Лунна диета 18.01.2009 - 04:45ч - ПОСЛЕДНА ЧЕТВЪРТ

  • 3 585
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 258
И аз при вас!Записче за 24 часа.Добре че не е в събота,че ще ходим на арабски ресторатнт и надали ще се сдържа да не си хапна нещо Blush

# 16
  • Варна
  • Мнения: 535
Bubuto, много хубава цел си си поставила Simple Smile аз от много време не съм била толкова... от около четири години, но мисля да си гоня 45 Ти как свали от 56 до 47?

Ами с ЛиЮбоФФ  Mr. Green ииии
Хапване само веднъж на ден, никакво сладко, никакви тестени неща, нищо пържено или панирано. Аз тези кг. ги свалях около година.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 724
запис

# 18
  • Мнения: 1 380
Bubuto, много хубава цел си си поставила Simple Smile аз от много време не съм била толкова... от около четири години, но мисля да си гоня 45 Ти как свали от 56 до 47?

Ами с ЛиЮбоФФ  Mr. Green ииии
Хапване само веднъж на ден, никакво сладко, никакви тестени неща, нищо пържено или панирано. Аз тези кг. ги свалях около година.
Браво.Само така.
Запис за 24 часа. Peace

# 19
  • Мнения: 185
Здравейте
отдавна ви чета, ...спазвах два пъти /1 и 3 дни/, ок е всичко, смъкнах почти 3 кг, сега пак ще продължавам в неделя само за един ден.
  Но имам въпрос,
  виждам че повечето от вас /долу горе вече ви запозних никовете/ всеки път се записват за лунуването - та като започнахте за първи път да спазвате фазите на луната, колко килограма бяхте, сега колко килограма сте и  от колко месеца правите тази диета?
малко объркано се изразих - но искам да знам, примерно, ако се спазват всички фази през месеца примерно колко кг може да се свалят, или за 3-5-...месеца. 
  Аз за две фази свалих долу-горе 3 кг, но не съм правила така стриктно само на течности, позволявах си и по една ябълка, киви, моркови, салата.
  целта на това питане ми е, колко килограма биха могли да се свалят за  няколко месеца например, че идва лято,    /или  в промеждутъците ядем, а на фазите се отслабва    Joy/

# 20
  • Мнения: 206
Здравейте и от мен  bouquet

Аз за първи път мисля да "лунувам" Simple Smile
Доколкото разбрах, в неделя от сутринта рано до понеделник рано сутрин, трябва да съм на вода, чай, зеленчуци и плодове newsm78
Имам да свалям 4 кг, дано да успея Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 48
Здравейте! Аз не съм "лунувала' до сега- ще ми е за първи път, но смятам да се отнеса много сериозно със задачата, дори комбинирам няколко метода за отслабване. Затова искам да попитам, може ли да се пие САМО вода, без сокове и др.?

# 22
  • София
  • Мнения: 6 260
Били_, може, стига да не ти прилошава и желателно само 1 ден.  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 64
Здравейте дами:-)
Аз започнах от днес. Реших да направя 2-я начин... преди датата, в деня на датата и след нея... Да Ви кажа не ми е лесно, но си спазих днес всичко...
Като за зеленчуков сок си направих сок от моркови, а за сок от цитрусови плодове си направих сок от грейфрут и портокал... От време на време усещам глад, но го преживявам. Колко са 3 дни все пак;-)) Нищо:-) Да видим утре вечер като ида на театър с един приятел, дали ще ми къркори корема  Laughing Laughing Laughing

Давайте дами... не се предавайте;-))  Hug

# 24
  • Мнения: 569
   Здравейте момичета! Записвам се и аз и много се  радвам , че точно навреме се сетих да погледна темата -имам няколко часа преди началото Peace
   В началото на месеца направих първата фаза успешно и после от чиста разсеяност пропуснах следващите 2 дати , но сега ще съм редовна! Искам да сваля 5 кг , но стъпка по стъпка и във вашата компания- надявам се да има резултат! Hug

# 25
  • New Zealand
  • Мнения: 871
и аз се записвам Peace

# 26
  • Мнения: 564
Аз започвам от днес  Peace
Вчера дадох всичко от себе си за да преям, така,че днес ще съм сериозна  Flutter

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз се включвам за 24 часа

# 28
  • Мнения: 7 745

от сутринта чайче и кафе........

и тъй като вече 5ти ден се мъча с нещо, подобно на Дюкан, няма сокчета тоя път  Cry  Naughty

# 29
  • Мнения: 48
А кафе може ли? Аз мислех само на вода, но така ме боли вече главата  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт