Намирате ли време да сте заедно със съпруга си?

  • 3 269
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
При добро желание време винаги се намира. Казвам го като работеща майка на две деца (едното от които- ученик!), ходя и на курс. По-лошото при нас е, че желанието вече го няма.

# 16
  • Мнения: 581
 Да, вечер след 21ч., когато детето си е легнало и от време на време като идва майка ми да я гледа.Най-много свободно време имаме лятото, когато малката е с нашите на село.

# 17
  • Мнения: 3 371
честно казано, не. ние имаме много различни виждания относно това как да си прекарваме времето. затова и мн рядко го правим заедно. той има едни занимания, към които аз нямам абс никакво отношение, моите са пък такива, че той не би ги понесъл.
понякога се чудя над следния проблем - дали в едно семейство е хубаво съпрузите да са със сходни интереси или не, и дали противоположностите се привличат или отблъскват....

# 18
  • Мнения: 1 761
Да,все още намираме,но това е резултат на много голямо желание и големи акробатики с ангажиментите и при двамата.
За празниците не каним гости, а си подаряваме един ден само за нас двамата,че от толкова хора нямаме време да станем сами.
Събота и неделя спим до късно и ако е хубаво времето излизаме с малкия,че да се измори,после спи много дълбоко, а ние се радваме на уединение.
Утре сме заедно на представление.Когато заспи го оставяме с една какичка,която просто стои с него у дома, а ние излизаме само двамата.После караме девойката у тях ( много е наблизо) и така хем ние имаме една вечер,хем дребосъка даже не  е разбрал,че не сме били у дома,докато спи.
П.С.Преди няколко години една събота мъжа ми ми казва-"Днес времето е страхотно,дай да се разходим по брега."А аз му казвам-"да не си полудял,знаеш ли колко имам да гладя?".Не знам как се озовахме на брега,беше наистина страхотно и точно когато бях притворила очи от кеф,мъжа ми каза,че не иска никога да гладя,пера или каквото там има за домакинстване,ако има алтернатива да сме заедно.
Много се засрамих тогава.Ама си мисля,че е прав-в крайна сметка имаме един живот и сега сме млади,като остареем,погрознеем,надебелеем и ни болят кокалите за секс и разходки ще шия гоблени и плета жилетки.

# 19
  • Мнения: 2 448
От както се е родило детето преди 5 години не сме излизали само двамата без дете.Няма на кого да го оставим.
Времето за нас е след като детето заспи или когато имаме възможност през дена, когато е на градина.

# 20
  • Мнения: 4 733
Не обичаме да си стоим у дома и да не сме сами. Когато детето заспи времето ни е предостатъчно да си се нарадваме.

# 21
  • Мнения: 408
При нас е обратното... аз мрънкам да излезем, той пък е изморен от работа... А и няма как... и при нас желаещи да ни отменят няма. За щастие пък тримата си прекарваме страхотно вечерите и това компенсира останалото. Hug

Все едно аз съм писала.Аз се си мрънам,мрънкам....даже не да сме само двамата може и с други,с детето...,но той по-цял ден е на вън и ако излезним е на гости някъде с детето.Няма на кого,защото никой не е предложил ,да оставим дечко.Не съм стъпвала в ресторант,пицария почти 2 години,а за кръчми да не говорим.

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Мога само да ти кажа, че точно така се разваля семейство. Трябва, просто е наложително да намериш начин поне веднъж месечно да ходиш с него по тези клубове, където свири. Гледачка? Баба да погостува за 2-3 дни? Не може да няма никакъв начин...

Нашето време е вечер след като приспим децата и времето, когато майка ми идва за няколко дни, няколко пъти годишно. Тогава сме като отвързани hahaha

# 23
  • Мнения: 4 292
Кло след 2 години пак душа. Party Laughing
Така е, две дъъълги години. Но пък незаменими.  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 473
Намираме, но ние има на кой да оставим детето. Мога да разчитам на помощ от страна на майка ми събота и неделя, та през тези два дни ходим на кино, на театър, на ресторант, на спа. Задължително ходим на екскурзия в чужбина всяка година сами, без детето по за 5-6 дни. Общо взето не мога да се оплача.

# 25
  • Мнения: 4 668
понякога се чудя над следния проблем - дали в едно семейство е хубаво съпрузите да са със сходни интереси или не, и дали противоположностите се привличат или отблъскват....
И аз мислех над този въпрос .Според мен противоположностите се привличат в началото , после всеки си го тегли към неговите си интереси .  С мъжа ми сме много различни и макар , че имаме време за нас самите , оставаме и без дете , той определено си е домошар , а аз съм скитня  Simple Smile.
Много ми е добричък и се разбираме , но понякога ми се иска малко повече адреналин ... демек мъж - диване  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 3 371
понякога се чудя над следния проблем - дали в едно семейство е хубаво съпрузите да са със сходни интереси или не, и дали противоположностите се привличат или отблъскват....
И аз мислех над този въпрос .Според мен противоположностите се привличат в началото , после всеки си го тегли към неговите си интереси .  С мъжа ми сме много различни и макар , че имаме време за нас самите , оставаме и без дете , той определено си е домошар , а аз съм скитня  Simple Smile.
Много ми е добричък и се разбираме , но понякога ми се иска малко повече адреналин ... демек мъж - диване  Mr. Green
при нас е абс същата ситуация.

# 27
Ние заедно работим, даже минахме на смени, че нещо взе да втръсва... Whistling

# 28
  • Мнения: 3 394
блазе ти, че мъжът ти иска да си обръщате внимание Laughing
моят мъж пък иска непрекъснато да мъкне детето с нас и аз полудявам, защото не мога непрекъснато да съм с нея. Направо съм без възможността да съм голям човек сред дечурлига. Доста е изнервящо ooooh!

# 29
  • Мнения: 1 554
болна тема Sad

Общи условия

Активация на акаунт