Някой претапицирал ли е холова гарнитура

  • 9 345
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 175
Аз пък си купих такер и сама си слагам дамаската,
И аз така PeaceСменям си дамаската сама през две години. Хем чистичка,хем е различна и не ми омръзва. Разбира се изискват се шивашки умения.

# 16
Здравейте, прочетох темата и много се зарадвах, но никъде не видях координати къде мога да претапицирам мебелите си. От София съм,  преди 6 години си поръчах мебели, които имат нужда от претапициране и не само, а фирмата, която ги изработи вече не е на пазара. Ако някой от вас знае и е останал доволен от такава услуга, моля дайте координати. Става дума за препапициране на дивани и смяна на дунапрен.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Нуше, дано някой отговори по твоя проблем. Ние също минахме на варианта" направи си сам" - до тук 15 метра плат, малко самодейност със старата шевна машина на пра-бабата( че по- добре шие твърда и стегната материя, електрическата се мъчи), текер от практикер, помощ от мъжа и две съботи и недели шев и кройка и ето - резултат прекрасен, стана направо нова, остават ми само още един фотьойл и две таборетки и ще кача снимчици. И толкова приятно, като си успял да го сътвориш сам и то точно както си го виждал в представите си.

# 18
  • Мнения: 187
Миналата година претапицирахме ъгъла в хола.Останах доволна от тапицера,за ъгъла ни взе 200лева и отделно към ъгъла има 6 възглавници, за тях ни взе още 60 лева.Дамаската я взехме от друг магазин за 600 лева.

# 19
# 20
  • Мнения: 223
може ли и за мен някакви кординати за тапицер в София,някой ако има?Благодаря предварително!

# 21
  • Мнения: 5 598
Стария диван ни го претапицира майстор,беше преди време и цени не помня,хубаво изглеждаше (дивана,де) ,но използва телбод, който детето вадеше с пръстчета  Confused

# 22
  • Мнения: 1 731
Преди доста време претапицирах фотьойлите и табуретките ,защото купих нов диван ,а другите неща със същият плат ги претапицирах с помоща на шивачка,по-ефтино ми излезе.И отзад са с цип за сваляне. Hug

# 23
  • Мнения: 227
миналата година претапицирахме - двойка, троика и фотьойл - взеха ни 360 лв. като дойдоха и ги натовариха, със собствен транспорт и мъкнене по етажите - много бяха коректни за 1 седмица бяха готови и ги доставиха на място.
Аз съм много доволна!

# 24
  • Мнения: 498
Миналото лято претапицирахме диван+два фотьойла+два стола за бар.Купих си кожа/изкуствена,но много сполучлива/,човека дойде ,натовари всичко и ги претапицира със специални машини.Кожата ми струваше 450 лв.,а за труд ми взе 200 лв.

# 25
  • Мнения: 537
миналата година претапицирахме - двойка, троика и фотьойл - взеха ни 360 лв. като дойдоха и ги натовариха, със собствен транспорт и мъкнене по етажите - много бяха коректни за 1 седмица бяха готови и ги доставиха на място.
Аз съм много доволна!

Може ли координати   bouquet

# 26
Eй хора, дайте координати на тапицарските ателиета, от които сте доволни и естествено да са на територията на София. Радвам се за тези от вас, които се радват на обновените си мебели и се надявам някой от тях да ми изпрати инфо Praynig Cry

# 27
  • Мнения: 227
миналата година претапицирахме - двойка, троика и фотьойл - взеха ни 360 лв. като дойдоха и ги натовариха, със собствен транспорт и мъкнене по етажите - много бяха коректни за 1 седмица бяха готови и ги доставиха на място.
Аз съм много доволна!

Може ли координати   bouquet

Заповядайте - ***********- **********
аз тогава също взех телефона от доволна клиентка!

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 10:28 от Балонка Надувкова

# 28
  • София
  • Мнения: 14
Някой да ми прати адрес за претапициране!!! Сега чак забелязах, че вече няма начин да се виждат координатите на полезните неща!!! Моля Ви!!! Особено ще ми е полезно!!! newsm78

# 29
  • Мнения: 227
Някой да ми прати адрес за претапициране!!! Сега чак забелязах, че вече няма начин да се виждат координатите на полезните неща!!! Моля Ви!!! Особено ще ми е полезно!!! newsm78

пратих ти ги на лични   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт