Възможно ли е забременяване 3 дни преди цикъл

  • 276 024
  • 298
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4
Здравейте, и аз съм в подобна ситуация. С мъжът ми правихме секс 2 дни преди да ми дойде, без да се пазим. И ми закъснява с 1 ден. Днес си направих тест, но беше отрицателен. Може би е рано за тест(едва 3 дни след контакта), но нали знаете.... любопитство. А и цикълът ми е редовен. Ще изчакам още няколко дни, може пък просто да закъснява newsm78

# 61
  • Мнения: 2 521
Здравейте, и аз съм в подобна ситуация. С мъжът ми правихме секс 2 дни преди да ми дойде, без да се пазим. И ми закъснява с 1 ден. Днес си направих тест, но беше отрицателен. Може би е рано за тест(едва 3 дни след контакта), но нали знаете.... любопитство. А и цикълът ми е редовен. Ще изчакам още няколко дни, може пък просто да закъснява newsm78
Теста е естествено да покаже отрицателен.Три дни след контакта,няма начин да е положителен.
Иначе,и аз имам приятелка която е забременяла в последните два дни преди цикъла.Сигурна е,понеже съпругът и го нямаше по-рано.Гинеколожката обаче не и повярва и си и дадоха термин както те си знаят.По техните сметки роди 2 дни преди да влезе в единайстия месец Laughing.А по нейните си преноси само 2 дни.

# 62
  • София
  • Мнения: 388
И аз познавам един такъв "невъзможен" юнак  Laughing- в момента е на 1г. и 8 м. .

# 63
  • Мнения: 88
Здравейте, и аз съм в подобна ситуация. С мъжът ми правихме секс 2 дни преди да ми дойде, без да се пазим. И ми закъснява с 1 ден. Днес си направих тест, но беше отрицателен. Може би е рано за тест(едва 3 дни след контакта), но нали знаете.... любопитство. А и цикълът ми е редовен. Ще изчакам още няколко дни, може пък просто да закъснява newsm78
Теста е естествено да покаже отрицателен.Три дни след контакта,няма начин да е положителен.
Иначе,и аз имам приятелка която е забременяла в последните два дни преди цикъла.Сигурна е,понеже съпругът и го нямаше по-рано.Гинеколожката обаче не и повярва и си и дадоха термин както те си знаят.По техните сметки роди 2 дни преди да влезе в единайстия месец Laughing.А по нейните си преноси само 2 дни.
теста ще показва че е отрицателен доста време Simple Smile на мен едвам след месец и нещо ми показа една мноооого бледа розова чертичка:)хихих,моя син се появи точно така-един ден преди да ми дойде.Simple Smile Hug

# 64
  • Canada - Montreal
  • Мнения: 118
Да, възможно е и явно не е чак толкова рядко явление.И аз така си мислех, че не е възможно и два, три дни преди цикъла ми не се пазихме.Няколко дни след това  бях влязла в тоалетната да се изпишкам и видях как падат две капки кръв на хартийката.Тогава помислих, че ми е дошло и си сложих превръзка, но след това не падна нито капка повече.Спомням си, че започнах да изпитвам неистов глад сутрин, но и това не ме надеве на мисълта, че може да съм бременна.Скоро след това  прочетох  статия за имплантирането.Бяхме си решили с моя мъж, че ще бебеправим и се подготвях теоритически и писихически.Та тогава ми светна червената лампичка, че може би вече сме свършили работата и си направих тест, който излезе положителен Grinning
Според лекарите преносих две седмици, но според мен бебето трябваше да се роди даже още по-късно.
Винаги съм имала редовин цикъл.

# 65
  • Мнения: 88
хех,май така се оказва че най-лесно се зачеват бебчета :lol:mimolin моите симптоми бяха същите,един ден преди цикъл за пръв път правихме секс без да се пазим и явно добре сме поработили Laughingслед това на другия ден си ми дойде,но беше 2 дни и после край-ядене-по 2 пици за закуска,на обяд кайсии и праскови и за вечеря месце с гарнитурка Joyняма да забравя тия моменти,мислех си че е просто глад,а то...мъжа ми ми предложи да си направя тест,явно и двамата сме го усетили,че му е време Simple Smile

# 66
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета, момчета   Simple Smile

Научих много от вас. Ето какво ми се случва:
Никога не съм следила дали овулацията ми е изместена, а цикълът - вечно редовен (28 дни). Последният ми цикъл дойде на 14 Ноември 2009, т.е. нося бебче вече  Party

Нищо не ме изненадваше докато лекарите не "изчислиха" възрастта на бебо. Излиза, че сме го направили дори преди 14 Ноември!!! За по-ясна картина, последният ни шанс да правим бебета преди тази дата беше на 8 Ноември... Дати не ми убягват, защото с партньорът ми живеем в различни държави временно и знаем кога сме били заедно  Peace
Е, все още съм в шок да разбера, че се е получило 2-3 дни преди да си ми дойде редовния МЦ, който си и протече съвсем нормално!

Който вярва, вярва.  bowuu  ......А аз си стискам палци Laughing

# 67
  • Мнения: 1
Преди 2 дни трябваше да ми дойде,но вчера не се пазихме,дали ще забременея Simple SmileSimple SmileSimple Smileискам много:)Simple SmileSimple Smile

# 68
  • София
  • Мнения: 36 088
Преди 2 дни трябваше да ми дойде,но вчера не се пазихме,дали ще забременея Simple SmileSimple SmileSimple Smileискам много:)Simple SmileSimple Smile
Едва ли...но знае ли човек?
Нали зачеването си е чудо и става и в най-невероятните  моменти Simple Smile

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Ех, Anderka, значи си била вече бременна и си имала нормален цикъл, тоест цветна.
Тогава и аз се замислям, в цикъл съм 4ти ден, а няколко дни преди да ми дойде също не се пазихме, значи има теоретична възможност и за мен ?

# 70
  • област Варна
  • Мнения: 270
svetla за да се закрепи в лигавицата оплодената яйцеклетка и трябват най-малко 7 дни и то в най-добрите случай, а и хората са го доказали, че при лутеална фаза под 9 дена мнооогооо трудно се забременява.
За теб няма абсолютно никаква теоретична възможност.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Ами виж какво е писала колежката Simple Smile значи все пак е възможно, е, при мен за момента изключвам, то си ми дойде, мина и замина.

Е, все още съм в шок да разбера, че се е получило 2-3 дни преди да си ми дойде редовния МЦ, който си и протече съвсем нормално!

# 72
  • област Варна
  • Мнения: 270
А дали колежката е знаела кога и е овулацията? По-вероятно е не да е забременяла 3 дена преди цикъл, а 3 дена преди предполагаема дата на менструация.
А забелязвам, че повече от 50 % от жените в тоя форум викат цикъл на всяко вагинално кървене, а то далеч не е така.
Така, че не се казва, че е забременяла три дена преди цикъл, а че овулацията й в конкретния месец се е изместила значително. Ако не беше забременяла, а е убедена че овулацията й е три дена преди предполагаемата дата на цикъла, най-вероятно цикъла й е щял да закъснее с поне седмица.
Та да обобщим - не се забременява три дена преди цикъл, а три дена преди ПРЕДПОЛАГАЕМАТА дата на менструацията.
А нормален МЦ е когато ти се излющи лигавицата на матката и се изхвърли от организма, при това положение няма как зародиша да остане в матката и да се закрепи.
ТЕОРИЯ момичета, теория.

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 4 514
Еspinoza, остави тая работа Laughing Явно трудно се схваща какво е лутеална фаза.

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Та да обобщим - не се забременява три дена преди цикъл, а три дена преди ПРЕДПОЛАГАЕМАТА дата на менструацията.

Да де, аз мисля, че това се има предвид в темата, макар казано неточно.
Понеже 3 дни рпеди цикъл вече ти са подути гърдите, хванали са те болките и ПМС си действа, не може да забременееш ако случайно няма узряла извънредно друга яйцеклетка.

А 3 дни преди предполагамата дата- става, ако овулацията е закъсняла и датата на цикъла също се емсти напред, тоест не е тази, която се предполага.

Общи условия

Активация на акаунт