С Дюкан изхвърлихме 5 тона мас!Не вярвате?Елате, вижте,ще покажем и на вас!(146)

  • 28 140
  • 589
  •   1
Отговори
# 15
  • София :(
  • Мнения: 215
 Добро ви утрооо, май ще закача първата страничка, но и да не успея, пейката на девятките - направете едно местенце и за моето дупенце , доживях три дни подред да видя на кантара три цифри със запетайка пред последната  newsm44
 chervenokoska иwaq, честит рожден ден

 здраве, любов и усмивки да има в живота ви  Hug
Красив, усмихнат и отслабващ ден на всички  Hug

Последна редакция: сб, 17 яну 2009, 07:22 от mimensita

# 16
  • София
  • Мнения: 807
Добро утро!  Hug
Честит празник на Червенокоска и Вая!Да сте живи и здрави, слаби и щастливи!  newsm51
 
Днес е Антоновден!
Честит празник на всички Тонитата, които празнуват днес!

Вещи, благодаря за новата тема!   bouquet Hug Днес по някое време ще си дочета старата. Дано нямам много работа в офиса...
rivela  Hug мерси за кафенцето!   bouquet Имах нужда...
Много хубав, почивен ден на всички! Аз ще съм на работа и днес, и другата събота, защото преди Коледа кака ви много си почива, докато другите работеха и затова...  Laughing
Бачи  bouquet Ще ставаме фиданки след като сме на първа!  Joy
tuningmania  Hug човек какво ли не прави за да ослабне, та и ние - на първа...  Laughing
Да, ама аз... съм на втора...  Sad
Хубав ден на всички  Hug

Последна редакция: сб, 17 яну 2009, 07:17 от Snow4eva

# 17
  • Мнения: 3 202
Сноу, тя първа страничка тука някъде става трета вече, ама нейсе  Hug
Хайде и от мен честито на    Т о н и т а т а
                                           

# 18
  • Мнения: 850
      Хайде , запис в новата темика ! Да ни носи много минуси,  слънчица прекрасни!  Hug Heart Eyes

  На почиващите хубав уикенд , а на работните лека работа !  Crazy

  Честит Рожден Ден на Червенокоска и Вая!Да сте живи и здрави,  щастливи и обичани със сбъднати мечти !     newsm51 newsm59  party023

  На всички именници днес , както и нашето скъпо Тони 27 ,  Честито и да ви е живо и здраво името и бъдете много щастливи!    newsm51  Party Time
 

  На всички , прекрасни дами със намаления , ДАНО КАНТРЕВ ВСЕ ТАКА ДА НИ ОБИЧА И СТРЕМГЛАВО ДА ВЪРВИ НАДОЛУ .... ДО ЗАВЕТНАТА ЦЕЛ!  
 
   djina selena  честита месечинка , само така напред! Ще успееш!  smile3501 smile3521

  ЛЕБЯ ВИ И ВИРТОАЛНО ВИ ЦУНКАМ И ГУШКАМ!   love001 txtloves

Последна редакция: сб, 17 яну 2009, 10:35 от shushy80

# 19
  • Мнения: 122
Запис и от мен раннобудни дюканки  Hug

# 20
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Добро утро!
Първо честит рожден ден на chervenokoska и waq, здраве, любов и късмет!  newsm67


Честит имен ден на всички, които празнуват днес!   bouquet

А за фотошоп-а донякъде са прави хората... Преди режима с близо 20 кг върху мен, нито исках да се снимам, нито в магазин ми се влизаше... А сега хем се фотвам, хем се шопвам с кеф...  Joy
[/color]
Това много ми хареса!  Peace
За кулинарния ми ден - превъзходен крем карамел - много засища - изядох едва половината, а мъж ми - другата. Днес ще се купува желатин. Мерси на всички за кулинарните консултации! (няма да изброявам поименно)
Хубав ден!

