LaRedoute - кодове - 20

  • 48 249
  • 732
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 595
Пътната чанта каки/розе с 68012 някой получавал ли я е? Има ли снимка? Че само тя ми се хваща и трябва да избирам м/у нея или БД с 61425+калъфка...  newsm78

# 616
  • Мнения: 231
Имаше ли снимки на кафявия Сак Voyager дето е с кода за прахосмукачката

# 617
  • Пловдив
  • Мнения: 4 154
Пътната чанта каки/розе с 68012 някой получавал ли я е? Има ли снимка? Че само тя ми се хваща и трябва да избирам м/у нея или БД с 61425+калъфка...  newsm78

Получих Паладиума днес с този код - чуден подарък за РД на мама  Laughing

# 618
  • София
  • Мнения: 595
Имаше ли снимки на кафявия Сак Voyager дето е с кода за прахосмукачката


Има, да. Снимката е в първия пост, при описанието на кодовете. Ето http://www.snimka.bg/album.php?album_id=256898&pid=6358108

Пътната чанта каки/розе с 68012 някой получавал ли я е? Има ли снимка? Че само тя ми се хваща и трябва да избирам м/у нея или БД с 61425+калъфка...  newsm78

Получих Паладиума днес с този код - чуден подарък за РД на мама  Laughing

Мммм, той хич не ми е по вкуса...Ще пускам БД с 61425.

Последна редакция: чт, 22 яну 2009, 23:14 от desitka*

# 619
# 620
  • Мнения: 329
Сега и аз пуснах две покани от два мои акаунта и получих по 5 евро на всеки а на новите по 10 евро пак на всеки и хубавото е че валидността на кодовете е чак до 30/09/2009 така че има доста време за да влязат в употреба .
Освен само на кръглите цени от колекция есен /зима 08/09 ми действат и новата колекция , предимно пробвах с детските анцузи и маратонки и намалява с 10 евро ако е един артикул ако са повече разделя 10 евро между всички .

Дано съм била полезна на всички .

Успешни покупки на всички !

# 621
  • София
  • Мнения: 2 296
Айде аз пак да питам като за последно тази вечер. Днес си взех поръчката от 7 януари. Подарък матрак/понеже, защото съм нов потребител bowuu/ . Та да питам - Чела съм ви че с фактурата получавате кодове. Къде да ги търся? На самата фактура, ако се нарича фактура, това което е залепено на кашона с адреса ми няма код. На кашончето на матрака има 5 цифри под бар кода. Да не би това да е код? Или е кода с който съм го поръчала, защото и него не го помня. Може ли малко светлинка по въпроса?
Предварително благодаря   bouquet
 sophiepp благодаря за отговора от предишния ми въпрос.
 BlushЕх, че мили хора Heart Eyes
Аз на една от поръчките от декември нямах код от фактура,така че няма какво да го търсиш,не е болка за умиране. Peace

# 622
  • Мнения: 414
току що ми се хвана този код,намали ми 7 евро,от артикул със зелена цена,ако на някой му е от полза това

26859 - при покупки на стойност над 58 евро от колекция пролет-лято 2008, както и намаление 25% на първите 2 артикула в кошницата, до 20% на останалите. Важи за дамски, мъжко и детско облекло, красота, спорт, бельо, мебели и настилки, с изключение на зелени, червени и мини цени. Доставката е 5,50 евро

# 623
  • Мнения: 639
Злато май никой не ти е отговорил до колкото видях  Rolling Eyes
Чантите не са с код,а се поръчват с референтен номер срещу сумата от 6,90Е и въвеждаш кода за куфара,който е подаръка всъщност.Кода е 23574,а референтния номер за чантите - 5671345.Иначе в 1-вия пост т.14 е описано как да поръчаш с референтен номер.  Hug

# 624
  • Тук и там
  • Мнения: 97

silvip - а ти с кой код поръча чантите ? Защото аз пробвам 3 кода, но не успявам от 2 акаунта  Tired

# 625
  • Мнения: 8
Здравейте,на фактурата имам някакъв код-32476 но не мога да разбера за какво е,ето какво пише.
-40% SUR TOUT LE PRET-A-PORTER
DE VOLRE CATALOGUE AUTOMNE-HIVER 2008-2009


-30% SUR TOUT  VOTRE COMMANDE
DE VOLRE CATALOGUE AUTOMNE-HIVER 2008-2009
Слагах какво ли не в кошницата,и нищо не става.

# 626
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Здравейте
 с кои калъфки се задейства кода 61425, и аз имам нов акаунт но вече съм пускала поръчка от него ще се хване ли кода или на принципа "проба грешка" /понеже на стария вече съм го използвала този код/

# 627
  • Мнения: 79

silvip - а ти с кой код поръча чантите ? Защото аз пробвам 3 кода, но не успявам от 2 акаунта  Tired

Не помня вече. Пробвах наред много кодове и този ми се хвана, но ако ми кажеш има ли го някъде записан ще погледна.

# 628
  • Бургас
  • Мнения: 5 705
Използвания код в дадена поръчка може да се види в суивито-като кликнеш на зелената дата на поръчката и ти се отвори прозореца с подробностите има един надпис Voir mon offre spéciale sur cette commande. Като го натиснеш излиза кода (ако се показват два, то този, който е ползван от теб е долният, а горният си е някакъв системен код за намалението)  Peace

# 629
  • Мнения: 79
Използвания код в дадена поръчка може да се види в суивито-като кликнеш на зелената дата на поръчката и ти се отвори прозореца с подробностите има един надпис Voir mon offre spéciale sur cette commande. Като го натиснеш излиза кода (ако се показват два, то този, който е ползван от теб е долният, а горният си е някакъв системен код за намалението)  Peace

Значи е този .

22624

Общи условия

Активация на акаунт