LaRedoute - кодове - 20

  • 48 236
  • 732
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 3 216

Относно код за БД 31372 с калъфка - явно втори път не ми го дава, защото с него съм пускала 1 калъфка та си мислех за втора по същия начин, но няма да ме огрее  Crazy


С коя кальфка го пускаш?

# 646
  • Тук и там
  • Мнения: 97

Относно код за БД 31372 с калъфка - явно втори път не ми го дава, защото с него съм пускала 1 калъфка та си мислех за втора по същия начин, но няма да ме огрее  Crazy


С коя кальфка го пускаш?

Taies coton uni LA REDOUTE Essentiels
Ref :4683900 - 3,67 €


Тази с горния код пуснах с последната си поръчка и ми даде БД, но сега когато пробвам за втори път не става  Tired
А пробвам и от втори акаунт на който не съм ползвала този код, но пак не става работата.

# 647
  • Мнения: 414
Пътната чанта каки/розе с 68012 някой получавал ли я е? Има ли снимка? Че само тя ми се хваща и трябва да избирам м/у нея или БД с 61425+калъфка...  newsm78
desitka хвана ли се кода за БД
опитвам няколко калъфки ,но не става,с определен модел калъфка ли трябва да е

# 648
  • Мнения: 473
Пътната чанта каки/розе с 68012 някой получавал ли я е? Има ли снимка? Че само тя ми се хваща и трябва да избирам м/у нея или БД с 61425+калъфка...  newsm78
desitka хвана ли се кода за БД
опитвам няколко калъфки ,но не става,с определен модел калъфка ли трябва да е

Пробвай с нещо от тук
http://www.laredoute.fr/vente-drap-housse-love-prix-mini.aspx?pr … 6&prodcolor=2

# 649
  • Мнения: 326
31372 на мен ми даде БД с тази калъфка - http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4683900& … ue&ksource=-1 за 2,62 EUR  Peace /това мнение съм го публикувала преди няколко страници, но го повтарям, тъй като виждам, че пак се обсъжда/

# 650
  • Мнения: 60
31372 ми даде безплатна доставка с тази калъфка - http://www.laredoute.fr/vente-taies-coton-uni-la-redoute-essenti … tegoryid=51020833 - 2.62 евро
писали сме заедно

# 651
  • Мнения: 8
Здравейте,когато сложа код 22594 или, 23159  за матрака ми се хваща ,но ме притеснява че и двата кода се хващат и ми дават матрака дали е възможно и кой да сложа.Изписва ми
Votre cadeau : MATELAS    BLEU     Disponible immédiatement      1  GRATUIT !
Това нали значи че ми го дава.

# 652
  • Мнения: 39
Здравейте,на фактурата имам някакъв код-32476 но не мога да разбера за какво е,ето какво пише.
-40% SUR TOUT LE PRET-A-PORTER
DE VOLRE CATALOGUE AUTOMNE-HIVER 2008-2009


-30% SUR TOUT  VOTRE COMMANDE
DE VOLRE CATALOGUE AUTOMNE-HIVER 2008-2009
Слагах какво ли не в кошницата,и нищо не става.
Много си права! И аз получих този код с фактурата от 22.12.08, но не ми се хвана с нищо. Simple Smile

# 653
  • Мнения: 473
Здравейте,когато сложа код 22594 или, 23159  за матрака ми се хваща ,но ме притеснява че и двата кода се хващат и ми дават матрака дали е възможно и кой да сложа.Изписва ми
Votre cadeau : MATELAS    BLEU     Disponible immédiatement      1  GRATUIT !
Това нали значи че ми го дава.

Пиши после дали са ти обработили ръчно поръчката или не  Praynig Може и на ЛС

# 654
  • Мнения: 62
Цвети аз пуснах матрака с 23159 на 15.01. и поръчката не ми се обработва ръчно Peace

# 655
  • Мнения: 83


Момичета, тази чанта хубава ли е на живо? Хваща ми се и се чудя тя ли да е?
Благодаря  Hug

пп На мен с матрака ми се обработи много бързо. Беше преди 2 дни.

# 656
  • Мнения: 519
Май не е за тази тема въпросът ми, но в другата нямаше кой да ми отговори. Embarassed

Ще ми приемат ли поръчка на стойност 11.30 евро с доставката?

Благодаря ви предварително! Hug

# 657
  • Мнения: 414
благодаря ви момичета златни сте
 Peace

Май не е за тази тема въпросът ми, но в другата нямаше кой да ми отговори. Embarassed

Ще ми приемат ли поръчка на стойност 11.30 евро с доставката?

Благодаря ви предварително! Hug
да Peace

и за протокола
с прословутия код за 10 евро,си напазарих дребни неща,и накрая като ми захапа кодчето платих само 5 евро-доставката

# 658
  • Мнения: 762
мОМИЧЕТА  моля кажете с какво успяхте да ви се хване кода за матрака. Мъжът ми ме изяде за него. Моля кажете  конкретен продукт да е сигурно че ще стане

# 659
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Здравейте
 с кои калъфки се задейства кода 61425, и аз имам нов акаунт но вече съм пускала поръчка от него ще се хване ли кода или на принципа "проба грешка" /понеже на стария вече съм го използвала този код/
 

Общи условия

Активация на акаунт