ОСМИ КЛАС - 1

  • 17 513
  • 311
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 216
Дами, какво сте се рамечтали, пролет ли пуква... Цяла страница любов.
Дидка, още 5 х 18 и все пламенни!

Утре до обяд няма да работя, ще стискам палци. Ако кажете - и след обяд.
Мисля, че шефа ще прояви разбиране, още повече, че е командировка.
А бе целия ден ще пращам позитивни мисли към АК.
Нашият изпит мина, успешно надявам се (знае се само, че на диктовката има 4 грешки, теста не е обявен все още).

... Това с 5ците май е практика по езика. Ние също ще си имаме 5ца въпреки всичките 6ци, защото тя и още едно момче били най-добрите в класа (според нейните думи Wink) и изрично им е казала, че ще им пише 5 за да не се отпуснели...
Е, такива кокони колко обичам...
Колко й е акъла на тази, че да не се сети, че ефектът ще е обратен.  smile3516

Японците мислех да не ги коментирам, че не им разбирам методите на оценяване, но да наказваш някого за това, че се е стегнал и дава всичко от себе си... Ако е обратното и се отпусне след като е бил прилежен, колко ще му пише - 7?
Да им имам методите за стимулиране!  smile3513
 
Отдавна не бях се ядосвала на учителски "бисери".
Добре, че по-надолу се мерна поредната торта-чудо.
Крис, голям си майстор!!!

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 19:19 от cool_witch

# 76
  • у дома
  • Мнения: 7 171
На мен пък ми писна от задачи и понеже бяхме на детски рожден ден-ето какво направих http://www.snimka.bg/album.php?album_id=266513&pid=10231917-идеята изцяло е заимствана от форума,само детелинките ,които държи слончето са си от мен...само да кажа,че не можах да си намеря гумичката и я снимах така с молива по надписа,после я оправях,но ан синмакат си остана така...
Успех на всички дечица!

# 77
  • Мнения: 1 210
Камъче, имаме ли вече новини?  smile3539

Абе Крисчееее   Stuck Out Tongue Winking Eye ей така са ми очите... Каква е тази възглавничка...тези реснички..а и обувчиците обувчици ли са..пък то орнаментчета, то връзчици...КФо да кажа, освен, че е кощунство това да се яде. И понеже със сигурност вече сте и видяли сметката,да ви питам какви сте такива хора бе?  smile3527  И за прекрасната торта -  bishop

Светле  Hug така се радвам да те видя отново ! Щото ти си една от нас и възрастта на децата ти няма отношение към това. Липсваше ми, предполагам и на другите момичета   bouquet А това, дето си го сътворила, предполагам с вързани ръце не става, а? Да не опитвам...  hahahaКак пък ги нагъна така тези листенца (щото аз всичко разгледах, не само картичката  Embarassed ), браво! Математичка била, ама рибата си е риба- творчеството е в кръвта ти и няма мира да ти даде. Как са децата? Ти как си?

Пиленца, прекрасен да е денят ви   bouquet
Няма я Биситка и ми липсва...

# 78
  • Мнения: 4 447
Новините се свеждат до това, че е приключил.
А иначе вчера ми разправяше, че ако има 0% на този изпит, за срока щял да върже 73% (малко над 4). И хич не му дреме.
А днес разсъди, докато пътувахме към колежа, че 0% не може да изкара, защото е много трудно! Защото за да отговори на всички въпроси грешно би трябвало да знае кои са верните отговори.
А аз дори не знам какво да очаквам. 
Утре почивка, и в четвъртък и петък  - пак.
 Hug
Крисче, много добра си станала! Браво   bouquet

# 79
  • Мнения: 1 210

А иначе вчера ми разправяше, че ако има 0% на този изпит, за срока щял да върже 73% (малко над 4). И хич не му дреме.
А днес разсъди, докато пътувахме към колежа, че 0% не може да изкара, защото е много трудно! Защото за да отговори на всички въпроси грешно би трябвало да знае кои са верните отговори.


Какво им става на децата?  Shocked Какви са тези обяснения? Това успокоение ли трябваше да бъде? Вместо да се цели нависоко, той обяснява нулата колко е трудна  Rolling Eyes Не съм му майка, ама се ядосвам много- дано камъче не  се ядоса на мен! Позволявам си да бъда толкова открита, защото  и моето дете (даже деца) правят така понякога... пък посредствеността (какво остава за стремежа към нея) винаги безпогрешно ме вади от релси. И после ми е все едно какъв е резултата (дори и блестящ вече не върши работа), да ми оправи вкуса от принизяването на възможностите и допускане на обикновеността в съзнанието.Такава съм...

...и така не сме се разбрали, моите емоции са на 90 + % , така че...  Grinning

Последна редакция: вт, 27 яну 2009, 13:50 от didkapitka

# 80
  • Мнения: 377
Ох Дидка, ще ме умориш!  Joy Joy Joy
Такова свежо чувство за хумор имаш!  Hug

Ама и синът на Камъче не пада по-долу!  Grinning Това обяснение за 0% е култово!  rotfImbo rotfImbo rotfImbo Представям си колко време му е трябвало за да сътвори такова оправдание в стил "Аз сега ще ти се жалвам много умилително, а после ти ще си щастлива и на по-ниска оценка!" Как ми е познатооо!!!! ooooh! Моят настоящ японец в периода на кандидатстване миналата година, ходеше посърнал и нещастен, провесил нос, още малко и аз да заплача с него!  newsm45 И обяснението беше: Нищо не става от мен, само аз съм глупакът на фамилията, явно от мен ще излезе само клошар!  smile3518
И съответно - Как бе маме, нищо да не става от теб! Ти си най - ... и т.н. Пък и дори и да не успееш ... ние пак ще те обичаме ... и в този стил!  ooooh! ooooh! ooooh!

Да ви е познато?  Thinking

# 81
  • Мнения: 4 447
Ти пък, да ти се разсърдя! Та аз те обичам! Hug
Ако можех да го предам точно - с интонанацията, усмивката и ведрото лице, може би нямаше да се катурнеш от релсите Laughing. А иначе липста на амбиция и мен ме дразни. Много даже, затова все сме "на нож" с него.
 Hug
Бойче,  Hug
Да ви е минавала мисълта да запознаем децата а? Ей така, доста добре от нас обмислено, а за тях съвсем импровизирано. Аз мисля по въпроса, ама не съм го избистрила.
Освен ако не сме и твърде посредствени на Дидка  Wink, иначе вече и общи интереси имаме....

# 82
  • Мнения: 377
 Hug Hug Hug
Почвам и аз да мисля Камъче!  newsm12

# 83
  • Мнения: 1 210
На мен ми е минавало, даже съм го предлагала   Peace Маги е винаги отворена към нови приятели, стига да е свободна  Hug (казвам го в смисъл, че няма да крия плановете  Wink). И понеже ще е уикендно виждането, все ще пропуснем едни кънки.
Къде да ги спретнем, обаче, така че да се опознаят, без да се чувстват неловко. За последното просто трябва да са повечко, а за първото- да не ги метнем на кино  Joy
Казвайте, готова съм...отдавна съм готова  Hug

# 84
  • Мнения: 171
Здравейте!
Срокът почти свърши ...кой каквото направил -направил Simple Smile
Аз вече даже не се ядосвам...
Втория срок,обаче,ако продължават да "стимулират" така детето ми ще ида да задам някои въпроси. Още от сега се наточвам за битка  #2gunfire .

# 85
  • Мнения: 4 447
Мисля някакви  полянки, наблизо може да има барче, или ресторанче, да може да дойдат и малките, ....опашчици . Мисля  Laughing

# 86
  • Мнения: 1 210
Йончева, мислех, че дата и час ще предложиш  Laughing Hug Пък ти двуцевките  Joy

Хайде де, много на мисъл го ударихте... Тази неделя? На пица? Час?  

# 87
  • Мнения: 1 210
Какви полянки бе скадка, колко градса е навън  Joy Освен ако не говориш за Френска Полинезия- там и водичка има...малко  Joy

# 88
  • Мнения: 4 447
Имам двама, които никога не отказват пица.

Другите какво мислите?

# 89
  • Мнения: 1 210
Сега обаче, като се замисля... що пък не на полянки, в някой парк... Ние на питие и раздумка, малките да охлаждат страстите (ама и малките ли да взимаме, сигурни ли сте ?  Rolling Eyes), пък големите да се оправят както могат  Mr. Green

Айде, добре, да не се разводняваме, остава пица. За съм! И с двамата.
Хайдееее, другите! Отсега знам за една щастлива Вечерница, тя от кога тръпне, заедно с мен. Дано само ангажименти да няма.

Общи условия

Активация на акаунт