Споделете 92

  • 20 700
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 212
Споделям, че 2 дни прекарах в 30 градусова минерална вода в полуолимипийски закрит басейн на едно място, не ми завиждайте, защото вече свърши и сега адаптацията и климатизацията ми е още по-трудна. Защо нямам всеки ден рожден ден  Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 4 733
Надникнах само. Темата ви ми се струва някак уютна в последно време, та мислех да се присламча.
  Що ли ми трябваше да чета това
 Mr. Green
Не знам кой е Мъро. Елена я знам, защото искаше да чука брат ми.

Мога ли да споделя че до сватбата остават седем дни и ми е едно невероятно странно...при положение, че вече ми се е случвало. Сигурно е от годините...

# 17
  • Мнения: X
Това са домашните ми топлинки, все пак.
А от какво са направени?? newsm78
Тази, Елена съм я виждала отблизо ,ами нищо особено.Не знам какво толкова се захласнаха по нея Thinking

# 18
  • Мнения: 1 217
Споделям, че 2 дни прекарах в 30 градусова минерална вода в полуолимипийски закрит басейн на едно място, не ми завиждайте, защото вече свърши и сега адаптацията и климатизацията ми е още по-трудна. Защо нямам всеки ден рожден ден  Crossing Arms
Къде бре,кажи и ние да отпрашим някой път Crossing Arms Липсва ми "Пу първи Mr. Green" на Марадона Mr. Green Нарочно е дал път на другите,не мога да повярвам,че не е разбрал първи за новата тема Mr. Green
Елена и аз съм я виждала,в деня на първия заметръс,в зала 1на НДК.Изглежда мила и добра.

# 19
  • Мнения: 516
Касиди, на сватба ли ни покани?  Grinning

# 20
  • Мнения: 2 212
Не знам дали няма да се счете за реклама, но тук.

# 21
  • Мнения: 4 733
 Флор, иска ми се но...скромна съм една такава. Минимум посетители, мнимум одумки Laughing

# 22
  • Мнения: 516
Айде сега. Ти си от красавиците. Няма да се плашиш.  Wink
Ще пием за вас другата седмица.

# 23
  • Мнения: X

  
 



Мога ли да споделя че до сватбата остават седем дни и ми е едно невероятно странно...при положение, че вече ми се е случвало. Сигурно е от годините...
Честито!!!!Би било странно ,ако не ти е странно Grinning

# 24
  • Мнения: 274

Наточили сме се обаче да гледаме филма за Че с Бенисио дел Торо или както му се пише името


Че е бил пълен кретен. Откачалник. ПОследно четох за него, как отишъл да прави революция някъде из африка, и племето революционери били с каски от животинска кожа. Хахахха. ( Бой по каската с фурлата! ) Че им казал: " Утре сутринта атакуваме врага". На сутринта всички седят и пушат. Той им крещи " В атакааа!" Те не помръдват. Шамана на племето бил им казал, че днес деня не е подходящ за война. Откачалник е казвам Ви.

Сигурен съм , че и Дъффи го е чела това.

# 25
  • Мнения: 4 371
На мен пък Елена ми харесва, а девойката от пуснатия линк в старата тема ми се вижда по-космата от нея.
Миро е странен и не ми допада.
Аз харесвам Любо от Те, освен Хорейшио все пак.

# 26
  • Мнения: 503
Нито съм хай, нито съм ВИП. Но ще ми позволите да си споделя днешното странно усещане, нали.
Наложи ми се да се возя на автобус- позабравено изживяване. Да пресичаш булевард, когато си пешеходец, си е направо страшничко. Но е приятно да ходиш пеш, когато на автобуса са му сменили маршрута, само да не беше режещия вятър. С две думи, и моят таралясник се повреди.
Касиди, не се поддавай на паника! Grinning

# 27
  • Мнения: 4 733
 Елена и на мен ми харесваше. Имаше някакво невинно обаяние...уж. Линк с косми не ми се гледа.

galll, контролирам се някак. Като облека роклята вероятно ще ми иде да се тресна с нещо.

# 28
  • Мнения: 2 550
споделям ви тричасово закъснение на полет  Tired
отегчена съм...

# 29
  • Мнения: 274
Нито съм хай, нито съм ВИП.

Обуй си 8 сантиметровите токчета и ставаш хай. Хвани ме после под ръка и ставаш ВИП.

Общи условия

Активация на акаунт