ЮНСКИ МАМИ 2009! ТЕМА № 20

  • 10 463
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 165
Здравейте нови мами!!!Добре дошли!

Анито стискам палци всичко да е наред, моята мама два пъти е лежала и с мен и със сестра ми в болница с кръвотечения, но ето ни на и двете сме живи и здрави, даже преносени:)

За чертата на корема - аз имам бледа линия под пъпа, като снощи забелязах, че е започнала да се качва и нагоре, също така едни тъмни косъмчетата са ми се появили Simple Smile
Михайлова записаха ми час за 29/01 при Д-р Давидков, просто защото тогава ще се комбинираме с наши приятели, които също ходят при него(за 3-та ФМ) да пътуваме заедно.
Моя термин също се мени - от 12 до 19 юни, но по последен цикъл ми е 16 - когато дойде, то милото си знае най-добре Simple Smile
За срещата(Бургас) - 12:30 на Маската или може да се чакаме пред Пиргос, какво ще кажете?Няма ли други желаещи
 - за сега сме toni_81, anjeelina и моа Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 2 658
Стискам палци на падналите момичета!!!Анито, виртуална прегръдка и от мен!Добре дошли на новите майки!
Аз реших да не водя малчо още в началото, просто аз си знам, че като съм с него, си играем заедно и нищо няма да разбера от запознанството.
Честити узнати полове!
Изобщо не си и помислих да излизам днес с детето даже и сама- бяха ме предупредили за какво става дума, но ми е гадничко, че съм все у нас.
Не мога да наваксам с четенето.
Днес усещам, че ми се връща мечешкия зимен сън...
Вчера изчетох много за предната плацента, май никой не ми е писал, повечето казват, че усещанията са слабички и друго инфо имаше.

аз ти писах, не видя ли?  Simple Smile

Аз черна черта не съм имала и за сега също нямам. Миналия път имах много силно окосмяване, каквото за сега нямам, но наистина абсолютно всичко изчезна след раждането. Даже и по ръцете имах много и опадаха.  Peace

# 32
  • Мнения: 136
Да ви питам - смеете ли се и от най-малкото нещо? Аз чувство за хумор винаги съм имала, ама от 1 месец насам просто се смея до сълзи за щяло и нещяло. Днес на 3 пъти ме боля коремът от смях, а нещо кой знае какво не е ставало. Не че има лошо, дори ми се иска тази тенденция да продължи и занапред  Joy

# 33
  • Мнения: 16
Здравейте мамчета!
Добре дошла на Amabel - и аз ще има бебче 14 месеца след първото и ще ми е интересно да обменяме "опит". Не знам какво ще е, но и аз искам да е тайна докато родя- само то да си знае. baby_neutral
 daniela_zdr - здравей и на теб! Лека бременност и хубави моменти! Peace
Черта не знам дали ми се появява или още не е избеляла от предишния път newsm78
За магнерота само ще вмъкна, че не трябва да се пие с желязосъдържащи препарати, каквите често изписват заедно с него, а с няколко часа разлика, защото се дезактивира. Помня, че го пишеше в листовката. Thinking
Много ме шашката с тези БХС- миналата бременност чак амнио си правих, но се надявах този път да са добре нещата. Ще видим в петък.
Хубава и топла вечер пожелавам на всички!  bouquet

# 34
  • Мнения: 170
Somebody, Франческа, благодаря ви от сърце! Леко бременеене на вси4ки! Може пак да намина някой път. Целувки! Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 753
Мерси, Петя!;)
Към Боровските мами - Aya, Katerinka, остава ли в сила ходенето заедно и предложението на Aya за шофьор?
Сега като се замисля, като се разчертая /ще правя едно блокче/, все по-малко ще мога да следя написаното тук Sad, сега май ще прескоча няколко страници от предишната тема...

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 8
Здравейте на новите мами. Лека бременност ви пожелавам.

Черта и аз нямам. Окосмяване също не сум забелязала.
tаnka80 и аз съм за да се видим в 12.30 пред пиргоса. Така по лесно ще се познаем.

# 37
  • Мнения: 111
И аз съм за това да се чакаме пред пиргос стига да се познаем Simple Smile

# 38
  • Мнения: 143
Добре дошли на новите мами  bouquet
tanka80   bouquet
Петя сега се загледах в рецептата защото още не съм я взела и там пише Magnesium Diasporal-за смучене 3по1таблетка  newsm78явно аз съм останала с впечатлението за Магнерич понеже първо това беше споменала.Мисля да се обадя на мойто доки.да я питам да го пияли този магнезий понеже пия желязо Малтофер newsm78

За срещата мястото и дата са уточнени само кои ще сме newsm78
Михайлова
Славена

Нека другите които ще идват да кажат да ги прибавя в списъка Peace

# 39
  • Мнения: 1 291
това ако направя грешката да не вляза един ден във темата или недай си боже 2 дни,после ми трябват още толкоз за да ги прочета, затова се включвам без да съм прочела повечето.

Първо малко процедурни предложения..
   1.Да подсетя че имаме гооляма юнска среща в събота и ако има още някой който не се е записал-да го направи незабавно Wink
   2.Забелязах че в другите теми пишат към името на майката в началото на темата и към пола на детенцето-от кой град е и на колко е години, и коя бременност е(това при нас го има), та не е лошо да се добавят тези детайли.Ако ви се занимава разбира се.Лека по лека.За да знаем кой от къде е(въпреки че в профила го пише)

Въпрос:Като съм 17 г.с. и един ден,означава ли че вече съм в 5ти месец?или това ще се случи другата седмица?

Страшно се изкефих че албумчетата са вече доста пълни
Представям си какво ще е след срещите #Crazy
Няма ли и Пловдивските майки да се активизират?
Много се кефя че на 17ти ще има и среща и в други градове Simple Smile

Този поддържащи колан за бременни ми дойде от Данет, днес го сложих мисля да го нося, но засега не мога още да ви го препоръчам,ще ми се да мине още време да видя дали ще има ефект..
Филма "странния случай на .."с брад пит го изтегли и ще го гледам тези дни, но "Подмяната"нещо не го намирам Sad

# 40
  • Мнения: 111
За срещата: Танка, Тони, Минди, Аз и евентуално Поля Simple Smile щях да ви питам има ли някоя от меден рудник?
Едно момиче има го в замунда а субтитрите после ще намериш в субс-унакс аз го гледах и е доста тъжен да го имаш в предвит

# 41
  • Мнения: 35
edno_momiche, от 18-та седмица влизаш в 5-ти месец Peace

# 42
  • Мнения: 1 475
еdno momiche  филма Подмяната(Changeling), във всички  бг торенти е именован, като Сменено дете!

И да отговориш на Катеринка, че питаше дали ФМ при Марков се плаща двойно за близнаци или цената си е като за едно бебче???

Последна редакция: ср, 14 яну 2009, 19:03 от somebody

# 43
  • Мнения: 9 814
Вече си в 5-ти лунарен месец.

1-4 г.с.- първи медец
5-8 г.с.-втори месец
9-12 г.с. - трети месец
13-16- четвърти месец
17 -20 г.с. - пети месец
21-24 г.с. - шести месец
25 - 28 г.с. -седми месец
29- 32 г.с. - осми месец
34- 36 г.с.- девети месец
37- 40 г.с.- десети месец

# 44
  • Варна
  • Мнения: 31
Михайлова пиши ме и мен за варненската среща Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт