Грешка ли е това,че коментирам пред колегите амбициите ми ?

  • 2 964
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 940
Предполага се, че и други имат подобни амбиции. Може да се получи сблъсък на амбиции.

# 16
  • Мнения: 1 554
Грешка!

# 17
  • Мнения: 316
Огромна грешка! За съжаление ние българите сме устроени така, че когато видим някой да се измъква и да се качва нагоре, правим всичко, за да го върнем обратно;да го издърпаме при нас.
Може много хора да не се съгласят, някои може и да са обидени, други - поласкани от това, но това е самата истина.

# 18
  • Мнения: 250
Много се радвам, че въпроса ми събуди интерес у вас Simple Smile Много се чудих как да го задам и дали на някой няма да им се сторя смешна .... не съм коментирала с колегите си това, че искам да ги изместя от местата им, просто споделих,че имам амбиции да постигна нещо. Надявам се да не съм ги обидила , защото като прочетох коментарите ви и като размислих разбрах, че наистина не е било правилно да го правя . Все пак приемам забележките ви и ще се поуча Simple Smile Благодаря на всички Simple Smile

# 19
  • Мнения: 316
просто споделих,че имам амбиции да постигна нещо. Надявам се да не съм ги обидила , защото като прочетох коментарите ви и като размислих разбрах, че наистина не е било правилно да го правя . Все пак приемам забележките ви и ще се поуча Simple Smile Благодаря на всички Simple Smile
При такова "споделяне" може накрая ти да се окажеш "обидена" и прецакана! Mr. Green

# 20
  • Мнения: 112
Да, мисля, че е грешка. Ако едно нещо съм научила от работното място, е да си държа устата затворена, защото и най-милият човек може да ти забие нож в гърба, когато най-малко го очакваш.
Неприятно, но факт.Е, аз  криех например, именно поради тази причина, но  те пак  разбраха, че и бяха обидени.Бе, всички сме един дол дренки.По обре си трай.

# 21
  • Мнения: 917
Голяма грешка !

# 22
Огромна грешка! За съжаление ние българите сме устроени така, че когато видим някой да се измъква и да се качва нагоре, правим всичко, за да го върнем обратно;да го издърпаме при нас.
Може много хора да не се съгласят, някои може и да са обидени, други - поласкани от това, но това е самата истина.
Напълно те подкрепям newsm10

# 23
  • Мнения: 2 270
За съжаление от личен опит мога да кажа, че е голяма грешка!

# 24
  • Мнения: 1 897
Да, грешка е.
Що е отнася до работа, немерения и амбиции свързани с нея- колкото си по-откровен, толкова повече си вредиш.
Личен опит.

# 25
  • Мнения: 378
груба грешка!
трябва да си подла кариеристка, такива мечти само пред шефа. пред колегите нито дума....
Peace

# 26
  • Мнения: 17 546
Съдейки по манталитета на българина, които не се е втурнал да се променя и все още се уповава на думите "Я не сакам да съм добре. Я сакам на Вуте да му е зле!", груба грешка е точно нещото, с което бих нарекла идеята ти да споделяш тези неща! Хората са толкова завистливи, че не виждат усилията и лишенията, с които даден човек постига нещо. Те виждат само материалната облага от това. Имаше преди време едно вулгарно стихче, посветено на 1300 годишнината на България и там анонимният "гений" беше го описал много точно.

# 27
  • Мнения: 308
   Според мен е грешка и то огромна. Вече е обяснено от другите защо. Включвам се само за да се отчета, ако случайно водиш статистика.

# 28
  • София
  • Мнения: 7 992
Амбициите не са за споделяне, а за осъществяване. Коментари за шефа и заплащането - само пред домашните вкъщи.

# 29
  • Мнения: 592
Че е грешка - грешка е! Ами вземи разправяй, че си почнала да ти харесва, уплашила си се от издигане, нови отговорности  и т.н. бла-бла. Всеки иска да се издига и това е ясно, но е кофти да разбереш, че друг също се е запътил натам!

Общи условия

Активация на акаунт