Ако дискова херния имаш ти, на купон с нас бъди!

  • 189 552
  • 1 210
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 020
Роси, напълно права си, трябва много внимателно да се преброим.  Peace
Аз ще дам отговор като кажеш ти пълната информация - за дата, място и т.н.  Hug

# 61
  • Мнения: 62
Хоп и аз да се запиша в новата тема.

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 174
Е аз предполагам, че точна дата преди да са сключат договорите със здравната каса няма да ми кажат ама приблизително +-няколко дена трябва да може. Утре или вдруги ден като говоря тях ще ви дам подробна информация.  newsm44

# 63
  • Мнения: 661
За ПОморие чувам много хубави неща и вече се настройвам за там  newsm44  Не разбирам защо сега всички тичат към Турция . Лично аз не я приемам за приятна дестинация за почивка , но това ,  разбира се , е мое мнение . Решила съм първо да обиколя нашенските  приятни местенца , пък после  да излизам в чужбина . Сега ,  с тази криза ,  се очаква и цените в курортите да паднат . Лека седмица на всички ви !

# 64
  • Мнения: 309
Момичета и момчета идеята за санаториума много ми допада,но аз не зная дъли ще мога.Ще бъда на работа и незная дъли ще ме пуснат.Не мога да потвърдя още от сега(но то е рано0)Как така си планирате нещата са 3 месеца напред- или не работите или си работите за вас.Аза конгреса мисля,че може да стане по всяко време-да не се чака санаториум.Може да го направим за 2-3 дни където решите Чао за сега.

# 65
  • Мнения: 98
Както казах днес бях при терапевта на ЦСКА.
Погледна ме, и каза: никаква операция шъ тъ опраи'м, лягай по корем Simple Smile Намаза ме с нещо, подръпна кожата около прешлените усука ме, че да изпукат "кокалите", би ми инжеция от двете страни над дупето Embarassed и ми предписа Агапурин, Нимезил и нещо за мазане, като каза да продължа и с предишните лекарства. Нимезила не го взех защото съм мъж #2gunfire (шегичка Simple Smile, просто много ми станаха медикаментите а и болкоуспокояващите не ми помагат особенно). В сряда пак съм при него, като каза, че другия път може да ме разстяга на някакъв специален стол.

# 66
  • София
  • Мнения: 2 020
Марчони, в крайна сметка ефект имаше ли? Намаля ли болката ти, схващането ти, освободи ли кръста ти и т.н.?  Hug

# 67
  • Мнения: 107
Здравей те и от мен .Да ни е честита и здрава новата година. Вече  5 месеца съм на работа , и всичко вървеше добре, но пак ще ходя на преглед.  Маи стъпвах на криво , имам оток на десния крак близо до кокалчето изписаха ми  Мовалис  и нещо за мзане но не минава, утре съм на невролог. Хубавое че има толкова много нови и приятни  попалнения .Привет на всички и дано болките  са търпими.   Лека вечер .   Wink

# 68
  • Мнения: 98
Не мога да кажа със сигурност, но поне по-зле не стана. Рязко нищо не се оправи, но надявам се медикаментите да са започнали да действат. Положението ми е странно, от една страна кръста не ме боли много, и ми позволява да правя кръгови движения почти свободно, но почти не намирам положение когато съм легнал в което кракът ми да не е изтръпнал и да нямам болка. Когато седя, също всичко е почти наред, но все още не мога да стоя изправен за повече от минута. Мога да ходя леко накуцвайки дори и 30 минути, но преко сили. Горе долу така бях и миналата седмица, но сега имам чувството, че легнал съм една идея по-добре.
Това какво значи? Диска все още е там и притиска нерва ли? Как тогава мога да се навеждам, клякам, ходя и дори да вдигам тежко? Помня когато започна всичко, че едвам сядах, и едвам се въртях в леглото от болка в кръста, но пък кракът си беше добре newsm78

# 69
  • Мнения: 669
Здравей Марина!Претесних се какво става с тебе?

# 70
  • Мнения: 669
Марчони,какви са тези кръгови движения.Кръста и при секс няма да го мърдаш.Слагаш колана и не шаваш много много докато не ти отшумят болките-поне малко.Боли те от едната страна ,защото от едната е претиснат нерва.Затова е истръпнал кръка.Щом този ,не ти е извадил диска-дх си е там и няма да се махне с мачкане.Ако успее да облекчи ще е добре.Лекарствата могат да намалят възпалението и да спре да те боли.Ама дх,ще е там.Това за стола което ти е предложил ,е вид екстензия.Подобно тези на Павел Баня-само че не са във вода.Но по добре не вдигай повече от едни женски крака"както се шегуваше един познат"Шегувам се да, не се обидиш.Да те успокоя-Щом на тебе не ти е добре-значи наистина не си добре.От опит го знам.И аз кляках,ставах и крака си на врата да сложа пак не беше добре.Не се очайвай на някои тези процедури помагат.Дано ти да си от тях.

# 71
  • Мнения: 305
А така, как съм я пропуснала тая тема!

И аз съм в купона на страдащите  Wink  - с две дискови хернии и дегенеративни променки по гръбнака  Confused  Wink. Медикаментозно, вече почти не  се влияя. Ама, предполагам и повечето от вас така...

И докато изчета и предните теми - има ли някой с титаниеви импланти в гърба?

Другите въпроси ще си задам, след като попрочета...

# 72
  • Мнения: 803
Big Bad Mamma , много време ще ти трябва да прочетеш всичко, но ще е полезно. Също и за Марчони. Има линкове към старите теми "операция от дискова херния". Името е сменено тъй като решихме да освежиме възпирятията и , както разбирате всички нови съфорумци, приемаме болката с гордо вдигната глава и чаша вино във ръка.
Е, рано е за наздраве Laughing

# 73
  • Мнения: 107
 Здравей те. Днес времето е идеално. Как си aha?  Аз съм със титанови импланти на 8април ме оперираха в Пирогов, мисля че въпреки частична пареза на левия крак изтаняване на десния и стеноза на вертибралния канал,  май съм добре. Титановите пастини струваха 4 500.

# 74
  • Мнения: 669
Все още не мога да кажа колко съм добре.Наболява ме малко.От операцията изминаха 2 месеца.Но като цяло-отстрани съм изглеждала добре.Това със стенозата не е хубаво.Теб пр.Габровски ли те оперира?Какво ти казаха след операцията?

Общи условия

Активация на акаунт