изкуствени мигли

  • 80 313
  • 135
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 2 414
Аз в събота пробвах да си сложа миглиите на Фингърнс и не успях. Rolling Eyes Sad

# 17
  • Мнения: 60

Не знам точно, но не е на МÄC, виж на снимката!В магазин на МÄC не можеш да си го купиш!



# 18
  • Мнения: 13 624
е аз точно от там го имам
а и тука си пише, че е тяхно http://shop.nordstrom.com/S/2791439?cm_cat=datafeed&cm_pla=p … ;mr:referralID=NA

# 19
  • Мнения: 60
е аз точно от там го имам
В Берлин го няма, ако в друг град го има не споря!

P.S. Пак повтарям, не искам да споря но мисля че е на друга фирма. Виж на снимката по горе адреса. А на никоя туба досега не съм видял да пише МÄC. Много фирми работят заедно с други продукти произведени за тях!

# 20
  • Мнения: 13 624
Ама го има в немският им сайт! А и аз съм го купувала точно в Берлин- магазина на Unter den Linden. Ама то май си беше Douglas там...както и да е, жените в магазина ми казаха че си е тяхно

# 21
  • Мнения: 60
Ама го има в немският им сайт! А и аз съм го купувала точно в Берлин- магазина на Unter den Linden. Ама то май си беше Douglas там...както и да е, жените в магазина ми казаха че си е тяхно
Къде е този магазин, кажи и аз да си купя? Аз знам един на  Hackeschen Markt и вторият в KaDeWe. newsm78
Аха жените от магазина!Ако искаш да отидем заедно до магазина на МÄC!


# 22
  • Мнения: 13 624
Ами по- горе написах, че е Douglas, а не е техен. А и го купих преди 2-3 години. Магазина е на ъгъла между Unter den Linden и Friedrichstrasse.

# 23
  • Мнения: 451
http://www.maccosmetics.com/templates/products/sp.tmpl?CATEGORY_ … ODUCT_ID=PROD1452
http://www.macpro.com/templates/products/sp.tmpl?CATEGORY_ID=CAT … ODUCT_ID=PROD2730

Продава се, може би просто го няма навсякъде.МАС просто не правят лепило собствена марка Peace

# 24
  • Мнения: 146
съжалявам, че толкова се забавих с отговора, но имах сесия и форума мина на по-заден план. Лепилото, което купих не е на някаква по специална марка, просто е в бяла тубичка, на която пише със зелени букви eyelash adhesive. Купих го миналата година от Магама на бул."Витоша" в София, мисля че беше 7 лв. Но пък толкова добре ми се залепиха, цяла нощ издържаха, накрая ми дотежа и ги свалих сама-абсолютно безболезнено.

# 25
  • Мнения: 916
Някой да си е слагал мигли на снопчета, за Варна става въпрос? Моля ви, препоръчайте ми козметичен салон! Казаха ми за някакъв до Спортна зала>..някой да има инфо? Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 64
аз съм ползвала изкуствени мигли няколко пъти,като последния дори се престраших да си ги поставя сама-говоря за цели мигли,а на тези на снопчетата;
на бала си бях с изкуствени мигли, залепени от гримьора ми, цяла вечер издържаха, после сама си ги отлепих,дори без да ползвам тоалетно мляко, никакви проблеми
а за хелоуин парти си взех едни много големи и декоративни- с розово покрая, защото бях пеперуда, сама се постарах да ги залепя и всичко се получи точно, важното е да е най-близо до естествените мигли, за да се слеят, а и лепилото е от значение- на всяка цена не ползвам това ж опаковката на миглите, а купувам отделно, което знам, че хубаво ще ги залепи


Привет! Искам да те попитам точно за тези декоративните, от къде мога да си намеря?

# 27
  • Мнения: 60
аз съм ползвала изкуствени мигли няколко пъти,като последния дори се престраших да си ги поставя сама-говоря за цели мигли,а на тези на снопчетата;
на бала си бях с изкуствени мигли, залепени от гримьора ми, цяла вечер издържаха, после сама си ги отлепих,дори без да ползвам тоалетно мляко, никакви проблеми
а за хелоуин парти си взех едни много големи и декоративни- с розово покрая, защото бях пеперуда, сама се постарах да ги залепя и всичко се получи точно, важното е да е най-близо до естествените мигли, за да се слеят, а и лепилото е от значение- на всяка цена не ползвам това ж опаковката на миглите, а купувам отделно, което знам, че хубаво ще ги залепи


Привет! Искам да те попитам точно за тези декоративните, от къде мога да си намеря?

Има най различни мигли ето тук естествени  , и както е обяснено по горе декоративни тук !

# 28
  • София
  • Мнения: 64
Лол... благодаря много. Ще видя кое ще отива на тоалета ми и ще си поръчам от там обезателно.
Благодаря отново   bouquet

# 29
Здравейте!Аз си купих вчера изкуствени мигли, които изглеждат така
И имам малко глупав въпрос.Как точно да сложа миглите;по-дългата част да е от вътрешната или от външната част на окото?Поставих ги с дългата част от външната стара на окото но малко приличам на клоун Embarassed и другата вероятност е да е обратното (дългата част да е от вътрешната страна на окото).
Чакам съвет от вас  Wink

Общи условия

Активация на акаунт