1001 нощи - екрана погледнете и кърпичките извадете - част 6

  • 33 601
  • 446
  •   1
Отговори
# 15
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Oтпред пише как става с белите букви....

# 16
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
И аз гласувах за Керем и Бену. Бену много ми харесва - мила, добра и чувствителна. За съжаление такива хора много страдат.
Не ми се смейте, но когато Шехи влезе при снимките, първото което си помислих, че съпругът й не е починал и сега иска да й се разкрие  Blush (май много филми гледам  Embarassed )

# 17
  • Мнения: 143
Хайде и аз тук  Simple Smile .

# 18
  • Мнения: 1 492
Пиши между скобите [color=white ]  Ето тук  [/color] , но да няма интервал и ще се получи в бяло.

# 19
  • into the blue
  • Мнения: 771
Тамън щях да кажа, че тази серия беше горе долу спокойна...а, то каква стана накрая... Crazy
То май всяка серия свършва интригуващо.  Crazy
И аз чакам за бели букви,че няма да издържа до понеделник.  Flutter

# 20
  • Мнения: 566
И аз гласувах за Бену и Керем
много е сладка Бену, но милата много страда, много е ревнива

# 21
  • Мнения: 529
леле ужасно свърши, казвайте какво става,че.........  ooooh!
А Бену милата,как страда, но защо не му каже на   #Cussing out ааааа почвам да му се ядосвам на Керем

# 22
  • Мнения: 75
Има я 21 серия в Ю тубето.
Спокоино момичета това е един фотограв с не много чисто минало.Запленен от красотата на Шех я снима и изка да направи изложба със неини снимки.Тормози я доста време защото шех естествено не се съгласява.Тои в началото се съобразява с нея но под въздеиствието на Зеинеб и Аише които му казват ,че няма смисъл да я пита нея какво да прави решава да направи тази изложба.За щастие керем осуетява плановете на фотографа и прекратява изложбата на време.Това става когато онур бива прострелян в следващата серия.
Много се раздрънках маи   bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 266
Аз обаче не разбрах, сега Бурхан когато прие Шехи, защо и каза, че тя му е единствената дъщеря? Да не би деди да се е отказал от Фюсюн? И друго не разбрах, защо само Али Кемал е ходил на погребението на Ахмед? А родителите му? Ако това е информация, която се разкрива напред в сериала напишете го с бели букви. И какъв е този човек, който снима Шехи???? Какво иска от нея? А тази Зейнеб ми е отвратителна, както и тази от холдинга... счетоводителката. Егати простите женици, а Керем ми падна в очите от това, че спа със Зейнеб и после се държа с нея като с парцал, поне да имаше малко уважение към себе си и да и го намекне още в началото, че всичко си е само секс и толкоз. И Онур ме дразни с тази ревност. Прави ми впечатление, че всички са много досетливи обаче, което ми харесва, не обясняват на аудиторията като на малоумна всичко по 100 пъти, когато някой се сети за нещо  Laughing Кажете моля с бели букви какво става напред, че до понеделник ще откачим тука без да знаем  Blush

# 24
  • Мнения: 654
Исках да гледам любов , а то върви все на война.
Моля и аз бели букви.
  bouquet

# 25
# 26
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
благодаря,вече няма значение,написаха го Laughing

# 27
  • Хасково
  • Мнения: 180
Като, че ли петъчните серии завършват с най-интересен край. Сега трябва да чакаме чак до понеделник. Чак и моят мъж се зариби по сериала. А дещеря ми му обяснява кой кой е. Само името на Али Емал не може да запомни милата и му вика Мики Мал-звучи като Мики Маус.
Днес ме дожаля за Джансел. Това, което Али Кемал не е редно, но и жената, която го "чака " в къщи не е цвете за мирисане.
Зейнеб много ме дразни. Няма ли да си ходи вече. Mr. Green

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 13 нови отговора. Малеее ....
Ерика, благодаря.

# 28
  • Мнения: 566
erika. благодаря  bouquet
Сега гледах програмата на НТВ, има го сериала до петък, нали бяхте споменали че може да са купили 21 серии.

# 29
  • Pleven
  • Мнения: 0
и аз гласувах за керем и бену.много са сладки двамата и честно да си кажа керем ми  харесва повече от онур
големи благодарности на шеф и звездичка  Hug

Общи условия

Активация на акаунт