голямата напаст

  • 1 917
  • 18
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 59
Здравейте на всички!Пиша ви за напастта наречена ''влагалищни гъбички"при бременни.Преди два месеца имах и доки ми предписа някакви свещички които наистина ми минаха бързо.Но сега пак пущината им се появиха,моя доки остъства от града и незнам какво да правя с тях, имам ги може-би вече 2-3 дена с лек мирис но то е от тях.Въпроса ми е дали ще си минат от само себе си или пак трябва да си взема тези свещички?Доки ми беше споменал че 80%от бременните имат тези гъбички и било нормално.При вас как е?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 306
Здравей. И аз имах тези ужасни гъбички, и на мен ми казаха, че почти всички бременни ги имат. А относно свещичките си спомням, че не били за да ме излекуват, а за да ме пречистят възможно най-много преди раждането заради детето. Така и не ми мина тогава. Дори след раждането пак имах. Само знам, че са много упорити.

# 2
  • Мнения: 45
Аз също имах гъбички в шестия месец. Предписаха ми Гиназол - два пъти през седмица влагалищно. Да чукам на дърво се оправих.

# 3
  • Мнения: 59
моя доки като го няма мога ли без рецепта аптекарката да ми даде или трябва да се мъча с тях

# 4
  • Мнения: 822
При такова лечение,поне което аз знам е че трябва и съпругът ти да се лекува,защото при един полов контакт той пак ти ги прехвърля.

# 5
  • Мнения: 1 310
И аз имах такива досадни гъбички към края на бременността. Гинеколожката тогава ми обясни, че трябва да се излекуват, защото могат да предизвикат усложнения.
Свещичките се продават свободно в аптеката. Peace Но все пак се посъветвай с лекар, дали в толкова кратък период можеш пак да ги ползваш.
Успех!  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 217
Аз през цялата бременност бях с гъбички.
3 пъти слагах Полижинакс,даже последния път беше в родилния дом,за да не заразя детето,но раждах секцио.
Наистина са много упорити и неприятни.
Моите поне не сърбяха.

# 7
  • Мнения: 2 803
И аз бях така. Наистина голяма напаст.

# 8
  • Мнения: 388
И аз ги имах към 5 месец. Проведох един курс на лечение с Полижинакс и повече нямах проблеми

# 9
  • Мнения: 8 999
Няма да минат от само себе си. Ще ти датат лекарството без рецепта. Ползвай старата.

# 10
  • Мнения: 1 629
Слагай свещичките и не чакай, защото бях чела, че ако не се лекуват може да повлияят на бебето Thinking ама това отдавна го четох Thinking Също има и Макмирор и Полижинакс, но трябва да видиш дали стават за бременни?! Аз май ползвах едно от двете докато бях бременна newsm78

# 11
  • Мнения: 566
С първата си бременност имах от тези гадини,едвам се оправих преди раждането(родих нормално)и след това отново се появиха ,лекувахме се двамата с мъжа ми и от тогава (минаха почти 4 години)не са се появявали,сега съм вече в деяветия месец от втората си бременност и да чукам на дърво съм "чиста". Mr. GreenЗабравих да спомена че се лекувах аз със свещички "Клотримазол"  а мъжа ми с хапчета ,но неговите не помня как се казваха.Имаше ефект.

# 12
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
И аз бях така. Наистина голяма напаст.
Peace

....и аз да се добавя в статистиката  Laughing

# 13
  • Мнения: 1 305
Много са упорити гъбичките, и когато аз се лекувах смених няколко вида свещички докато се оправя. Незная ако пробваш пак  със старите дали ще има резултат. По добре се консултирай с лекар

# 14
  • Мнения: 9 461
Не мажеш ли да се обадиш по телефона на доктора си Thinking

# 15
  • BG
  • Мнения: 1 900
И на мен ми бяха изписали Полижинакс.

# 16
  • Мнения: 1 820
и аз ползвах Полижинакс.В листовката пише да не се прилагат при бременност,но това да не те притеснява.
Трябва обаче и мъжа ти да се лекува  Peace

# 17
  • Мнения: 59
да преди малко се обадих на доки и той ми каза че пак светичките и някакъв крем канифтен нещо такова .Вие по време на гъбичния период усещахте ли някакъв мирис в течението или си внушавам честно вече почнах да се притеснявам.Забравих да спомена че скоро излязох от болничата,и там по време на пристоя ми правиха изследване влагалищен секрет но нищо не ме казаха след като излязи изследването .Предполагам че ако имаше нещо щяха дами кажат или да ми предпишат нещо.

# 18
  • Мнения: 59
извинявам се за правописа     Wink

Общи условия

Активация на акаунт