аз, едва ли не, изобщо не трябваше да имам целулит, тъй като кафе никога не съм пила, нито алкохол (алкохол по празници), непушачка съм, витамин С съм пила на серии по цели ампули (поради други причини) и т.н. и т.н.
След като приключа Дюкан, ако не съм постигнала желания ефект, тъй като много Дюканки се хвалят с изчезване на целулита, което при мен се бави, ако изобщо се получи, то ще се възползвам от твоите съвети, та дано тогава вече..... Ако съм жива до тогава  Laughing

# 17
  • Мнения: 2 068
и аз бях на Дюкан, след него на НВД ......а да и 1 година изкарах на тренажора. Свалих 19кг но целулита не изчезна. 
Откакто купих книжката и започнах да ям и пия по-горе описаните неща започна да намалява.  Wink
В нея има описан как се прави антицелулитен масаж.

# 18
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Калака, а след като започна да ядеш картофи не върна ли килограми ? И с какъв режим поддържаш свалените ?

# 19
  • Мнения: 1
Да ви отчаям малко и аз с моите резултати - с други диети преди, и с Дюкан сега - 20кг свалих - целулита - дали не почна да се вижда повече не знам. Боря го от май месец миналата година, положението ми беше по-зле и от първата снимка, имах буквално дори по 2-3 дълбоки дупки на бедрата, които си личаха и през панталон... направо ужас!
Почнах ръчни масажи - показаха малък ефект - и малък си остана, след 3 месеца, като и ходех на фитнес 1-2 пъти седмично. След това се отчаях, и прекъснах за малко, не си бях и в БГ. Като се върнах, се надъхах, и с нови сили - на 21 години съм все пак!!! ПОчнах отново ръчни масажи, след много четене тук избрах много добър масажист - да е жив и здрав - аз съм му най-трудния случай. Сега пак съм близо 3 месеца  на масажи - ефекта вече е по-голям - докарвам вече другите снимки Simple Smile Няма да губя надежда - пия вода, от 2 месеца съм с Дюкан, сега мисля да си купя и колана Севън Омнипотенс - просто няма как да не се махне все някога тая гадост... нали?

# 20
  • Мнения: 2 068
Калака, а след като започна да ядеш картофи не върна ли килограми ? И с какъв режим поддържаш свалените ?

да си призная беше ме много страх да не си върна килограмите
в мначалото започнах с много малки количества а и не можех да ям много, ставаше ми много тежко от тях  Sick
леко пололеко вкарах останалите храни като ориз, хляб, банани все забранените. С Голямото ядене на картофи ако мога така да се изразя  Mr. Green започнах от декември, около 6-7 месеца след отслабването. Продължавам да избягвам консервантите, саламите, газираните, нат. сокове, най-вече готовите неща в магазина. Почти всеки ден ям сладко / торти, кексове, кремчета/ обаче домашно приготвени  Peace
Признавам си много ям  Blush  Mr. Green а не съм мръднала на килограми.

# 21
  • Мнения: 11 747
Признавам си много ям  Blush  Mr. Green а не съм мръднала на килограми.

тъй да се чува!   superuu

# 22
  • Мнения: 133
интересна темичка

# 23
  • Мнения: 3 376
Калака,моля те дай линк пак към книгата или напиши заглавието,че не ми се отваря.

# 24
# 25
  • Мнения: 5 647
Калака, кажи каква Омега 3 взимаш, т.е. каква марка, че има адски много.  Peace

# 26
  • Мнения: 2 068
Калака, кажи каква Омега 3 взимаш, т.е. каква марка, че има адски много.  Peace
http://www.fortex.bg/content/e14/e92/e949/index_BG.html

пия по 1 на ден

# 27
  • Мнения: 3 376
Кalakа,благодаря Peace

Аз драстично отслабнах след раждането,когато спрях млечните продукти.За мен това е ключа не само към отслабване,но и към по-добро здраве.

# 28
  • Мнения: 3 376
Побутвам темата Sunglasses

Момичета пишете,споделяйте,че ми стана много интересно.До какви изводи стигате?

# 29
  • Мнения: 1 027
хей Simple Smile привет Simple Smile
и аз днес ще си купя омегата и ще започна да я пия, да видим...
а иначе по въпроса
Побутвам темата Sunglasses
Момичета пишете,споделяйте,че ми стана много интересно.До какви изводи стигате?
аз си седя още на мнението, че силов масаж ( +вендузи), пиене на мн вода и водна аеробика намалява сериозно целулита. Мн съм доволна.
Иначе се мажа и с eveline- зелена опаковка ( дано не греша името) - няма шокиращ ефект, разбира се Simple Smile, но мисля, че и той помага малко или много...
А относно млечните- за себе си незнам. Аз хапвам по 1/2 или 1 кисело мляко с трици на закуска... Може да пробвам за известно време да спра да видя дали ще даде полож.резултат Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт