София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (5)

  • 52 231
  • 293
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 21
в Топчо и Охи има със сигурност!!! ама не са за препоръчване Naughty

# 271
  • Мнения: 386
в Топчо и Охи има със сигурност!!! ама не са за препоръчване Naughty

Пюретата "АМ-АМ" ли? Защо?

# 272
  • София
  • Мнения: 6 269
Здравейте мамчета!
Аз отдаван не съм влизала, но с дребния имам малко време само. Идвам с едно питане- продават ли някъде в квартала пюрета "АМ-АМ"? Аз до сега никъде не съм срещала, а ми ги препоръча една позната и не знам от къде да взема...

В Т-маркет и в онова магазинче в Надежда 2 на Христо Силянов (не знам как се казва), в Топчо. Аз лично съм ползвала само и единствено плодовите им пюрета, които ми харесваха. За други не съм ползвала БГ производство, тъй като не ги считам за добри и подходящи. В подфорума за АМ има тема със състава на всички марки пюрета, разгледай го и си прецени кое е подходящо за детето ти и възрастта му.

# 273
  • Мнения: 386
Благодаря ви момичета!   bouquet

# 274
  • Мнения: 21
ами защото са бъкани с какво ли не, само не с плодове! А з ги купувах само заради бурканчетата и то само от кашите, че другите са много течни!

# 275
  • София
  • Мнения: 39 771
Цитат
Известие за планирано спиране

Уважаеми клиенти,


В изпълнение на инвестиционната програма на „Софийска вода” се налага временно да бъде прекъснато водоподаването по няколко улици в жк.  „ Надежда” ІІІ.

Във връзка с реконструкция на уличен водопровод на 19 юни 2009 г. от 09.00 до 21.00 часа няма да има вода в района на ул. „Кумановски бой”, ул. „Възраждане”, ул. „Христо Силянов” и Ломско шосе.
Ако работите продължат повече от 12 часа, ще бъдат осигурени водоноски на кръстовището с ул. „Христо Силянов” и ул. „Възрожденска”.


Реконструкцията е част от инвестиционната програма на „Софийска вода” и е на обща стойност 700 000 лева. Проектът предвижда 561 метра съществуващи етернитов водопровод, положен през 1961, да бъде подменен с нови полиетиленови тръби с по-голям диаметър. Ще бъдат изградени и 494 метра сградни канализационни отклонения. Новите тръби от полипропилен с диаметър 315, 400 и 600 мм ще осигурят отводняване на имотите, което значително ще подобри санитарно хигиенните условия на жителите и ще сведе риска от наводнения до минимална степен.


„Софийска вода” се извинява за причинените временни неудобства.
Ремонтните работи ще осигурят по-добро управление на водопроводната мрежа и ще ограничат евентуални бъдещи нарушения на водоснабдяването. Засегнатите от спирането на водата могат да се обръщат за повече информация към Телефонния център на “Софийска вода” на телефон 0700 1 21 21.



„Софийска вода” АД

# 276
  • Мнения: 3 641
Момичета ,препоръчайте добра педикюристка и козметичка в Надежда Hug

# 277
  • Мнения: 91
момичета имате ли отзиви за фризьорите в салон Адмирал. Намира се в Надежда 6.

# 278
  • София
  • Мнения: 6 269
момичета имате ли отзиви за фризьорите в салон Адмирал. Намира се в Надежда 6.


Водих майка ми там, справи се долу-горе добре фризьорката, не беше скъпо, но нямаше измиване и после сешоар. Аз лично не бих се възползвала от тези услуги, тъй като държа да има измиване, подстригване, сешоар, а и трудно се доверявам току така на някой за косата си.

# 279
  • Мнения: 91
момичета имате ли отзиви за фризьорите в салон Адмирал. Намира се в Надежда 6.


Водих майка ми там, справи се долу-горе добре фризьорката, не беше скъпо, но нямаше измиване и после сешоар. Аз лично не бих се възползвала от тези услуги, тъй като държа да има измиване, подстригване, сешоар, а и трудно се доверявам току така на някой за косата си.
[/quote
Благодаря ти !
Аз се престраших и отидох при мен имаше измиване и сешоар, но после се наложи да се доизкусурявам в къщи сама. Повече обаче не бих го посетила отново.
Аз по принцип си имах фризьорка, но излезе по майчинство и се налага.

# 280
  • София
  • Мнения: 561
момичета имате ли отзиви за фризьорите в салон Адмирал. Намира се в Надежда 6.


Водих майка ми там, справи се долу-горе добре фризьорката, не беше скъпо, но нямаше измиване и после сешоар. Аз лично не бих се възползвала от тези услуги, тъй като държа да има измиване, подстригване, сешоар, а и трудно се доверявам току така на някой за косата си.

Имам един фризьор в Надежда 5 - бл.529 - на гърба на вход Б /един син фризьорски салон/ и там винаги преди подстригване има измиване, после подстригване, сешоар, аз съм много доволна от него  Peace и не е скъпо Wink

# 281
  • Мнения: 75
Момичета ,препоръчайте добра педикюристка и козметичка в Надежда Hug
ходих да ми направят педикюр в надежда 2, в козметичното студио до борсата за алкохол аванти и останах много доволна. в салона предлагат всякакви козметични процедури и солариум. с педикюра се занимава мъж. цената за френски е 20лв.

# 282
  • Мнения: 319
Здравейте момичета   bouquet
Да се присъединим и ние към Вас ако може - аз съм Веселина, а дъщеричката ми е Виктория родена е на 13.02.2008 г. на 1 г. и 4 месеца е  от Надежда ІІ част сме блок 264
Случайно открих темата, досега не знаех за нея, много хубаво оформление с изключително полезна информация за квартала  smile3501  AnMary  и БЛАГОДАРЯ  Heart Eyes
Ще ви навестявам често  newsm51

# 283
  • Мнения: 97
vesi_nn добре дошла  bouquet

# 284
  • София
  • Мнения: 39 771
Добре дошла на новата мама Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт