Как да направим мръсно на БивШия

  • 33 929
  • 161
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 277
оби4аш го още май...
каквото и да направиш няма да те успокои.
ина4е се сещам за един ,,мръсен ,,номер.да му дадеш тел в обява за запознанства.
нещо от сорта на ,,Млад напорист жребец търси кобилка за една нощ,тел............,,
ама после да не съжаляваш,знам ли.
омразата е любов,макар и обърната наопаки.
страшното е ,когато не изпитваш нищо .
и последно - мразим в другия нещата ,които мразим в себе си.

# 16
МАЙ МНОГО ГО ОБИЧАМ
оби4аш го още май...
каквото и да направиш няма да те успокои.
ина4е се сещам за един ,,мръсен ,,номер.да му дадеш тел в обява за запознанства.
нещо от сорта на ,,Млад напорист жребец търси кобилка за една нощ,тел............,,
ама после да не съжаляваш,знам ли.
омразата е любов,макар и обърната наопаки.
страшното е ,когато не изпитваш нищо .
и последно - мразим в другия нещата ,които мразим в себе си.
[/quote]

# 17
  • Мнения: 1 258
rum4eto0 Защо си мислиш че като му направиш мрсно ще се почувстваш по-добре?Честно да си призная и аз съм мислила да направя нещо кофти с бившия,но както писах по-долу няма смисъл.След време ще ти мине мерака да го тормозиш. Hug

# 18
Защото той го направи,защото ме унижи,защото ме използваше до последния ден.....Затова...незнам дали го мразя незнам дали го обичам само знам че ме боли,МНОГО

# 19
  • Мнения: 1 258
каквото и да направи,дори и да го качиш на Витоша,да го съблечеш чисто гол,да му вземеш всичко и да го зарежеш да се оправя сам няма да върнеш времето назад.Той те е унижил,излъгалнаранил ужасно много,но не това е начина според мен.Накажи го с безразличие,а някой хубав слънчев ден ще съжелява за стореното.Повярвай ми-изпитан метод е.

# 20
  • Мнения: 2 175
Кви са тия мисли? Shocked

Ако нещо може да "бръкне" в здравето на мъжа  - това е, когато се справяш по-добре без и от него..Насочи натам усилията си..

# 21
  • Мнения: 161
Кви са тия мисли? Shocked

Ако нещо може да "бръкне" в здравето на мъжа  - това е, когато се справяш по-добре без и от него..Насочи натам усилията си..

 Peace Магаренце е права! Най-много боли, когато види, че и без него сме супер, че и два пъти по-добре. Направо откача! 

# 22
  • Мнения: 637
На БНД какво мръсно да му правя - той живота го е очукал и още има да го прави.
Една дъртачка го е хванала за жиголо, купила му лап-топ за 1000лв, и той се мисли за велик.
Цял живот няма да види истинско семейство, да се почувства пълноценен родител.....
Онзи отгоре си знае работата - може да бави, но не забравя.
А сега този господин, с който уж щяхме да бъдем семейство, пък нищо не се получи...
имам възможност да го закопая, но не бих го направила...... Фрапиращ е факта, че точно
като се изнасяше ме заплаши / понеже от година работя и аз в същата фирма, т.е. сме и колеги /:
"Бъди сигурна, че ще те прецакам, все ще намеря с какво да те злепоставя пред шефа и ще си вънка,
 аз съм от 10 години там - ще ме послуша каквото и да кажа, да те питам в кризата, сама с дете, без работа
и със заем към банката как ще се оправяш...... ще го направя...ще си вънка скоро..."
само дето пяна не му излезна от устата докато ръсеше заплахите..........и с това долно същество
аз бях се решила на втори брак, дори и дете / загубих го  - то толкоз нерви /.... УЖАС !!!
Имало Господ да ме запази - да не направя тази фатална крачка.....
Но все пак си останахме колеги, всяка сутрин се виждаме, в един екип сме - чуваме се по 3-4 пъти на ден
няма как да го избегна. А и в малкият град - нямам възможност за смяна на работата.
Иначе говорих с шефа / освен работодател, е и човек / , та споделих с него и той се стресира - как е
възможно подобно поведение, подобна злоба към жената, която до скоро си боготворял и чакал дете от нея...

Каквото е писано - това да става, понеже моята съвест е чиста, и не се притеснявам за работата си.

Но - махнете злобата, огорчението ще мине, и живота продължава !!!! Късмет !!!



# 23
  • Мнения: 1 559
Смехулке,в другата тема те пропуснах...ама тук вече не мога. Naughty
Само ще ти кажа,че от лада на трабант никой не минава Crazy.Казваш за настоящата,дърта била,вещицa била(в др тема)...ама щом бившия ти е вече толкова време с нея,незнам дали е само заради парите.А ти как пък не можа една връзка да задържиш от тогаз? newsm78Замисляла ли си се....
Айде без да се изкарваш света вода ненапита,кой  знае къв цербер си  Joy...особено като ти гледам писанките потвърждаваш това Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 6 477
Смехулке,в другата тема те пропуснах...ама тук вече не мога. Naughty
Само ще ти кажа,че от лада на трабант никой не минава Crazy.Казваш за настоящата,дърта била,вещицa била(в др тема)...ама щом бившия ти е вече толкова време с нея,незнам дали е само заради парите.А ти как пък не можа една връзка да задържиш от тогаз? newsm78Замисляла ли си се....
Айде без да се изкарваш света вода ненапита,кой  знае къв цербер си  Joy...особено като ти гледам писанките потвърждаваш това Laughing
Аз не знам отношенията между пишещите, ама да вметна - да, виждала съм от лада на трабант да се минава...и то доста пъти! Даже съм виждала от Мерцедес на Запорожец да се отива...ако ти е известна последната марка, макар и да си доста млада! И в случай на говоря за себе си....понеже намирам, че БНД е преминал на равностойна на мен марка Wink Wink Wink А просто имам лични наблюдения в живота....Така, че недей се толкоз горещи Wink

# 25
  • Мнения: 1 559
Моргана,отдавна съм спряла да се горещя в такива теми Simple Smile.Все ми тая кой как си живee живота,нали аз съм си добре(засега Whistling).Просто исках да се позамисли и тя,ето втора подред връзка пропада,и уж са се обичали,а то обиди,към мъжете,то чудо newsm78.Еми някак не е нормално.Сигурна съм дори,че не и се случва само за втори път...просто това sa последните 2 случая.Някои хора,незнайт как да играят с картоте си.Това имах впредвид.Ако трябва да съм честна,и аз съм виждала как някои мъже минават временно от мерцедеси на колело(ot nai starite) дори Joy...,ама само временно(за единия кекс,което пък ми е супер странно дори newsm78,но да не задълбавам).Хора всякъкви. Peace

# 26
  • Мнения: 1 425
Най-голямо мръсно ще му направите на бившия ако вземете да порастнете.

# 27
  • Мнения: 2 723
Най-голямо мръсно ще му направите на бившия ако вземете да порастнете.

Много си прав Joy

# 28
  • Мнения: 637
Някои са тука, не да изказват мнения, а за да се заяждат.
Едва ли от няколко постта, някой може да прецени кой какъв е,
каму ли да се осмелява да го охарактеризира. Всеки  е тук, за да сподели
радостта си или болката си, а не да бъде разпнат на кръст, нали...
Ако ще превръщаме темите в лични разпри - всичко се обезсмисля!
Всяка една тук споделя 10% от живота си, никой не може да преразкаже всичко,
за да даде някому ясната представа за живота си / а и не е нужно /.

И освен да споделя, изкажа мнение, имам и друга причина за да пиша ...
 ...не съм длъжна да обеснявам каква е ...!!!

И за не продължим на личностна основа - по темата:

Отрова в питието или вуду магия няма да ти помогнат , просто спри да го
мислиш и остави на Живота да си го накаже !!
Hug

# 29
  • Мнения: 639
Моргана,отдавна съм спряла да се горещя в такива теми Simple Smile.Все ми тая кой как си живee живота,нали аз съм си добре(засега Whistling).Просто исках да се позамисли и тя,ето втора подред връзка пропада,и уж са се обичали,а то обиди,към мъжете,то чудо newsm78.Еми някак не е нормално.Сигурна съм дори,че не и се случва само за втори път...просто това sa последните 2 случая.Някои хора,незнайт как да играят с картоте си.Това имах впредвид.Ако трябва да съм честна,и аз съм виждала как някои мъже минават временно от мерцедеси на колело(ot nai starite) дори Joy...,ама само временно(за единия кекс,което пък ми е супер странно дори newsm78,но да не задълбавам).Хора всякъкви. Peace
Можге би просто няма късмет с мъжете.
Къде е казано,че с втория,третия и т.н. трябва всичко да е супер?
Мислиш си едно,а става съвсем друго.
Още не съм се развела,но ми предстои.Ако някой ми беше казал преди 5г.,че това може да ми се случи,щях д му се изсмея.
Толкова съм ядосана на моя мъж,че ми идва да му размажа топките.Не съм предполагала с какъв Казанова съжителствам.
Забелязвам,че някои жени едва отърсили се от една връзка,веднага се втурват в друга и не си дават сметка с кого се захващат.Мъж да е,а няма значение какъв е.
На мен това ми е последна грижа в момента,така де,мъж да не видя.
Да не съм обърнала резбата? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт