Чирпан - 5 /Пет/ Дано да ни е на късмет!

  • 17 198
  • 279
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 50
И аз така с болките по кърменето си минах по реда,адски болеше...едната ми гарда беше на рани до кръв,а мъника ми се виждаше като чудовище което с нетърпение чака да ме захапе Laughingедин месец продължи това,през който месец не спрях да подържам температура и до днес няма обяснение защо така,като гърдите ми се изпразваха нацяло и нямах проблеми.Но както и да е,в началото е трудно и после идва хубавото.....и да иска се силно желание,защото иначе имаш доста предпоставки да се откажеш Joy  bouquet
Ох днес голямо писане падна,то да бяхме се събрали на по кафенце да си лафим поне Wink
Айде лека от мен ,вече май за последно Peace

# 16
  • Мнения: 772
Хайде и аз да си дам данните:
Веселина - 24.12.19971
Динко - 15.12.1995
Лъчезар - 18.07.2000
Гергана - 06.10.2006
Малко дълъг списък, ама такова е ...  Embarassed

Ти остави списъка ами годината ти на раждане е много опасна. Wink

# 17
  • Мнения: 7
Ти остави списъка ами годината ти на раждане е много опасна. Wink
Всичко е точно - аз идвам от бъдещето - 18 000 години напред, за да помогна на човечеството. Като начало се заселих в Чирпан и родих 3 деца ...  Laughing

# 18
  • Мнения: 172
Ти остави списъка ами годината ти на раждане е много опасна. Wink
Всичко е точно - аз идвам от бъдещето - 18 000 години напред, за да помогна на човечеството. Като начало се заселих в Чирпан и родих 3 деца ...  Laughing
smile3501

# 19
  • Мнения: 286
Добро утро,хайде на по кафенце,макар виртуално Wink
Ей тая сутрин си бях навила аларма за 8 ч да станем с децата и да ги заведа по-навреме на градина,да ама не и на тях и на майка им се спи та откарахме до 9,брей едно бързане му ударих после,но пък доволно се прибрах с кафенце пред компчето и макаронки се направих и след мако отивам да уча за вечерният ми тест по английски стискайте палци да се прадставя блестящо Praynig Blush
Утре си имаме именничка в къщи,свекървата и реших да и купим със свекъра едни тенджери и едни чинии от Метро,като има условие да ни сервира в тях а не да ги държи за нови Naughty
Желая ви хубав и усмихнат петъчен ден,хайде на пазараааааа hahaha

# 20
  • Мнения: 1 897
Желая ви хубав и усмихнат петъчен ден,хайде на пазараааааа hahaha

А, вярно, че петък е пазарен ден в Чирпан! Wink
Аз обаче довечера съм на фирмено парти, та още от сутринта чакам с нетърпение края на работния ден.  Embarassed Имам нужда да се понаглася и повеселя малко след цяла седмица, която прекарах затворена  у дома и притесненията около болестта на сина ми.
Много ми е тегав този януари-много дълъг, студен и мрачен месец... Добре, че е изпъстрен от празници, та от време на време да разпускаме и да забравяме за студа и неволите.
 

# 21
  • Мнения: 11
Брей Весе,аз винаги съм ти се кефила много,и все съм казвала,че ти си необикновена жена!Пък тя виж  каква била работата newsm78 ooooh! #Crazy Peace
Аз искам да споделя нещо за кърменето.Ако не бешежената от бъдещетои моята кумицаХерада ми даде една книга за кърменето,сигурно щях да се откажа.
Забременях,защото трябваше да е женско,но естествено ......да ама не,всичко добре, надавах добре  на гърди,на  корем,на гъз,абе с една дума лека бременност.И най-гадното,че бях забременяла в най кризисният ни периоднема пари и си казах,че пари за мляко няма,трябва се кърми
Благодаря на Бога за тази криза! HugПо голямо удоволствие,наслада,не знам просто как да го опиша,но няма нищо на света по хубаво от това,нищо.А мъжът ми беше толкова горд от мен,както никога до сега.До третия месец съм кърмила с рани на гърдите,ревях с глас и сълзите ми се стичаха по бебето,но след второто засукване всичко минаваше и се наслаждавах. Весето знаеше какво преживях и с голямото момче,но въпреки не се предадох и продължих да кърмя.Имам мерак и за трето,независимо от това какво ще е,но пак за да мога да изпитам същото чувство и искрено съжалявам,че за първото съм била толкова малка и неопитна
И нека да ни е на късмет новата ТЕМИЧКА

# 22
  • Мнения: 772
Брей Весе,аз винаги съм ти се кефила много,и все съм казвала,че ти си необикновена жена!Пък тя виж  каква била работата newsm78 ooooh! #Crazy Peace
Аз искам да споделя нещо за кърменето.Ако не бешежената от бъдещетои моята кумицаХерада ми даде една книга за кърменето,сигурно щях да се откажа.
Забременях,защото трябваше да е женско,но естествено ......да ама не,всичко добре, надавах добре  на гърди,на  корем,на гъз,абе с една дума лека бременност.И най-гадното,че бях забременяла в най кризисният ни периоднема пари и си казах,че пари за мляко няма,трябва се кърми
Благодаря на Бога за тази криза! HugПо голямо удоволствие,наслада,не знам просто как да го опиша,но няма нищо на света по хубаво от това,нищо.А мъжът ми беше толкова горд от мен,както никога до сега.До третия месец съм кърмила с рани на гърдите,ревях с глас и сълзите ми се стичаха по бебето,но след второто засукване всичко минаваше и се наслаждавах. Весето знаеше какво преживях и с голямото момче,но въпреки не се предадох и продължих да кърмя.Имам мерак и за трето,независимо от това какво ще е,но пак за да мога да изпитам същото чувство и искрено съжалявам,че за първото съм била толкова малка и неопитна
И нека да ни е на късмет новата ТЕМИЧКА

От кога ми липсва ОБИЧАМ ВИ и ти точно сега го забрави. Wink

# 23
  • Мнения: 7
Хора - голяма новина!
Имаме си 2 бебета! Днес Смърфиета и Светла са родили и двете - първата сутринта, а втората - следобед.

Мен ме информира Мама на мишле - аз цял ден нищо не съм разбрала, а след работа минах покрай нейния магазин и тя ми каза - разбрала, понеже Светла й била братовчедка.
Не разбрах много, но май Смърфиета родила леко, а на Светла й изтекли водите следобед и затова отишла да ражда. Сега двете са в една стая и са добре.
Не мога да повярвам - какво съвпадение само!
Да са живи и здрави и мамите и децата!

# 24
  • Мнения: 50
КОЛКО ХУБАВА НОВИНА!
ДА СА НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ НОВИТЕ БЕБЧЕТА! love001
ЩЕ ЧАКАМЕ ПОДРОБНОСТИ,и наистина какво съвпадение.Дано ражданията да са минали леко и мамите да са добре  bouquet
newsm51

Последна редакция: пт, 16 яну 2009, 17:50 от silvadge

# 25
  • София
  • Мнения: 1 511
Ехеее,бравооо!
Живи и здрави бебчетата и мамите,и татковцитe!!!


  bouquet Hug  bouquet

# 26
  • Мнения: 172


ЧЕСТИТО НА МАМИТЕ,ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ТАТКОВЦИТЕ.
ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБЧЕТАТА..И МНОГО ДА СЛУШАТ.

# 27
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
ЕХЕЕЕЕ,чудесна новина!!!!!!
Да са живи и здрави мамите,бебетата и татковците,разбира се!!!!На мамите-бързо възстановяване!!!
Ще чакаме новини как са..

# 28
  • Мнения: 58
здравейте, СТРАХОТНА НОВИНА
Честито на мамите,да са им живи и здрави дечицата, само радост да им носят

# 29
  • Мнения: 26
Ехаааа, бебенцаааа Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Да си ни живи и здрави и много да радват мама и тате Hug

Не съм влизала от 100 години и нещо ме накара точно тази вечер да хвърля едно око на темичката.
Нямам време сега да чета назад, но пък ще чакам повече информация за Светлето и Смърфиета Grinning

Общи условия

Активация на акаунт