Споделете 92

  • 20 708
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 709
Тити, нали знаеш, че съм по съветите. Напъхай нахута или боба във фризера за едно денонощие и си готова.

# 76
  • Мнения: 899
Вълчо, на тоя билборд се вижда и блока на баба. Домиля ми.

Споделям, че мама ми сготвила и ми изми чиниите. Татко ми направо салата, купил ми стек цигари и отпуши канала в банята. Почти ми харесва да съм контузена  Mr. Green .

# 77
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Все съм си мислела, че Тони е Теодор, а не Антон.
Може и да греша, естествено.

За да се скапят и най-перфектните планове, е достатъчна само температура. И 38 градуса вършат работа.

# 78
  • Мнения: 4 300
Може ли от пет думи, една от които е име, две да са грешни? Знам, че може. Ама не бива.

 Днес съм на толкова хай меню, че няма да го споделям, току виж Сели е нахлузил престилката и запретне ръкави.

# 79
  • Мнения: 9 903
Тити, нали знаеш, че съм по съветите. Напъхай нахута или боба във фризера за едно денонощие и си готова.
те гадините сега измряха, но за друг път ще знам. И все пак - сигурно не трябва нахутът да е в буркан, защото пак може да се строши? Или?

# 80
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Изпратих детето на ски училище. Дано да й хареса. Не знам как се нави сама да тръгне, защото е към един ски клуб и никой не познава.

# 81
  • Мнения: 604
Искам да се похваля с новата си придобивка-безжични мишка и клавиатура Mr. Green·
Черпя ви с панирана рибка и салатка от рачешки рулца·

# 82
  • Мнения: 116
вчера 8 годишният ми син ме попита "Мамо може ли да спя в Десито" Shocked/баща му се зарадва естествено!консултирах се с моята майка по въпроса,отговорът и:"Ако майката на Десито го покани да отиде" ShockedВсе си мислех ,че всички са обвзети от лудост,но за собственото си семейство таях надежда Sick

# 83
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Някой видя ли, че ме нямаше? А? А? Не?
Знаех си...

Добре заварили Grinning Споделям сърбеж.

# 84
  • Мнения: 3 091
Привет! Споделям много приятен предиобед - с три броя априлчета  Mr. Green в хола, шест броя родители и малко на брой коктейли с кампари (недоизпити).

# 85
  • Мнения: 5 370
Връщам се след 5 часов маратон по частична "пълна промяна". Открих си нов салон, не че в стария не ми харесваше, но.....и тук  ми харесва пък. А е с още 200 метра по-близо, при това.
П.С. Досега не ме беше подстригвал фризьор. Twisted Evil

# 86
  • София
  • Мнения: 3 421
След покупката на нова кафемашина постоянно си правя кафе, капучино...не мога да му се нарадвам. Страхотно кафе, каймак два пръста и даже вече се пробвах да рисувам фигурки в пяната.

Поднасям онзи ден на мъжът ми едно кафе със сърчице, а той вместо поне малко да обърне внимание на фигурката, започна да ме пита как технически съм го направила ooooh! - романтик и половина!

# 87
  • Мнения: 5 462
След покупката на нова кафемашина постоянно си правя кафе, капучино...не мога да му се нарадвам. Страхотно кафе, каймак два пръста и даже вече се пробвах да рисувам фигурки в пяната.

Поднасям онзи ден на мъжът ми едно кафе със сърчице, а той вместо поне малко да обърне внимание на фигурката, започна да ме пита как технически съм го направила ooooh! - романтик и половина!
Каква марка и модел ти е кафемашината ???

# 88
  • Мнения: 4 585
Тити, и аз съм по съветите. Ако нахутът ти е малко, можеш да си го държиш в найлонка за постоянно във фризера. Найлонки се купуват от магазините за кафе - сто за лев и нещо.
От вместимост от един килограм, до чували за юргани.

# 89
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Нахутът скъп ли е?

Общи условия

Активация на акаунт