Холандска тема - 30

  • 14 278
  • 309
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 559
Аз като почти образована Mr. Green,искам да кажа,че някои хора с по различен цвят,доста често изкачат с номера че са дискриминирани,ако нещо,било то и съвсем  малко не им хареса Crossing Arms.Имахме една такава в курса,която хем не учеше,и не се интересуваше от нищо,хем и все се цупеше че е дискриминирана Shocked....дори я избиваше на агресия.Ами айде бе...на квото си постелеш на туй ще легнеш....Не може на всички да отвръща все едно ни се кара,и да очаква да и станем приятелки newsm78.Това са единични случаи(има и още ама не ми се говори на тази тема,че ще стане търкал Joy...само вmетнах отметка Joy),с които АЗ съм се сблъсквала.
Ред гърлче,къде изчезна?Писа ли на Сара за количката?
Звезди,къде се изгуби? Flutter
Миленка,почна ли да хапваш триците? SickАз също мисля да ги пробвам.Остана ми още малко да сваля,но не искам да минавам на супер диети...а да почна повечко да спортувам Crazy.Искам всеки ден да бягам,ама ми е възможно ,чак когато мъжо се прибере..и това е след 5.А то тогаз почва да се стъмва,и си ми е шубе да обикалалям сама. Thinking

# 286
  • Мнения: 1 132
Добро утро!
Мегън, една бягаща пътека от марктплац и си готова с тренировките (въпреки,че аз си купих кростренажор и сигурно 5 пъти съм го ползвала  Embarassed )
Тия трици бая гадни бяха, но доста регулираха стомаха. Иначе лично аз не отслабнах от тях, но пък са полезни.
Днес Софи ще е  у съседите и аз съм свободна, че имам да върша разни работи.  Mr. Green Утре обаче, ще гледам 3 парчета.  Crazy Вчера се запознах с една съседка през улица, която има 6 (шест) деца. Искали 3-то и родила 4-знаци.   Shocked Звучи като история от жълт вестник направо.  Crazy Но изглеждаше доста лудичка, та може и да казва истината.

# 287
  • Мнения: 1 761
Мопси-ами пишат ми много хора,напълнила се кутията.
Сега ще я поизпразня,напиши ми адреса и малко повече за детето ( какво обича,с какво си играе най-много,ей такива неща).

Вчера на която позната се обадя все чака второ бебе.Хората не си губят времето по форуми,а действат. Thinking
Себастиан вчера оцветявал картинка на бебешка количка-много жълто и малко зелено.Като го взех от училището ми обясни,че искал бебе,да го вози в количката. newsm78Мислех си,че темата за бебетата я минаха по-миналата седмица,явно подсещат родителите...

Надявам се всички сте в добро здраве,децата  и те и мъжете ви слушат.  bouquet
До скоро

# 288
  • Мнения: 1 910
Кои хлапета ще имат карнавал е училище/зала/т.н.? И какво ще са?
Борил ще е тиролец.
Баща му не поддаде ина идеята ми да е метъл. Исках да му купим перука - червена, дълга коса и да му изрисувам една фанелка. На нея да пише heavy metal  и отдолу cobalt, copper, manganese, iron, zinc  и т.н.  Даже си има едни много тесни дънки. Даже бях намерила едно момическо черно, лъскаво клинче, което щеше да е, като кожен панталон.

megan79, защо реши, че ще стане "търкал", като всички изглежда да сме на едно мнение по въпроса.  Rolling Eyes или почти де.

Мопси, до колкото рабрах не само ти си реагирала, а и баща му. Той с право до някъде, все едно не е способен да научи детето на родния им език.   yes

Ние си имаме крострейнер. Ползвам го 3 х седмично по 40мин (когато Борил е в залата) - но не ми личи. Laughing Трици в устата си обаче не слагам освен, ако не е на живот и смърт.  Grinning По-лесно ми е да гледам да се ограничавам, слаб ефект след няколко месеца...но има!
Не знам...на баща ми една диета със сурови, настъргани ябълки много му регулира стомаха. Но аз на това не мога да се подложа. Пък той разправя, че му е екстра. Confused Редовно си вкарва няколко дни морковена или ябълкова диета. Усещал нужда. Rolling Eyes



Отивам да си чета една много яка книжка за фотография! тук се върнахме към ежедневиетоПриятни занимания на всички по интереси!  bye

# 289
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
windy [YES],
дай, заглавието на книжката. Все нямам време да се запиша на курс, но поне някоя книга може да ми помогне с малко повече знания. 

# 290
  • Мнения: 1 559
megan79, защо реши, че ще стане "търкал", като всички изглежда да сме на едно мнение по въпроса.  Rolling Eyes или почти де.

