Пъзели 4

  • 22 785
  • 577
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 2 697
Момичета и момчета, пуснах парите най-после, да ми е мирна главата Grinning

По-късно ще се включа пак, че нямам възможност да пиша повече сега.

LullabyHug, но нямаше за какво да се притесняваш Wink

# 571
  • Мнения: 1 640
Това е чудесно,хайде този път всичко да е наред и франсетата да са благосклонни и експедитивни,щото много хора ги чакаме!
Шехи,благодаря за  всичко Hug smile3525 newsm51

# 572
  • Мнения: 87

blue_dream, нали последно увеличиха доставката? Заради това, че поръчахме много пъзели.

Едно момиче по-нагоре питаше колко е доставката, но всъщност да 1вия път ни я бяха намалили, а сега ни я увеличиха. Но по принцип мисля, че си е 90 евро.

# 573
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
Момичета а колко пъзела ви се събраха горе долу за тази доставка?ИСкам и аз да поръчам няколко пъзелчета и сега свекито и тя се запали та ако може някой да ми обясни по подробно ако  искам сама да си ги поръчам как става плащането и т.н Simple Smile

# 574
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Момичета а колко пъзела ви се събраха горе долу за тази доставка?ИСкам и аз да поръчам няколко пъзелчета и сега свекито и тя се запали та ако може някой да ми обясни по подробно ако  искам сама да си ги поръчам как става плащането и т.н Simple Smile
Нашите пъзели от първата поръчка са около 160, за втората не съм сигурна. НО доставката доста се оскъпи и трябваше да доплащаме.
Иначе за една доставка до около 50 пъзела доставката е 80-90 Е. За един двама човека според мен не си струва - доста се оскъпяват самите пъзели, въпреки намаленията. За поръчката, плащането и т.н. Шехина може да ти обясни по-подробно. Тя се занимава с нашите 2 поръчки  Peace

# 575
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Вчера в Надежда влезнах в едно магазинче за детски дрехи и какво да видя - продават пъзели на Клементони /детски разбира се/. Но попитах собственичката дали ако си харесам някой, може да ми го донесе и тя отговори положително. Мисля да си поръчам колонията на Пингвините. Направо съм на седмото небе. Laughing Laughing Laughing Че докато дойдат тея френски пъзели...хм, ще ми се изчака чакалото.

И харесах на малката един панорамен пъзел със Снежанка и седемте джуджета от 1000 части.

# 576
# 577
  • Мнения: 1 640
Момичета а колко пъзела ви се събраха горе долу за тази доставка?ИСкам и аз да поръчам няколко пъзелчета и сега свекито и тя се запали та ако може някой да ми обясни по подробно ако  искам сама да си ги поръчам как става плащането и т.н Simple Smile
 
Първата ни поръчка беше 141 пъзела за 29 човека!Наложи се да доплащаме освех 80,още 113 евро за доставка плюс 25 евро за превода.
Втората-89 пъзела за 20 човека.Засега е 80 евро доставката,но не е сигурно.
Не те съветвам за 5 или 10 пъзела да си организираш сама поръчка.Поне10-15 човека,всеки с по 3 - 4 или повече бройки да участва в поръчката.

Общи условия

Активация на акаунт