Последна редакция: сб, 17 яну 2009, 08:24 от * Боби *

# 21
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
 Blush  и аз в кюпа

честито на рожденичките

бачи и филюдки  Wink на всички

права палачинки и се облизвам  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 485
Добро утро

Шуши, Сани -честити намаления   bouquet
Сани - хареса ли ти разходката  Wink

Баба Яга- честито намаление   bouquet

Червенокоска- Честит Рожден Ден ! Бъди красива, усмихната, обичана и щастлива    bouquet   bouquet   bouquet  

waq - Честит Рожден Ден ! Много любов, много усмивки и щастие   bouquet    bouquet   bouquet

Ривелка - взимам и от двете, че имам нужда   bouquet

Тонито ко ша сменяш, бе душа, "господина" ли ? Ша го заместваш с по-млад и по-надежден   bouquet   Hug

Тунинг, ма ти си на първа страничка  Simple Smile - ами сега ще сваляш килца, за това е зора  Hug

Мименсита - честита ти девятка, никога вече да не видиш трицифрено число на кантара   bouquet

Честит имен ден на всички Тонита - бъдете здрави, красиви, обичани и щастливи   bouquet   bouquet   bouquet  

Хубав ден на всички  Hug  Hug  Hug




# 23
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Добро съботно утро и от мен!

Вещи, от къде го изкопа това жестоко дупе. Направо като го гледам, ми идва да го сграбча... обаче ми се струва, че и то не е много слабичко. В тази връзка, миналата седмица като бяхме на Поморие с фирмата, една колежка идва зад мен на дансинга и ме пляска леко по дупето и вика: "Леле, как ти завиждам за това малко дупе!"  Shocked Хи-хи, чак пък малко... ама си е гот да ти го кажат...

Аз днес отбелязвам огромен минус от 200 гр. Забележете, че думата огромен не е в кавички, т.е. аз си го считам за огромен, имайки предвид как задържам напоследък...

Момичета, чудя се дали станахме много след празниците, или пък почнахме повече да пишем, но темата наистина няма изчитане - за 2 дни и половина и нова тема... Дано това да означава, че сме упорити и режимни и че ще свалим още тонове мас.

Целувам ви и приятен уикенд!

# 24
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Добро утро!  Hug
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЧЕРВЕНОКОСКА И ВАЯ! ЖИВИ, ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ! БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!    bouquet

Днес задържам постигнатото вчера.
Лек и снежен съботен ден!

Последна редакция: сб, 17 яну 2009, 08:51 от tania2007

# 25
  • Мнения: 2 922
Добро утро!   kaffeetrmker_2

Червенокоска и Вая, честит рожден ден! Бъдете здрави и щастливи!  Gift Tada dance

Честит имен ден на всички, които празнуват днес!

# 26
  • Мнения: 459
Честит рожден ден на Червенокоска и Вая! Бъдете здрави, слаби и щастливи!  smile3525

Честит имен ден на именниците днес! smile3525

Вещи,   bouquet

# 27
  • Мнения: 306
Аз днес съм за отчет - направих два месеца с режима. Днес имам минусче на кантара, за което съм много учудена, защото снощи ми падна пердето и изядох четири сладки ooooh! ooooh! ooooh!. После ми идваше да се гръмна естествено #2gunfire #2gunfire #2gunfire Че бяха и гадни, ама страшна работа - просто не можах да се спра. Ама кантарчо ми е добричък, дано да не е само временно спадането.
Та за отчета: първи месец - 5,5 кг; втори месец - 4 кг. Общо: 9,5 кг. Grinning

# 28
  • Мнения: 1 417
Честит рожден ден,Ники!
С пожелания за упоритост, за да следваш мечтите си;
смелост - да ги осъществяваш;
търпение, за да ги постигаш;
и много любов, за да дава смисъл на всичко това!

Вая,
Честит рожден ден!
Букет от нежни пожелания
даряваме ти с две ръце
и радост, щастие, любов
желаем ти от все сърце.

# 29
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Добро утро и от мен, мале момичета вие не спите ли бе Crazy
Честит рожден ден на червенокоска и вая  newsm59
честит имен ден на именниците   bouquet
това за свинския дроб много ме зарадва, защото вчера по погрешка съм взела такъв  #2gunfire тъпа тъпааааа, а уж четох
май и аз имам минусче, след качването, ама не съм сигурна щото кантара ми е механичен. Днес съм по-добре и ще изляза да си купя нов
За повръщането - най-добре натриев цитрат пресича веднага, особено децата
за разстройство оризова вода или чайче от сварена кора от нар /изсуши я, но и сурова става/

Общи условия

Активация на акаунт