Гоблени-41

  • 54 347
  • 452
  •   1
Отговори
# 15
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Честит рожден ден anonimka . Бъди жива и здрава!

Честито и на всички, които носят името Антон, Антония и всички техни производни. Днес е Антоновден!

Здравче, поздравления. Иска се голяма воля да завършиш такъв голям гоблен като Тайната вечеря, а ти си вече на финалната права!

Tasha, фара наистина е великолепен! За колко време го уши и спореше ли ти шиенето му?

donsita този кон е и в моите планове, но незнам в кой живот!  Laughing Великолепно се получава!

ketri  Hug за новата темичка. Началото е много хубаво на тази ангелица.

Lady Death  вече идва реда на рамката. Много са симпатични тези свещички.

Поздравления и на всички останали, които са направили първа страничка красива с красивите си неща.   bouquet

А ето и нещо завършено преди два дена от мен.


От самото му начало не му вървеше на този гоблен. В комплекта липсваше един конец. После съм объркала номерирането на конците. Добре че се сетих по-навреме. Не съм разшивала защото не личеше толкова. И накрая рамчицата му вместо и с една нишка я направих с две нишки и се сетих, че съм сбъркала чак когато я уших. Абе тотално сгрешен, на пък на мен си ми харесва.

Последна редакция: сб, 17 яну 2009, 11:53 от Дуданка

# 16
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
темите напредват, както и хубавите бродерии, които показвате! Честито и на празнуващите! Hug

# 17
  • Мнения: 3 622
anonimka Честит Рожден Ден  newsm59
Много здраве, щастие и късмет

zornitsa ти си ги свършила орхидеите  Wink

Дуданка фара го започнах началото на септември. Значи за четири месеца и половина съм го ушила. Да ти кажа честно не е много лесен за шиене.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 610
Здравейте момичета

Благодаря за хубавото кафенце Hug.фара и орхидеите са супер Heart EyesЗа тайната вечеря просто оставам без дъх като я видя(тайничко завиждам за постояннството ти Здравче)
Ето до къде я докарах и аз, малко е замацана снимката, но ме мързи да правя нова Mr. Green..Тези калии до 8 март трябва да са в рамка Grinning
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=305700&pid=10043935
Честито на празнуващите днес  bouquet

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Къде мога да видя на снимка тая панама с цвят ivory.
Пратих мъжа ми в ДМЦ-то и ми даде да говоря с девойката по тела,
ама при нея нямало такъв цвят . ooooh!
Били по номера ,та сега чакам да видя какво ми носи.

Кетри, цвят ivory е слонова кост. Цвят № 712

# 20
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Кетрева, мерсаж за новата тема.
Аз сега нямам батерии на фотото, за да снимам орхидеите, но съм почти на нивото на Зорница.

Здравче, то му се вижда края бе, после и детайлите да подпукаш и ще си нашата гордост.

Кате, имаш бая още да шиеш, но си заслужава, ного убава таа ангелица, а пък на Хипатия момето е още по-сладурско, ще го подхвана и аз някой ден, но да видим кога...

Таша, браво, ти си герой, сега какво ще почваш, не си се похвалила?

Скорпи, още от предната тема цъкам като часовник за красивата ти колекция, за времето и търпението, което си отделила за нея, браво, нещо ново и различно е за мен това.

poepie , много добре се получава, аз като цяло имам слабост към китките, а към черната панама още повече, смятам, че скоро ще му се види края.

Анонимке, да си ни жива и здрава и нека с още една година си натрупала повече опит и мъдрост, бъди щастлива, бъди обичана и уважавана!

Донси, за черната панама споделих слабостта си, да знаеш, че това конче е голяма красота!

Дуданке, хубаво е готовото ти творение, но на мен малко ми се размазва пред очите и не го определих точно какво е, май са пиленца в гнездо ли  newsm78

И направо страхотна първа страничка  Hug

# 21
  • Мнения: 3 622
marulka_s започнах това . Ушила съм детенцето, краката на майката и малко от роклята и



но си подготвям друг, който ще шия за една сватба. Само конците не съм си купила, но и това ще направя тези дни. Ето този

# 22
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Къде мога да видя на снимка тая панама с цвят ivory.
Пратих мъжа ми в ДМЦ-то и ми даде да говоря с девойката по тела,
ама при нея нямало такъв цвят . ooooh!
Били по номера ,та сега чакам да видя какво ми носи.

Кетри, цвят ivory е слонова кост. Цвят № 712
Мерсаж..,ама тая от магазина ме разубеди ,каза че е много светла към бяла. Crossing Arms
Та нещо друго ми прати,още го чакам да видя.

Направо..."Пернишка трагедия"стана с тоя гоблен.
Бая кремава ми е пратила,ще шия на бяла немам нерви.. ooooh!

Последна редакция: сб, 17 яну 2009, 12:35 от ketri

# 23
  • Мнения: 131
Здравейте момичета,благодаря на Кетри за темичката.Кетри отказали се от момичето с розата?
Таша ,браво за фара,много си бърза,аз моя ще го влача една година-.много труден ми се вижда.
Зорница,ами те орхидейките готови,много са красиви!
Скорпионче,браво за колекцията,ти си направо шампион по бързо шиене!
Дуданка,много симпатични птички!
donsita-конят добре върви,още малко и ще го показваш готов!
Yolinka-йероглифът е много интересен,какво символизира?
poepie-не се притеснявай ще успееш да я завършиш навреме,дано да и се зарадват!
Lady Death-свещичките са станали много добре,за другата Коледа ще си ги наредиш!
dena klv-много добре си се справила с ръцете-браво!
Здравче,само ще кажа че си голям герой!!!
Ето и моят подарък от Зорница вече е готов!
АНОНИМКА,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!ЖЕЛАЯ ТИ ЗДРАВЕ,УСПЕХИ И МНОГО УШИТИ ГОБЛЕНИ!!!

Последна редакция: сб, 17 яну 2009, 13:03 от venipuh

# 24
  • Мнения: 3
Анонимке
Честит рожден ден.Пожелавам ти всичко за което си мечтаеш да стане реалност

Иначе първата страничка е страхота,толкова красиви неща сте показали !!! Браво

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Честит рожден ден  на anonimka!!! Всичко най-най-ти желая!  party041
a_tita честито и на твоя мъж!
Tasha завиждам ти за бързината Wink. Чудесен е станал фара. Моя фар сигурно още доста време ще си отлежава в шкафа Crazy
zornitsa и ти си се справила много бързо - браво! Кой ще е следващия?

# 26
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Ketri, това ivory е мръсно бяло ( слонова кост), имам го в орхидейте- почти бяло е.
Вени, браво, какво ще шиеш сега?
От орхидеите ми остана малко от фона и всичкия контур. Сигурно Марулка ще ме изпревари, но пък това съревнование ме амбицира страшно много и се оказа ползотворно.
Марулче, жалко че нямаме други общи планове, но може и да направим, пък защо ли да не се пробвам да догоня другите момичета със Sleigh Ride.

# 27
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 067
аз само БОЦ, честито и браво на майсторките  Blush
друг път повече  Hug

# 28
  • Мнения: 59
Здравейте момичета!
Честит рожден ден Анонимке, желая ти много здраве и щастие!
Нямам какво да показвам, нали показах в края на миналата тема сега шия мечо пух.
Но не мога да се сдържа да не  smile3501
Донсито коня е страхотен и той е в моите планове. обожавам татуировки
Кетри smile3525поличката на ангела ти е много красива представям си като го ушиеш каква красота ще бъде Crazy
Таша като видях фара направо Shocked, а мъжо ги облещи по големи и от мойте newsm09. Мечтая да го ушия толкова много ми харесва.
Зори орхидейките са много нежни.
Здравче ти си знаеш сестро newsm20
Дуданче все показваш по нещо новичко кога успяваш #Crazy
Йолинка и на мен ще ми е интересно да разбера какво символизират.
Лейди много са готини.
Венипух много са хубави пиленцата. newsm53
Poepie за другата тема ще се хвалиш май bowuu
Dena klv много са красиви ръцете с това паспарту и рамчица Flutter
Като стана въпрос за 8 март някой беше подхвърлил идеята пак да си разменяме подаръци newsm78 Heart Eyes Crazy

# 29
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Страхотни неща са показани на първа страничка  Hug
anonimka Честит рожден ден!  bouquet
Да почерпя, че съм именничка

Общи условия

Активация на акаунт