Ужасен проблем с храненето

  • 1 387
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Би могла да пробваш Лактана Био,за него има много добри отзиви.
Успех и дано се справите.Нямали сме вашите проблеми и за съжаление не бих могла да ти дам по-добър съвет Hug

# 16
  • Мнения: 22 436
Пробвай и с други млека, или просто добавяй по лъжица каша в млякото за смяна на вкуса, но внимавай с кашите да са безглутенови. Не е добре на 4ри месеца да хапва толкова пюре, а и едва ли се наяжда и с него.
Пробвай да потърсиш анатомичен биберон, те са сплескани от едната страна и по-добре лягат към небцето. Нук на залъгалките си са с такива, но не знам дали имат биберони за хранене с тази форма.

# 17
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Мирама, на НУК бибероните на шишетата също са сплескани,но...не иска това дете и това си е. А за млеката ОГРМОНО  БЛАГОДАРЯ, ще го пробваме този розов ХИПП. От доста места чувам добри отзиви за него.  newsm20 newsm20 newsm20вам

# 18
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Като качество лактаната е по-добра според мен но пък розовия хип е много хубав на вкус. Аз смесвам двете заедно едното заради качеството другота заради вкуса му.

# 19
  • Мнения: 9 973
дано скоро се похвалите,че сте разрешили проблема Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 537
оооооооооооох и ние бяхме така, но изведнъж се промени това дете.
Стискай зъби и пробвай каквото се сетиш, и ние сменихме 10 биберона и шишета, млека 2 вида, пюрета и какво ли още не.
Извендъж една сутрин просто прояде и сега квато и храна и  биба  и да и набутам в устата яде и се смее.
е тва е, а на мен за спомен 2 кичура бяла коса ми стави таз история.... Joy
успех мила.

# 21
  • Мнения: 16
Здравей!Моето малко синче изобщо няма проблем с яденето ,но от скоро много трудно пие АМ от биберон .Принудих се да го заигравам с нещо.Давам му някаква играчка да държи в ръчичка.Приготвям цяла торба с играчки до мен и подавам нова,когато я изпусне.                 

# 22
  • Мнения: 1 629
И ние имаме вече проблем с АМ, който се изразява в дъвчене на бибата и винаги остава по 40-50мл АМ в шишето. Можеш да му купиш чашка с дръжки. Аз взех подобна на Бертони да бъркам кашите вътре и тая чашка има капачка, на която има  ...

http://family-bg.com/prX_2706.htm?osCsid=501041c1776f926871409b48f177935   ей за такова говоря  Peace аз докато го обясня  ooooh!

# 23
  • Свиленград
  • Мнения: 269
оооооооооооох и ние бяхме така, но изведнъж се промени това дете.
Стискай зъби и пробвай каквото се сетиш, и ние сменихме 10 биберона и шишета, млека 2 вида, пюрета и какво ли още не.
Извендъж една сутрин просто прояде и сега квато и храна и  биба  и да и набутам в устата яде и се смее.
е тва е, а на мен за спомен 2 кичура бяла коса ми стави таз история.... Joy
успех мила.
Deizy, чул те господ. Дано да стане това,което казваш. Мислех,че клато имам 2-ро дете и всичко ще ми е познато. Ха-ха.Няма такова нещо. Mr. Green

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ох съчувствам ти искренно. Моята госпожица като беше бебе само като видеше бутилката с млякото си врътваше главата и не искаше да я вижда. Давала съм с лъжичка, сменях млеката и нищо. Накрая опитах да я храня сънена само така ядеше. Всичко това при нас продължи до годинката. Голям кошмар беше. ooooh!

# 25
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Ох съчувствам ти искренно. Моята госпожица като беше бебе само като видеше бутилката с млякото си врътваше главата и не искаше да я вижда. Давала съм с лъжичка, сменях млеката и нищо. Накрая опитах да я храня сънена само така ядеше. Всичко това при нас продължи до годинката. Голям кошмар беше. ooooh!
ivben,пробвала съм и сънена,но за съжаление пак се усеща и не иска. Абе каквото, такова ще порастнат и спомен няма да  имат от този кошмар,в който ние майките сме поставени. Вчера й взех 2 шишета на бебе-жу и бебе нова,но и тях не иска.  #Cussing out #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт