какви кремове против стрии да използва бременната жена?

  • 116 764
  • 245
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 070
Аз съм в 9 месец , ползвам няколко вида крем, не са специални. Два на Гарние за много суха кожа и едно олио на Джонсан. До сега нямам проблеми, но очаквам че ще се появят след раждането.

# 136
  • Мнения: 267
Аз съм в 9 месец , ползвам няколко вида крем, не са специални. Два на Гарние за много суха кожа и едно олио на Джонсан. До сега нямам проблеми, но очаквам че ще се появят след раждането.
Защо пък след раждането,тогава не се ли свалят килограми  newsm78,само това оставаше сега и след раждането още една порция стриики Sick Sick

# 137
  • Мнения: 5 511
Може и след раждането да се получат - нали се свива кожата, като при слабеене.
Аз се мажех нон стоп през бременността - в първите месеци само вечер, в последните и сутрин и вечер.Ползвах Мама Дона на Чико и зехтин в последните два месеца. Резултатът е - нито една стрия, но качих и малко кг.

# 138
  • Мнения: 4 070
При рязко свиване на кожата опастността от стрии е същата като при разпъването- аз имам стрии (както и кумата ми ) от рязко смъкване на кг. Дори си мисля,че нарастването на корема (т.е при разпъването на кожата) не е толкова рязко в случая понеже корема расте постепенно- поне при мен е така.

# 139
  • Мнения: 107
как приготвяте домашната свинска мас за да се мажете с нея.Има ли нещо специално

# 140
  • Мнения: 2 172
През първата бременност не се мажех с нищо.Може би два или три пъти с бадемово масло на Икаров,но го зарязах,че ме мързеше да се мажа  Laughing Нямам нито една стрия(на корема)Абсолютно гладък и плосък си е.Даже после стана по-хубав от колкото беше.Но пък на краката имам няколко,но няма как ....те са ми най-дебелата част от тялото и съответно станаха мноого дебели,така че ....  Tired

Сега почтивсеки ден се мажа с маслото против стрии на Икаров.Незнам защо,но ме е страх този път да не ми станат.Искам пак да си имам хубав корем.Резултатът до този момент си е същия.Гладък си е.Но има още 3 месеца,така че тогава ще докладвам  Sunglasses

# 141
  • Мнения: 74
с каквото и да се мажеш ако си склона да ти се образуват стрии тая си е аз се мазах и с кремове скъпи притова и с мас но пак се нацепих

# 142
  • Мнения: 215
И аз смятам, че е до предразположеност на кожата - аз се мажех редовно с крем против стрии за бременни на Мустела, но имам малко, които ми се появиха след сваляне на килограмите и прибиране на корема. Не съм се мазала усилено след раждането.

 

# 143
  • Мнения: 267
някой да има отзиви за лиерака п/в стрии - гела и лосиона,ама за вече появили се,дали ги свива поне малко?

# 144
  • Мнения: 153
Мустела. Нямам никакви стрии.
Смятам, че е индивидуално дали се мажеш или не всичко зависи от кожата.

# 145
  • София
  • Мнения: 292
По-добре използвайте зехтин. Джонсън е изключително вреден за бременни, за бебета и дори за нормален човек. Основната му съставка е mineral oil или другото му име - paraffinum liquidium, която е остатъчен продукт от нефтената преработка и е канцерогенна. Запитайте се защо е толкова евтино това олио...  #Crazy
Пълен комплект за бременни на Мустела (за лице, хидратация на тялото и против стрии) излиза над 300 лв. и затова аз се спрях на зехтина. Най-хубаво е с животинска мазнина (масло или мас), но пък прането след това е сложно, докато при растителната мазнина няма такъв проблем.

Ужас,  #2gunfire благодаря за поста. Аз се мазах около месец с Джонсън, защото е мазен. Даже пробвах две опаковки, различни, да видя дали ще ми харесат за мазане на бебка. Ще я забравя тази марка!
 Преди това ползвах мустела, но ми изсъхваше кожата. От няколко месеца съм на хип и съм много доволна. Нямам нито една стрия (освен тези от пубертета Simple Smile  Дали е от годините (33) не знам Simple Smile но и кг са вече +21.
Благодаря и за поста за стрии след секцио   bouquet
Ще взема мерки отсега Simple Smile да не отслабна рязко, ако зависи от мен Simple Smile
А на теб пожелавам упех в борбата, четох в някои от другите форуми, че има майки преборили се със стриите.

# 146
  • Мнения: 8
Здравейте, при мен крем от Невен с мас помогна много...по принцип невена след продължителна употреба заличава всякакви белези, дори и стрии....не са изчезнали напълно, но за около 2 месеца употреба доста по-бледи.

# 147
  • София
  • Мнения: 17 597
Ползвах на Дева. Всеки ден. От самото начало.

# 148
  • Мнения: 270
Аз съм много доволна от маслото на Икаров против стрии.Използвах го през цялата бременност,мажех се сутрин и вечер и не ми се образуваха стрии,въпреки,че съм предразположена и си имам стари. Peace

# 149
  • Мнения: 267
никой не дава отзиви за лиерака http://www.framar.bg/prepor_product.php?id=30062108&page_spe … 0%C8%C8+75+%EC%EB. има ли доволни от него  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт