На 2год. още пие АМ

  • 1 489
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 434
Нека да пие щом го харесва.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Дъщеря ми скоро ще навърши 4 години и все още пие сутрин и вечер по 250мл Нутрилон 3 и не мисля насила да й го спирам. Да пие до когато си иска, стига да не е за сметка на другите храни.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Моята дъщеря още го пие,но вече само сутрин.Като стана на 3г сама си спя вечерното.

# 18
  • Мнения: 174
Пуснах темата не толкова от притеснение, колкото да открия съмишленици и се радвам, че точно така стана. Да, ще дойде момент и ще се откаже от млякото, памперса също.А бибата- толкова е буен, че има моменти като лапне биберона и настъпва малко затишие. Живот и здраве на всичко ще му дойде ред!

# 19
  • Мнения: 718
Моят племенник е на 5 г. и пие АМ вечер преди лягане, просто си е навик и не могат да му го изкоренят вече доста време, а и той толкова жално се примолва, че не може да му се откаже на милия, е той е  тежък случай на пристрастеност...

# 20
  • Мнения: 213
Ами какво да ти кажа, дъщеричката ми си пиеше млякото сутрин (250 мл й правех, Лактана Био) докато стана на 3г.6м. Тогава сама се отказа. Сега дребният (на 1г.7м.) също пие мляко, около 180 мл. - пак Лактана. Честно казано, надявам се да го пие още дълго, защото сега дъщеря ми като вече не пие, се тревожа дали си набавя достатъчно калций. Кисело мляко хапва, когато е в настроение, но сирене и кашкавал не обича. Прясното мляко, ако е с какао и захар понякога го пие, понякога - не. Така че, радвай се  Peace

# 21
  • Мнения: 1 372
Аз съм против бибата и памперса на 2 години, но пък съм За да пие АМ до три години. Може и от чаша. Просто АМ е доста по-чисто  и високо синтезирано от което и да е прясно мляко.

# 22
  • Мнения: 959
Пуснах темата не толкова от притеснение, колкото да открия съмишленици и се радвам, че точно така стана.

Така да се каже, откри още един съмишленик. Simple Smile
И моята дъщеря, още пие АМ, вечер. Peace

# 23
  • Мнения: 1 629
До 3 годинка му давай, а после не можеш ли да заместиш с мляко? Те децата трябва да пият и без това!  Peace

страшен аватар Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 669
От всичко изброено, бих махнала само биберона. Махам го от раз, като станат на годинка Twisted Evil Много ми е неприятна гледката на голямо дете с биберон. Но другото си е ОК.

Зная, че не е по темата, но как от раз...

Дъщеря ми е на 11 мес, горните зъбки вече са изкривени напред от биберона, но само да се опитам да го махна и настава ултразвуково пищене. В моментите, в които успея да го измъкна - пръстите са натикани чак до гърлото и повръща. Въобще нямам идея как да се справя.

# 25
  • Мнения: 9 973
Дъщеря ми е на 11 мес, горните зъбки вече са изкривени напред от биберона, но само да се опитам да го махна и настава ултразвуково пищене. В моментите, в които успея да го измъкна - пръстите са натикани чак до гърлото и повръща. Въобще нямам идея как да се справя.
не от биберона,това със зъбките  Wink

# 26
  • Мнения: 4 111
След няколко дни синът ми ще навърши 2 годинки. Все още пие Аптамил по няколко пъти на ден - сутрин, следобед, вечер, понякога и през нощта, понякога и на обяд. Винаги, когато поиска му давам и не се притеснявам, дори се радвам, че си го пие с удоволствие. А кисело и прясно мляко не ще и да види. Мисля, че няма за какво да се притесняваш.
Без биба не заспиваме, а махането на памперса все още не стои на дневен ред.

Същия случай сме и ние. Разликата е само, че от време на време яде плодови кисели млекца и млякото не е Аптамил, а НАН 3 на Нестле.

# 27
  • Мнения: 174
Пълноценното мляко Фризо3 не е единственият му прием на мляко. Яде кисело, плодови, прясно в закуски, не си спомням да е пил , иначе съм му предлагала
До 3 годинка му давай, а после не можеш ли да заместиш с мляко? Те децата трябва да пият и без това!  Peace

страшен аватар Mr. Green
За аватара( ako имаш моя предвид) -любим филм ми е и любима героиня!

# 28
  • Сливен
  • Мнения: 894
супер,нека си пие Peace
а мойта кукла го отказа и аз всеки ден се чудя под каква форма да йнабавям това мляко Rolling Eyes

# 29
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Вечер правя две шишета Фризо 3, едното за малкото 210мл., за каката 180 мл. Не знам до кога ще е така, сигурно до абитуриенския бал.

Общи условия

Активация на акаунт