да сложа ли климатик в детската стая

  • 5 235
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • варна
  • Мнения: 564
janiz, ще кажеш ли кой е моделът на Мицубиши, подходящ за детска стая? И ние трябва да взимаме скоро и се интересувам какво трябва да гледам като купувам.
след малко ще го намеря и ще ти пиша-беше хиперинверторен,1800лв и специално за детска стая

# 16
  • Мнения: 2 803
Благодаря ви момичета HugСигурно ще си купим този на мицубиши,който е специално за детска стая/овлажнява и9 самата струя е там където има деца-на пода/Много ми го похвалиха и казаха че е с висок СОР/ефективност/.Благодаря на всички за мнението.


Чудесен избор. Много го хвалят.  bouquet

# 17
  • варна
  • Мнения: 564
http://klimacontrol.com/index.php?InsertId=183&view=detail
това е климатика на мицубиши

# 18
  • варна
  • Мнения: 564
http://v-clima.com/prod.php?id=29 исках да покажа пълната характеристика на модела на климатика.Мисля че е много добър.

# 19
  • Мнения: 156
Определено си заслужава, наши познати го имат и са много доволни. Няма да съжаляваш Peace

# 20
  • Мнения: 3 830
Не е добра идея да духа право в децата, които са на пода.
По-добре да духа някъде нагоре и да стопля равномерно помещението.
 Peace

# 21
  • Мнения: 3 360
Не мисля ,че изсушават въздуха.Скоро в  друга тема се спореше по въпроса Hug,но все пак аз съм "ЗА"-и за детска стая и каквато и да е,от ел.уредите това е най-добрия вариант.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Имаме климатик. Не изсушава въздуха. Но аз нещо не съм фен на климатиците и не го ползваме. Много боледувам при ползване на климатик. Не понасям течението което се създава. Тази зима купих конвектор Адакс. Не го изключвам а го намалявам докато не сме си в нас. Доволна съм. В стаята е приятно и конфортно, а в стаята на детето има маслен радиатор Делонги, затопля много бързо за около 30 мин.

# 23
  • Мнения: 3 830
Имаме климатик. Не изсушава въздуха. Но аз нещо не съм фен на климатиците и не го ползваме. Много боледувам при ползване на климатик. Не понасям течението което се създава. Тази зима купих конвектор Адакс. Не го изключвам а го намалявам докато не сме си в нас. Доволна съм. В стаята е приятно и конфортно, а в стаята на детето има маслен радиатор Делонги, затопля много бързо за около 30 мин.


Затова е кофти идея да се насочи да духа в децата. Peace

# 24
  • Варна
  • Мнения: 25 242
И мен ме изненада това за духането в децата newsm78 То принципно всеки климатик може да се настройва накъде да духа, надолу към пода или по-нагоре, защо това се приема като някаква екстра?

# 25
  • Разград
  • Мнения: 2 102
И аз мисля след като направим ремонта в детската стая да сложим климатик там. Мисля, че е най-удачния вариант.

# 26
Климатикът според мен е доста  неподходящ за детска стая, най-малкото защото изсушава въздуха и предизвиква алергии, същото е и с разни духалки и конвектори. Наскоро се върнах от Швейцария и там в момента всички ползват отопление с инфрачервени льчи. Имат всички държавни здравни сертификати. Вече ги има и в БГ. Поддържат температура каквато ти определиш и в детската стая според мен са най-подходящи. Е, по-скьпо е от духалки, но е по-икономично и здравословно от тях. Ако искаш потърси инфо, фирмата се казва Infraswiss.

# 27
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Климатикът според мен е доста  неподходящ за детска стая, най-малкото защото изсушава въздуха и предизвиква алергии, същото е и с разни духалки и конвектори. Наскоро се върнах от Швейцария и там в момента всички ползват отопление с инфрачервени льчи. Имат всички държавни здравни сертификати. Вече ги има и в БГ. Поддържат температура каквато ти определиш и в детската стая според мен са най-подходящи. Е, по-скьпо е от духалки, но е по-икономично и здравословно от тях. Ако искаш потърси инфо, фирмата се казва Infraswiss.

Айде още един регистрирал се, за да си рекламира фирмата.

# 28
  • Мнения: 4 187
Новите поколения климатици са с много екстри, като йонизация на въздуха, лампи за стерилизация, контрол на влагата и други подобни. Не виждам ако е нужно защо да не бъдат поставени в детска стая.

# 29


Гери, интересна гледна точка имаш?! Това че не си чувала за други начини на отопление, освен климатици..май не е проблем на всички. Форумът е за мнения и съвети или съм се объркала?

Общи условия

Активация на акаунт