Да поговорим за шапките

  • 5 375
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
абе да ви попитам... както сте се разприказвали за шапки,
едно време като бях малка се продаваха ушички , нещо като диадема с 2 топли нещица върху ушите ...някой да има спомен?Simple Smile
е, много искам да си намеря такова нещо, топли ушичките а не разваля много косата
някой да е виждал да продават? ...и как им е името на тези неща?

# 31
  • Мнения: 718
абе да ви попитам... както сте се разприказвали за шапки,
едно време като бях малка се продаваха ушички , нещо като диадема с 2 топли нещица върху ушите ...някой да има спомен?Simple Smile
е, много искам да си намеря такова нещо, топли ушичките а не разваля много косата
някой да е виждал да продават? ...и как им е името на тези неща?
.
Ушанки се казват, продават се по магазините за  аксесоари (шапки, шалове, неща за коса, т.н). По спортни магазини също съм виждала, има най-различни модел и цветове Peace

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 3 567
Да се разпиша и аз....
Много обичам шапки, отиват ми и ни най-малко се притеснявам за косата си, когато ги нося. Имам поне 5-6 зимни.
Ушанки никога не съм носила, но не вярвам да топлят колкото шапката. Освен това са ми смешни Simple Smile

# 33
# 34
  • Мнения: 57
Ушанката е вид шапка, а тези аксесоари, които аз наричам "ушички" , се водят наушници. Звучи много "конски" , но точно така ги наричат и могат да бъдат намерени във всеки магазин за шалове, шапки, ръкавици или аксесоари за  коса. Ето един, подходящи за първи март  Grinning



Имам си нова ушанка-кепе. Нещо такова



Много е топла. А като искам да не ми заглушава слуха, вързвам наушниците назад или отгоре.

ТУК има разкошни модели. Останаха ми очичките, ви казвам, в някои от тях.

# 35
  • Мнения: 718
Някой да е виждал по магазините такъв тип шапка:

Навсякъде където проверявах (Playlife, Levi`s, Hot Spot, Fan Point) зимните модели шапки са свършили  Sad

# 36
  • Мнения: 1 650
А какво ще е актуално пролетта?

Общи условия

Активация на акаунт