Мопси, до колкото рабрах не само ти си реагирала, а и баща му. Той с право до някъде, все едно не е способен да научи детето на родния им език.   yes


Ами то стига-един,двама да са контра....а моето мнение дори е доста остро ooooh!,та затова не искам да нагазвам по дълбоко в темата.
И аз имам степер,ама на...все ми се вижда тъп уред Crossing Arms.По нататък ще купим няколко ...и ще се хващам здраво.Ама първо да пооправим мазата,че е о6те хаос Joy

# 291
  • Мнения: 1 110
windy [YES] в залта, в която Алекс ходи ще имат карнавал в петък. Той ще е издокаран като индианец, защото напоследък на това си играем в къщи Simple Smile
Ина4е Алекс имаше 4ерна тениска на която пише "My first metal T-shirt" подарък от на мъжа ми приятелите 'по бар', а и малкия напоследък иска да се обли4а в 4ерно , 4е да е "като тати" и сериозно ме затруднява с покупките  Laughing
А за у4илищата още нямам никакви наблюдения ли4ни, но Алекс сме го записали в Монтесори у4илище, тъй като там най ми хареса базата и съседката ми ми го препоръ4а като добро (от нали4ните в нашия район).

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 15:50 от kariluis

# 292
  • Мнения: 601
Здравейте момичета!!!
Не живея в Холандия, но имам приятелка която живее в Айндховен. (мъжът и е холандец) Ще и кажа да влезе във форума за да си запознаете. Тя има бебе на 3м. и наскоро се върна на работа.на 4 часа Rolling Eyes Още ми е чудно как толкова напреднала държава майчинството е само 3 месеца.
Миналата пролет и бяхме на гости за 20 дни. Очарована съм от тази страна. Толкова красива и чиста.
За престоя си там я обиколихме почти цялата. Бяхме на яхта в Северна Холандия по каналите, ловихме риба спирахме всеки ден на едно пристанище, на по-малките градчета не си спомням именета(много са дълги и трудни за изговарябе) . Разходихме се в Провинция Линбург адски ми хареса, там хвърлих пъпа на малката Wink , отидохме и до Волендам на северно море. Влюбих се в Амстердам. Страхотна атмосфера, но един ден не ни стигна да видим всичко.Само 4 часа ни отне музея кралския музей на Рембранд, за мадам Тюсо не остана време- но следващия път ще отидем там. Червените фенери не пропуснахме разбира се. Ротердам също ми хареса.Само за Хага не остана време. Очарова ме начина по който си поддържат градинките . Първия ден имах чувството,че се намирам в рая. Всичко ми се струваше толкова подредено и чисто все едно се намирах на снимачна площадка. После когато свикнахме с гледката намирахме това за напълно естественно и в реда на нещата, докато не кацнахме на летище София толкова голяма е разликата. Два дни ходех като ударена с мокър парцал и ме дразнеше всичко в БГ.
Въобще  напълни  ми се душата с красоти и емоции  тези 20 дни.
Ходихме и в Белгия- Брюксел хареса ми, но не толкова.
Исках само да ви кажа че ужасло много харесвам Холандия и се надявам скоро пак да я посетя.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 293
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Innocent,
Радвам се, че ти е харесало. И моите гости винаги остават впечатлени от градинките. Имам една братовчедка, която като кацна тук и веднага я заведохме в Хага. Спираме колата в един квартал и тя почва да цъка. Доста продължително и ми стана интересно защо. Тя се занимава с недвижими имоти и не можеше да повярва, че може да има партерни етажи/ къщи без решетки. Да не говорим как всичко се вижда вътре.  Wink

Да не сте били с яхтата в моята провинция? Дай, снимки и ще разконспирираме градчетата.  Wink

Поздрави на хубава Варна ( имам много роднини там)  Hug

# 294
  • Мнения: 601
http://www.snimka.bg/album_organize.php?album_id=288686
http://www.snimka.bg/album_organize.php?album_id=288708
http://www.snimka.bg/album_organize.php?album_id=288748
това са една малка част другите не съм ги качила.
Бяхме в гр.Снейк който беше по-голям

# 295
# 296
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Sneek е на 25-30 км от нас. Сигурно и при нас сте били.

# 297
  • Мнения: 7 914
Innocent
много е приятно, човек да прочете позитивно мнение като твоето  bouquet

# 298
  • Мнения: 1 761
Да,наистина е приятно.
Разликата е само в това,че когато си на екскурзия виждаш едно,а като заживееш се сблъскваш с други неща.За всяка страна важи.

Какво ще правите през ваканцията?
Аз днес чакам матраците да дойдат и събота и неделя ще сглобяваме кревата на два етажа.После Себастиан може да си кани гости с преспиване.Вече има приятелчета,много съм доволна от училището.Уговорихме се с няколко майки да се съберем през ваканцията децата да си поиграят заедно.

# 299
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
SaraJK,
Честит Рожден Ден!
Желая ти здраве и само положителни емоции.

Приятно прекарване!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт