Споделете 92

  • 20 712
  • 736
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 17 546
Не мога Тони, не съм такъв човек! Twisted Evil Толкоз от мен, за да не гръмна от информация. Мъъничко изпуснах парата от насъбралата се емоция. Нали съм свикнала да ви споделям Wink Иначе ако се почувстваш преизпълнен с нещо, което мира не ти дава, сподели на ЛС. Там ще си остане, а аз ще има какво да си премятам през ума през дългите зимни нощи и да се чудя защо не съм се кръстила Майка Тереза, а просто Балу.

свраче, верно се чудя понякога, дали са от мен тези деца или не съм ги намерила в зелките!

# 541
  • Мнения: 274
Дъффи, бъди здрава и щастлива. ЧРД! Наздраве.

Аз не съм стъпвал в библиотека. Бих отишъл единствено за да взема Флор след работа.

# 542
  • Мнения: 2 070
Ох Марадона..Къде са емотиконите с аплаузи и баабанене...звук от барабани - тупутупу цссссс

# 543
  • Мнения: 274
Всъщност излъгах. Веднъж пих с ваш всеобщ любимец в Библиотеката.

Пак излъгах. Пихме зад Библиотеката.


Да ви разкажа ли един виц ала Къци Вапцаров? ОК.  Mr. Green Една блондинка влиза в библиотека и казва на висок глас: "Едно кафе и една кола, моля". Библиотекарката я поглежда строго и отвръща възмУтено: "Госпожо, това е библиотека!! Моля ви се, по-тихо!" Блондинката се навежда към нея и прошепва: " Едно кафе и една кола, ако обичате."


# 544
  • London, baby
  • Мнения: 800
Дещо, от няколко дена се чудя коя е певицата от аватара ти. Ерика Баду?

# 545
  • Варна
  • Мнения: 1 791
  В духа на вица на Марадона имам една съвсем реална случка, само че в книжарница. Влизам аз, а след мен весела компания младежи и девойки. Говорят, смеят се, по едно време млъкнаха. И единият вика - ама къде са масите? Едно от мацетата - и пепелници няма! Взеха да се оглеждат и по едно време някой от тях заключи - абе ние май сме в книжарница.  ooooh! Та, човекът просто предположи къде се намира, не беше сигурен. Иначе се бяха объркали, заведението се намираше до книжарницата.
  Името Каля го срещнах за първи път в романа Антихрист, на Емилиян Станев. Лирическият герой обясняваше как играели децата и пеели:"Отваряй, Кальо, порти". И ние като деца сме я играли.

# 546
# 547
  • Мнения: 4 585
Има и мъжко име Кальо. Към него мислех, че се обръщат в "Отваряй Кальо". Снощи Вълчито ръмжеше на сън, или мъркаше. Говорих му ласкаво, успокоявах го, ама след малко пак. Днес ще съм недоспал. Звучи като недоклатил.
В завода бяха дошли една делегация руснаци и ги чувам като говорят с един бригадир, който прави отчаяни опити да говори руски. В един момент му предлагат да обсъди нещо с директора, а той казва: Я сказал директору, ама файда йок!
По-късно тая фраза доби популярност из завода, нещо средно между "Като си пееш Пенкеле, кой ли те слуша" и "Бог високо, цар далеко".

# 548
  • Майничка
  • Мнения: 12 586
Добро утро!
Опит за автосугестиране: пия си кафето на терасата със затворени очи и се опитвам да си представя, че шумът от автомобилите е ревът на морето и пищящите аларми са далечни свирки на кораби. Крясъците на гларусите са си истински. Не се получава особено.
Дребната напаст за поредна нощ бурно възвестяваше на притихналия блок радостта си от живота, събуди кака си за училище с бодра песен, след което заспа с усмивка на уста. Егати дзверо!

# 549
  • Мнения: 516
Добро утро! Чисто професионално ми беше много интересно размислите ви на тема библиотека. Що се отнася до мен... аз съм алергична към библиотечен прах. Медицински е установено. Laughing

# 550
  • Мнения: 5 370
Е, сега остава на мене да ми открият алергия към компютри. Joy Joy
Обаче тогава откровено ще се зачудя какво , аджеба, може да се работи днес без наличие-и то активно-на компютър.
Споделям, че за пореден път се ядосвам на мъжките разсъждения от типа "има време". Ама защо всичко трябва да се прави в последния момент?
Моля присъстващите в тази тема представители на пола да се считат за част от статистическата грешка на гореупоменатото твърдение.

# 551
  • Мнения: 4 371
Рядко отварям клипове в ютуб и подобни, защото все някой спи около мен, та да кажа(ако и вие сте така Laughing ), че клипчето по-горе е точно от вица с библиотеката на Марадона.

И да споделя, че по-объркана никога не съм била, ама ще ми мине. Става въпрос за нещо материално, де Crazy

# 552
  • Мнения: 984
ДУ!
Гледаме видеото от сватбата. Ния каза, че мама е принцеса. Mr. Green
Мразя варненската градска библиотека - което най мразиш, то ти идва до главата. Имат издания, които ми трябват, а ги има само там. Sad
Обичах софийската градска библиотека - подредена бе и много чиста.

# 553
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Ей,такова нещо,залепено на дървото ме плесна по челото преди малко-Призив до драгия родител.Явно някой по-буден родител е разлепил по дърветата предупреждение да не си записваме детето,ако е първокласник при еди коя си г-жа от еди кое си у-ще!
Не стига,че по принцип ми е трудно,а системата ми го прави още по..С това пусто право на избор.От две години съм заразпитвала познати и непознати при кой,аджеба,да си запиша евентуално детето и то след 2 години...

# 554
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Вождът скочил рано с петлите в събота. Баба му се опитвала да го укроти да стои тих в леглото, а нашият с пълно гърло закрещял "Петльо-о-о-о, тихо! Бати спи!". Нещо подобно се е получавало и с опитите му да надвика дядо му в псувните, които старшия ръси из двора. От къщата се чува звучно: "Дядооо, мааму ста`а!"

Добро утро!

Общи условия

Активация на акаунт