Чакаме с нетърпение през ЮНИ наште мънички Сладури! ТЕМА 21

  • 10 521
  • 278
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 658
petia_tag, след доста опити, мога да ти споделя как Цитросептът не се усеща, че горчи. Лоши опити са вода, чай и безалкохолни - отврат е! Най-добре е в мляко - плодово прясно млекце (например тези на Фибела, в кутийките) или прясно мляко с Нескуик - повярвай ми, нищо не се усеща! В натурален сок също е добре (на мен в портокал не ми горчи).
, eй, супер си   bouquet Поне по веднъж на ден да успея да и го давам.
Аз не обичам много тия сандвичи от бързото хранене, но малката им е фен. В къщи веднъж месечно взимаме KFC. Утре ще и взема едно детско меню, а аз не знам какво ще ям. Мен пак са ме подхванали киселините от най-малкото нещо.

# 61
  • Мнения: 9 814
petia_tag , аз също давам Цитросепта с плодово мляко.
И определено дъщеря ми се залъгва и го пие без проблем.

# 62
  • Мнения: 835
Нямате милост ей! Сега отивам в Макдоналдс да се натъпча. Много ми харесват техните сандвичи, пък са ужасна калорична бомба.

# 63
  • Мнения: 136
Ей, не прекалявайте с тоя Макдоналдс. Предполагам сте чували/гледали онзи филм, в който един американец реши да си направи експеримент и да се храни поне един месец като средностатистическия американец, т.е. предимно с Макдоналдс и още на втората седмица имаше отклонения в черния дроб и холестерол до небесата. Тази храна е много вредна колкото и да е вкусна  Naughty

greenlife, и аз тези дни полудявам са шоколад и изобщо за сладки неща. Вчера много ми се ядеше и си купих меденки, уж като по-малко калорични, въпреки че и те са си калорийни бомби.

# 64
  • Мнения: 1 475
аз съм мома- ударничка в сравнение с вас по ядене на сладко, хайде примерно аз много много шоколад не обичам, но пък вафли, на ден по един пакет обикновени вафли по 12 бр, някой път си добавям и по една,две шоколадови Mr. Green

greenlife, нали ти препоръча бебешкото олио на Хип, вчера си го взех и се мазах и съм много доволна пише, че предотвратява образуването на стрии по време на бременност, мирише много сладичко ,като на бебенце!Мерси Hug

# 65
  • Мнения: 3 294
Върнах се от 4Д-то , много съм развълнувана , всичко мина добре , сълзите ми потекоха по едно време . Малкото ми съкровище ме риткаше и мърдаше постоянно , но го видяхме . има си всичко . Като знам каква точица беше , а сега вече си е оформено човече . Докторката каза че е много красиво момченце , снима му и пишленцето , каза че това е подарък за мъжа ми от нея . Пожелавам само такива прекрасни емоции като моите днес на всички мами  Hug Hug Hug

Бургаската срещичка остава ли в сила ????

Франческа , благодаря ти за информацията , аз наистина обмислям да си остана вкъщи в този период , само да знаем колко ще продължи две-три седмици ли ?

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 8
Mindi  честито ти момченце. Много се радвам че всичко е минало добре.
Срещата остава, поне аз така мисля. Никой не е казал че се отказва.
В 12.30 пред Пиргоса.

# 67
  • Мнения: 69
И аз тръгвам към някоя пицария, че така ми се доядееее мазничко ....  Laughing

# 68
  • Мнения: 96
Здравейте,
Благодаря на Шарки за новата темичка, справила се е чудесно Peace

Аз днес бях на училището организирано от 9 месеца, беше доста полезно. Другия петък пак ще съм там, надявам се да не се разминем с mi>kuzmanova.

# 69
  • Мнения: 9 814
Една комична случка от преди минути.
Идва Бойко Борисов в телевизията, ще участва в едно предаване сега след минути и почти всичките репортери стоим пред нюзрума.
Излиза кметът от асансьора и се здрависва с мен /нали съм си общински репортер та постоянно съм по петите му Mr. Green/ и казва "О, колежке добър вечер. Как сме?". След това започва да поздравява всички наред, вижда една колежка парламентарен репортер и казва нещо от сорта че, явно и тука се делим на наши и ваши. Тогава аз се изцепвам "Аааа, господин Борисов, тука всичките сме само ваши!". При което всички започват да се хилят като луди, а аз чак след това се усетих какво съм казала.

# 70
  • Мнения: 1 291
 Joy
на моята единствена среща с бойко борисов ми каза "ООО Пиле как сме?"

Искам да дойда на 23 на сбирката на 9 месеца, какво трябва да направя?

# 71
  • Мнения: 109

Много се радвам че съм единствената майка с инвитро тук!

 тц, тц ... две сме за сега  Hug а знам и за още една мацка, която стой в очакващи през юни, но тя още не се е разписала и се надявам, че е добре  Praynig

Добре дошла на bellaa
Fate успех на изпита

# 72
  • Мнения: 165
Mindi честито юначе! stork-boy Fate успех и от мен! newsm10
Сестра ми пък разказва като ходил Б.Б. на посещение в тяхната болница поздравил нея и шефката й доцентка със "здравейте булки"/вероятно понеже са облечени в бели престилки/.  Shocked
За Цитросепта и аз го давах на малката в мляко или много сладък сок, но сега го усеща, не иска да го пие и вече дори изобщо не иска прясно мляко.  Twisted Evil
Petia tag също четох, че не горчал в сок от грейпфрут, но лично аз не съм пробвала, ако е разтворен в мляко на сайта пишеше, че трябва малко да се увеличи дозата.

# 73
  • София
  • Мнения: 2 658
Франческа, vanny, ще пробвам и дано да не го усеща, не че пие много мляко, а за сок да не говорим. Най- ми беше лесно с вода, че поне постоянно се налива

Момичета, за утре ще се уточнява ме ли нещо за разпознаването или ще се тарсим по коремите?  Grinning Аз съм с малката. А на къде на последния етаж е Макдоналдс, защото там никога не съм ходила. Само по магазините.

# 74
  • Мнения: 143
ФРАНЧЕСКА направо ме разби  Joy hahaha
 Мерси и за инфото за грипа дано да се разминем Praynig и едно ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ за началната страница  bouquet
Минди честито ти момченце   bouquet
Fate успех на изпита утре  Peace
Добре дошли на новите мамчета  bouquet
Sharky81 благодаря за темата   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт