За разтворимостта на различните каши!

  • 2 489
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Аз пък съм доволна точно от разтворимостта на Frisocrem. Важното е водата да е хладка, а не топла. И на вкус ми харесват, а и на София, най-много. Слънчо също много добре се разтварят, както и Хумана.

# 16
  • София
  • Мнения: 15 221
Каша никога не ми е ставала на бучки. Купувах основно Фризокрем.
Правех ги със затоплена вода. В количеството вода, което ми беше необходимо, слагах 1 лъжица сухо вещество и разбърквах с вилица, добавях следващата лъжица и разбърквах, следващата лъжица-и разбърквах... докато стане толкова каша, колкото ми трябва.

# 17
  • Мнения: 1 512
Не съм имала проблеми с разтварянето на кашите на Фризокрем.Просто трябва водата да не нито студена,нито много топла.На Хумана трябва повече бъркане.А тези на Хипп се разтварят най-бързо по мой наблюдения.

# 18
  • София
  • Мнения: 537
аз купих на Милупа оризовата каша с мисълта да я мешам с плодово пюренце, обаче първо стана на ужасни буци и като сложих и пюрето стана ужасно на вкус, а и без пюре пак е гадна .....ужас
инак на Милупа банан и ориз е страхотна, никакви буци и страхотен вкус.  bouquet

# 19
  • Мнения: 55
Пробвали сме от всички марки-в началото точно поради тази причина-бучките,но от както разбърквам с телената бъркалка(за яйца)-проблеми не съм имала с нито една марка каши Peace

# 20
  • Мнения: 552
От няколко месеца купувам само на Хумана.Не ми става на бучки,освен когато я правя с топла вода.Приготвям си нужното количество вода и добавяв кашата постепенно,лъжичка по лъжичка,а не цялата наведнъж.Става чудесна.

На Фризокрем трудно ми се разтваряха.Ставаха ми винаги на бучки.
Лесно се разтваря и Милупа,но синът ми не я хареса,заради консистенцията и не съм взимала повече.

# 21
  • Мнения: 1 629
И при мен ставаха на топчета, докато не им хванах цаката, която е:
слагаш определения брой лъжици в чашката, стопляш водата в шишенце, след което бавно я изсипваш в чашата при сухото пюре и бъркаш нон стоп и така докато не стане сместа Peace

# 22
  • Мнения: 236
Благодаря ви момичета за съветите   bouquet
Ще пробвам по-старателно с тази на Хумана, а Фризокрема мисля да го изключа като вариант Hug

# 23
  • Мнения: 9 973
на слънчо разтварям в студена вода и то перфектно

# 24
  • Мнения: 4 020
на слънчо разтварям в студена вода и то перфектно

Това е точно така!

# 25
  • Мнения: 11 004
Най-доволна съм от разтворимостта на Милупа и Хип. Необходима им е съвсем малко вода и стават гладки като консистенция.
Кашите на Нестле пък държат първенството по големи и хубави буци. Mr. Green Последно бях купила една с 5 плода - е, все едно не разтварях каша, а замесвах тесто. hahaha
Хумана май са някъде по средата - понякога ми се разтварят хубаво,  друг път стават на бучки.
От кашите на Слънчо съм давала само банановата, също се разтвори добре.

# 26
  • Мнения: 2 334
Аз съм давала на Нумана и на Слънчо и не съм имала проблем с разтварянето  Peace

# 27
  • България
  • Мнения: 457
ставаше ми на бучки единствено Фризокрем,с другите-Хумана,Милупа,Хип,Слънчо-нямах проблем Peace

# 28
  • Мнения: 27 524
на слънчо разтварям в студена вода и то перфектно

Да, разтварят се, но не са ок за малко бебе  Crazy

# 29
  • Мнения: 179
и аз доскоро се питах само на мен ли ми се получават така,но доколкото виждам не.Ползвам Нестле,оризовата винаги е на топчета,затова я пасирам.Сега яде една друга с банан,ябълка и бисквити/не съм сигурна,пише на френски/но тя се разтваря много добре

Общи условия

Активация на акаунт