Виенето на свят симптом на бременност ли е?

  • 11 651
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
При мен със втората бременност усетих  много рано (1 седмица след "опита") симптоми -силно виене на свят+умора, което друг път не съм усешала. Може и да е нямало връзка, а може и да... Дано всичко се развие както го искаш.Успех!

# 16
  • Мнения: 617
аз така разбрах,че съм бременна беше много необичайно да ми се вие свят и напрегнати гърди Peace успех Hug
и аз така.
Успех

# 17
  • Мнения: 2 334
На мен почти през цялата бременност ми се виеше свят.Успех  Peace

# 18
  • Мнения: 1 006
И аз бях така още преди да разбера,че съм бременна.Не предполагах,че съм бременна и даже мислех да ходя на преглед,да видят дали не съм болна от нещо.

# 19
  • Мнения: 826
Не вярвам да е симптом...толкова рано Shocked
По-скоро може да ти е паднало кръвното моментно. Или просто да си станала по-рязко от леглото - случва се на всеки.
Иначе изчакай и ще разбереш Peace Успех в бебеправенето Grinning

# 20
  • Мнения: 654
Ами незнам, така да ми се вие свят без причина, дано е това, а може и психосоматично да е.
Колкото до диетата, спазвам я само докато забременея (дай Боже), естествено, защото не искам да стана съвсем слон, като миналия път (+30 Rolling Eyes).
Затова е цялата работа.

# 21
  • Мнения: 4 434
И аз имах такъв симптом , преди да разбера че съм бременна , като излизах на разходки и непонятно за мен ми се виеше свят . Дано е това което желаеш  Peace
Успех  bouquet
Дано Hug

# 22
  • Мнения: 1 919
На мен почти през цялата бременност ми се виеше свят.Успех  Peace

# 23
  • Мнения: 2 374
Много е рано за симтоми,а виенето на свят може да е симтом на много неща,не само на бременност,изчакай да си направиш тест и ще разбереш.

# 24
  • Мнения: 4 335
Май наистина не ти се трьгва на работа Wink
Н е мисля,че може да е симптом толкова рано.По скоро от стреса с предстоящото ти започване на работа и притеснението,че ще оставиш детето на баба му.

# 25
  • Мнения: 3 695
Много е рано за симтоми,а виенето на свят може да е симтом на много неща,не само на бременност,изчакай да си направиш тест и ще разбереш.
Peace
и аз мисля, че е рано, но дано да е бременност  Flutter

# 26
  • Мнения: 528
Рано е, да. Обикновено, когато се иска и чака забременяване, от самовнушение почти всички симптоми са налице  Crazy
Стискам палци да стане  Hug

 Peace
И все пак при мен беше симптом.
Искрено се надявам и при теб да бъде  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 23 096
Че е рано- рано е! Но при мен първият симптом беше именно виенето на свят, дотогава никога не ми се беше случвало, отвратително чувство.
Да допълня, че това започна да ми се случва няколко дни преди датата на очакваната мунструация...

# 28
  • Мнения: 1 629
А защо да ти е рано за тест? На мен започнаха подобни признаци след 1 -я месец. Също така много ми умаляваха краката и почти не можех да стоя изправена на едно място Peace

# 29
  • Мнения: 2 374
А защо да ти е рано за тест? На мен започнаха подобни признаци след 1 -я месец. Също така много ми умаляваха краката и почти не можех да стоя изправена на едно място Peace
ЕМи защото и е рано за цикъл камо ли за тест.Ееехх Дайчее..... Joy Wink

Общи условия

Активация на акаунт