1001 нощи - екрана погледнете и кърпичките извадете - част 6

  • 33 642
  • 446
  •   1
Отговори
# 420
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 387
Искам да видя началото на следващата серия, обаче точно нея я няма качена при турските серии. Защо така?

# 421
  • Мнения: 7 914
здравейте и от мен Simple Smile как се зарибих по тоя сериал само  Grinning в събота и неделя изгледах всичките серии дето бях пропуснала Simple Smile
и на мене са ми много сладки Бену и Керем, нямам търпение до утре ooooh!
20 часа телевизия? newsm09 smile3501

# 422
  • Мнения: 7 914
Искам да видя началото на следващата серия, обаче точно нея я няма качена при турските серии. Защо така?
търси в youtube Peace



  bouquet

kami69, tilli, abu, nelvit, mirostanka, buba_bs, шеф, biberon4o, Little Black Riding Hood, дива коза, mikata_z, vivkata, мама на Радост, Ники., еrika., mimka25, TraYkovA, suura, krasimirag, nelibrani, krasi2, MAMESA, kon4eto, misheto17, jul, Pepin, elica123, Дара (+ 6 Скрит/и) и 15 Гости преглежда(т) тази тема.
 не четете само, ами и пишете Flutter

# 423
  • Мнения: 110
мимка 25 Hug  bouquet супер си, това издателството ли е?

романите все пак са голяма доза худежествена измислица за да може нашия не мюсулмански свят да се впечатли.

# 424
  • София
  • Мнения: 547
здравейте и от мен Simple Smile как се зарибих по тоя сериал само  Grinning в събота и неделя изгледах всичките серии дето бях пропуснала Simple Smile
и на мене са ми много сладки Бену и Керем, нямам търпение до утре ooooh!
20 часа телевизия? newsm09 smile3501
горе долу Embarassed Crazy
сега ми се струва нищо и никакъв час и половина на ден Crossing Arms не е чесно
 Grinning

# 425
  • Мнения: 2
Nelvit, аз си я поръчвам в една книжарница-давам им липсващите ми заглавия и каквото намерят ме снабдяват.Иначе избягват много много да я зареждат.има ,но последните заглавия само.Обичам истинските неща - историите не са измислени;научавам и много за живота в др.страни.

# 426
  • Мнения: 1
kami69 права си.Съпруга ми бе 2г. и 6м. в Либия през 1996-1999.Тогава се запалих по този вид литература.Купувах ги от София на Славейков.Сега няма от къде да ги намеря.

# 427
  • Мнения: 6
и аз си мислех за самоучител по турски, но не знам като език дали ще се справя. някой, който поназнайва турски да каже, лесно ли се учи  newsm78

# 428
  • София
  • Мнения: 34
gadamer, започни от тук http://www.youtube.com/watch?v=opoKy_DsY0I

# 429
  • Мнения: 75
Лошата представа и предрасъдъците за нашите съседи идват от техните псевдо побратими тук.Цялото мнение което се изгражда за турците е в последствие от погледа ни над нашите роми (цигани)които нямат нищо общо с Турците само им се изка да имат.Мога да напиша още куп неща но много расистки ще изглежда постът ми и някои може да се разсърди за това по добре да STOP.  bouquet

Аз лично езикът го научих за три месеца но на мен ми вървят езиците.А и не съм го учила от учебник а с разговори. Peace

# 430
  • sofia
  • Мнения: 56
звездичке. докато изчета всичко което е написано  вие толкова бързо пишете , че не насмогваме
а и съм на работа влизат хора не мога
нека да не се пълни екрана с излишни , чакаме довечера за да гледаме серията

# 431
  • Мнения: 2
Iмам позната в Измир,от няколко год. е там,разказвала ми е по нещо-но това което виждам във филма просто съм разбита!

# 432
  • Мнения: 110
ерика, появи се най накрая  bouquet

истината е ( ако някой е останал с други впечатления), че това беше най щастливия период в живота ми, там запчнах да ги

 разбирам и уважавам, религията според мен има голямо значение. както и да е, ерика напълно съм съгласна с теб.

 

# 433
  • Мнения: 7 914
момичета, пуснах нова тема, че след малко ставам от компютъра.. надявам се анкетата да ви хареса Hug


звездичке. докато изчета всичко което е написано  вие толкова бързо пишете , че не насмогваме
а и съм на работа влизат хора не мога
нека да не се пълни екрана с излишни , чакаме довечера за да гледаме серията

не ти разбирам поста Rolling Eyes с какво излишно съм напълнила екрана? newsm78

# 434
  • Мнения: 63
Искам да видя началото на следващата серия, обаче точно нея я няма качена при турските серии. Защо така?

http://www.kanald.com.tr/Video/VideoDetay.aspx?id=1&videoId=143&typ=s
 В момента от любопитсво я гледам и аз

Общи условия

Активация на акаунт