епилатор Филипс или Браун? С дискове или с пинсети?

  • 363 022
  • 1 387
  •   1
Отговори

Анкета

епилатор Филипс или Браун? С дискове или с пинсети?

Опции:

# 1 065
  • Мнения: 1 922
Споменатия от вас епилатор за мен е изключителен боклук и доста коментирах за него.. Само не разбрах този имате сега, или този искате да купите?

# 1 066
  • Мнения: 939
Споменатия от вас епилатор за мен е изключителен боклук и доста коментирах за него.. Само не разбрах този имате сега, или този искате да купите?

Това е този, който имам в момента. Искам да си взема нов, който да ми върши работа.

# 1 067
  • Мнения: X
И аз не съм доволна от него въобще.

# 1 068
  • Стара Загора
  • Мнения: 192
Здравейте, някой случайно да има Braun Skin Spa 9 - 961 wet&dry или поне подобен модел? Аз имам такъв и много си го харесвам, но наскоро разглобихме главата за епилиране, за да я изчистя и имам съмнение, че след това не я сглобихме както трябва. Просто не скуби както преди, трябва да мина по 10 пъти едно и също място, та да оскуби всички косъмчета и то като го държа под лек ъгъл... Та ако някой има такъв или подобен, ще съм благодарна да ми изпрати снимка само на епилиращата глава Hug

# 1 069
  • Мнения: 2 936
Нямам такъв, но лесно намирам в Гугъл подобни снимки, ако само по тях ще можете да прецените какво сте разместили.
Според мен огледайте нивото на металните и пластмасовите части на пинсетите дали е еднакво, както и трябва да се допират една в друга при движение. Това е достатъчно условие за да работи ефективно.

Последна редакция: пт, 14 юни 2019, 19:53 от yahoo

# 1 070
  • София /Сухата река/
  • Мнения: 91
Здравейте дами,
Изчетох всичко по темата и тъй като моя стар еполатор е на 12 г и беше на ,,Филипс,, 20 диска и много ми късаше космите.Реших да си купя нов 40 пинсети и да  ,,.Браун.Днес си купих от ,,Техномикса,,този.... намален на 88лв.,обаче ми се струва малко бавен заради подвижната приставка,която цел да масажира, за да не е толкова болезнено скубенето.
Мен лично без приставката ми е по-бързо и не ме боли.

# 1 071
  • Мнения: 178
Здравейте дами,
Изчетох всичко по темата и тъй като моя стар еполатор е на 12 г и беше на ,,Филипс,, 20 диска и много ми късаше космите.Реших да си купя нов 40 пинсети и да  ,,.Браун.Днес си купих от ,,Техномикса,,този.... намален на 88лв.,обаче ми се струва малко бавен заради подвижната приставка,която цел да масажира, за да не е толкова болезнено скубенето.
Мен лично без приставката ми е по-бързо и не ме боли.
И аз не я ползвам, тя е за по чувствителни хора. Без нея ми е по добре

# 1 072
  • Мнения: 648
И аз съм с него от скоро много съм доволна , но ползвам приставката , защото след като си почистих мишниците толкова много ме болеше и толкова кръв имаше , че реших , че никога няма да в махна ! Иначе епилатора е супер  дори и като за хора като мен с много чувствителна кожа!

# 1 073
  • Стара Загора
  • Мнения: 192
Аз, по-горе писах за моя Браун, оправихме го, наистина сме го сглобили грешно Simple Smile Та, вече си е добре. Масажиращата приставка я ползвам само като скубя интима, иначе без нея ме боли повече.

# 1 074
  • Мнения: 847
И аз съм с него от скоро много съм доволна , но ползвам приставката , защото след като си почистих мишниците толкова много ме болеше и толкова кръв имаше , че реших , че никога няма да в махна ! Иначе епилатора е супер  дори и като за хора като мен с много чувствителна кожа!
Тогава по-добре повече не ги махайте с епилатор,там зоната е деликатна,има опастност от запушване на потни жлези и др.рискове!

# 1 075
  • Мнения: 1 922
Кръвта и подуването от епилация на деликатни зони преминава след няколко епилирания.. И аз преди бях така като се епилирах за пръв път. После кожата свиква, космите стават тънки, по-лесно и безболезнено излизат... Няма сила, която да ме накара да ползвам бръсначка на интимната си зона някога отново, нито пък кола маска, от която ми се спукват капиляри, получавам синини и кво ли не..

# 1 076
  • Мнения: 847
Някой да е ползвал новите модели на Philips Satinelle Essential BRE225?
https://www.philips.bg/c-p/BRE225_00/satinelle-essential-corded-compact-epilator

# 1 077
  • Мнения: X
Здравейте,
за първи път ще си купувам епилатор, просто се изморих от депилиращи кремове, самобръсначки и пр... Колата маска не ми понася... Та имате ли мнения за Braun Silk epil 9 (985) ?? Това е модела на който съм се спряла, държа да е wet and dry...

# 1 078
  • Мнения: 19 343
А може ли някой да ми препоръча епилатор с добро почистване на бикини зона и подмишници? Защото със сегашния ми Филипс /базов модел/ се справям добре с другите зони, но там е трудно и ползвам епилиращи ленти.

# 1 079
  • Стара Загора
  • Мнения: 192
Здравейте,
за първи път ще си купувам епилатор, просто се изморих от депилиращи кремове, самобръсначки и пр... Колата маска не ми понася... Та имате ли мнения за Braun Silk epil 9 (985) ?? Това е модела на който съм се спряла, държа да е wet and dry...
Моят е 9 - 961 wet&dry, като гледам е почти същия, аз съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт