Искам мъжът (жена ) ми да престане да.....!

  • 5 219
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 473
Не мисля вече за нещата, които ме дразнят в него, защото се отчайвам като се замисля. Когато се ядосам се опитвам да си повтарям наум непрекъснато неговите положителни черти. Като го сравня със съпрузи на мои приятелки си правя извода, че моя е идеален!

# 16
  • Мнения: 364
Дразни ме ,че  намира време за приятелите, но не и за мен  #Cussing out Banghead Rage

# 17
  • Мнения: 603
Едно искам да престане - да тръска цигарата си на пода в банята...  Confused

# 18
Едно искам да престане - да тръска цигарата си на пода в банята...  Confused
искам да престане да си носи и кафето там, като допълнение. ooooh!

# 19
  • Мнения: 654
Едно искам да престане - да тръска цигарата си на пода в банята...  Confused
искам да престане да си носи и кафето там, като допълнение. ooooh!
Laughing

# 20
  • Мнения: 666
 doh Искам мъжа ми да престане да играе FIFA с отворена уста по цял ден пред компютъра и да мие повече чинии  Praynig
п.с. искам също да хвърля по често боклука и да си бръсне брадата,че мн ми бучи  smile3521 luvbed

# 21
  • Мнения: 40
Аз искам като го попитам защо му се е развалило настроението, да има отговор на въпроса. Да не е  "ей така, без причина" Crazy И спирам до тук, понеже влиза във форума и ще реши, че се възползвам (а и има опозиционно поведение  Smile и чувство за хумор, надявам се  Smile)

# 22
  • Мнения: 641
-да престане да го няма нощем(нощна смяна).

# 23
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Да престане да пуска водата за чистачките на колата докато аз се каня да влизам в колата  umbrella( на който му се е случвало знае за какво говоря)
Когато гледа спорта да ме чува какво му говоря blahblah

# 24
  • София
  • Мнения: 3 064
Да мрънка и да дудне по-малко. Да гледа по-ведро на живота. Понякога е твърде мрачен. Иначе дреболиите отдавна не ме впечатляват.

# 25
  • Мнения: 40
Да престане да пуска водата за чистачките на колата докато аз се каня да влизам в колата  umbrella( на който му се е случвало знае за какво говоря)

 Grinning Аз зная, ама при мен проблемът е, че вместо вода слага РАКИЯ  Crazy Облива ми с ракия лицето и после ходи обяснявай, че нямаш сестра  Laughing

# 26
  • Мнения: 1 232
Цитат
Аз искам като го попитам защо му се е развалило настроението, да има отговор на въпроса. Да не е  "ей така, без причина"
Laughingохохо  това е класикав жанра или да каже -"Абе нищо ми няма-тююююююююю женски глупости пак"което ме подсеща за едно много полезно и поучително четиво Mr. Green:
СТРАНИЦА ИЗ ДНЕВНИКА НА ЕДНА ЖЕНА:

Събота вечер. Мъжът ми се държи странно.
Уговорихме се да се срещнем в кафето до магазина на чашка кафе. Цял ден ходих по магазините с приятелки, мислех че ми е ядосан защото мъничко закъснях. Той дори не го изкоментира. Разговорът не вървеше , той мълчеше през цялото време. Предложих му да се приберем на по-тихо местенце, за да поговорим спокойно. Той се съгласи, но продължи да мълчи. Попитах го какво го безпокои, а той отговори че всичко е наред. Попитах дали вината е в мен, затова че е мълчалив. Каза че всичко е ок и не си струва да се безпокоя. По пътя към къщи му казах, че го обичам, той се усмихна и продължи да шофира.
Не мога да разбера поведението му и не знам защо не ми отговори. Вкъщи не ме напускаше усещането, че мъжът ми е много объркан. Седеше неподвижно втренчен в телевизора, чувствах го отдалечен. Накрая реших да си лягам да спя. След десет минути, той дойде и изненадващо -отговори на ласките ми, правихме секс, но все още го чувствах странно отдръпнат. Реших че това вече е прекалено и че трябва непременно да го обсъдим, но забелязах че той вече е заспал. Плачейки, заспах и аз.
Убедена съм, че си има друга !.
Моят живот е катастрофа.....

СTРАНИЦА ОТ ДНЕВНИКА НА МЪЖА :

Събота вечер. Днес Левски загуби отново, но за сметка на това с жената здраво се изчукахме.

  bouquet

# 27
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Това последното е велико hahaha

# 28

СТРАНИЦА ИЗ ДНЕВНИКА НА ЕДНА ЖЕНА:

Събота вечер. Мъжът ми се държи странно.
Уговорихме се да се срещнем в кафето до магазина на чашка кафе. Цял ден ходих по магазините с приятелки, мислех че ми е ядосан защото мъничко закъснях. Той дори не го изкоментира. Разговорът не вървеше , той мълчеше през цялото време. Предложих му да се приберем на по-тихо местенце, за да поговорим спокойно. Той се съгласи, но продължи да мълчи. Попитах го какво го безпокои, а той отговори че всичко е наред. Попитах дали вината е в мен, затова че е мълчалив. Каза че всичко е ок и не си струва да се безпокоя. По пътя към къщи му казах, че го обичам, той се усмихна и продължи да шофира.
Не мога да разбера поведението му и не знам защо не ми отговори. Вкъщи не ме напускаше усещането, че мъжът ми е много объркан. Седеше неподвижно втренчен в телевизора, чувствах го отдалечен. Накрая реших да си лягам да спя. След десет минути, той дойде и изненадващо -отговори на ласките ми, правихме секс, но все още го чувствах странно отдръпнат. Реших че това вече е прекалено и че трябва непременно да го обсъдим, но забелязах че той вече е заспал. Плачейки, заспах и аз.
Убедена съм, че си има друга !.
Моят живот е катастрофа.....

СTРАНИЦА ОТ ДНЕВНИКА НА МЪЖА :

Събота вечер. Днес Левски загуби отново, но за сметка на това с жената здраво се изчукахме.

  bouquet

Класика  Laughing

# 29
  • Мнения: 1 317
Да престане да изпада в депресии, да си стъпи на краката, де се интересува от мен понеее мъъъничко повече  Tired

Общи условия

Активация на акаунт