Отговори
# 255
  • Мнения: 9 973
Перпето  Hug

# 256
  • Мнения: 39
Добро утро момичета. Аз вчера не бях на работа, но днес се наложи да съм в офиса, но не знам докога ще издържа.
Nevnev, аз също съм с миома, но последния път казаха, че няма да я гледат, но и моя корем изглежда по надут. Когато я мериха за последно беше 3 пъти по-голяма от плода. Пази се миличка Nevnev, стискам палци да се почувстваш по-добре.

# 257
  • Мнения: 636

Джини относно твоя въпрос немисля че ние сме хората които ще ти дадем правилния отговор.Аз имах приятелка която пи хапче "антибебе" от тия дето са за след секс ако има нещо да го исхвърли е да ама не го е махнало и докторите и казали че работата била 50/50 да увредено или здраво...... е тя го махна не беше готова да става нмама,но ти се консултирай с лекар
[/quote]


Аз се включвам тук чела-непрочела  Embarassed. Хапчетата за спешна контрацепция - ескапел, не махат бебето, а предотвратяват да се случи бременност, но не могат да направят нищо, ако вече има бременност. Успеваемостта на хапчето се води 84 %, но според мен е много по-малка.

Аз сега съм бременна след такова хапче. Изпих го до 12 часа, но при мен е нямало този ефект на предотвратяване. Не го планирахме да имаме бебе на този етап, но сега го искаме. Това, че хапчето не е подействало не означва, че с нещо е навредило на бебето. Просто не е могло да спре бременността  Grinning Това за уврежданията не е въобще вярно. В повечето случаи това са приказки на жени, които си търсят оправдание за пред други или за пред себе си да направят аборт, защото лекарите са на съвсем друго мнение.

# 258
  • Мнения: 9 973
само да кажа,че от този момент линкът към албума съм го махнала.Като цъкнете на апаратчето ще ви иска потребит.име и парола.Разнесете си го на лични.Постоянно ми пращат ЛС затова,че албума не е скрит.Правя го за добро.Ако някой иска,може да направи и самия албим с парола

# 259
  • Мнения: 33
Здравейте момичета Simple Smile
Благодаря ви за топлото посрещане  Hug
Буболече, дано се оправиш скоро.  newsm03 Повечко чай с мед и лимон - мен това ме спаси по празниците.
Относно картоните - много от лекарите предпочитат да ги издават след 12 седмица, защото след този период бременността не се води "толкова рискова". Аз имам още време и се моткам със записването.
Нев, мила, почивай си повече. Ако ти доскучее вкъщи, мога да предложа единствено да се видим на по чайче някой ден  Flutter - пиши на лични относно това, за да не спамим темата  Blush

# 260
  • Мнения: 751
Здравейте и от мен. Hug
Аз сега станах,защото снощи не съм спала от болки в кръста или бъбреците и от там болката я усещах отпред в яйчниците,да живее но-шпато,изпратих мъжо в 4 ч. до аптеката и като изпих хапчето ме е отпуснала болката и съм заспала. TiredДано не ме хване таз болежка,че е нетърпима. Sad
Радвам се за Перпето,че всичко с нея и бебчо е добре. Hug
Лек ден момичета и се пазете. Hug

# 261
  • София
  • Мнения: 2
Добро утро и от мен!Радвам се за Перпето,Буболече да се оправяш бързо,хубав ден на всички

# 262
  • Мнения: 9 973
момичета искам и аз да се запиша.терминът ми е 1 септември,но заради предишно секцио,ще раждам пак така,следователно минавам  в августовската темичка.късмет и безпроблемно бременеене на всички.на мен ми е четвърта бременност,но имам само едно детенце-слънчицето ми марти на година и десет месеца,който вече знае,че ще става батко. Simple Smile
ето още една нова мама  Hug

# 263
  • Мнения: 95
Здравейте и от мен  Hug
Може ли да се включа и аз във вашата темичка? Чета ви от седмица-две, но все влизам тук за кратко и не успявам да пиша.
Тааа, казвам се Диляна, в момента живеем в Асеновград, иначе съм пловдивчанка и с радост очакваме второто си детенце на 08.08.09 или около тази дата  Laughing Какво друго да ви споделя засега... гледам, че обсъждате изследванията- и на мен ми казаха, че по ЗК само кръв и урина, само 1 преглед до третия месец и т.н. При предишната ми бременност и аз ходих и на ЖК и на частно, но този път може и само на ЖК да остана. Доволна съм от избора си на гинеколог, свястна ми се вижда жената, а и нямам време за двойни прегледи, както направих преди 3-4 год. Имам си картон, направих и останалите изследвания (платено).
И аз като някои от вас имам неуспешни предишни бременности  Embarassed и затова и сега не бързам да се хваля, даже роднините ни още не знаят, и в работата ми не знаят, а и общо взето не обичам да се шуми около мен. Предишната си бременност я изкарах много кротко и спокойно, надявам се и сега така да мине. Пожелавам успех на всички бъдещи майки  Hug

# 264
  • Мнения: 60
Здравейте пак Simple Smile за моя радост шефовете ми приеха новината добре........за разлика от колежката.Тя знаеше че съм бременна и че съм рискова както казах с нищо не ми е помагала напротив караше ме да правя неща които както разбрахте застрашиха бременноста ми.....и сега ми е обидена защото трябвало да работи сама........еми аз кво да напрая не съм го искала...както и да е.Забременях супер лесно от 1-я път но износването ще е трудно може друго дете да няма......а ако и това загубя....май ми остава варианта да си осиновим.....но това за сега не го мисля. Simple Smile относно скуката определено ще имам нужда от време навреме да се виждам с някой а ще ми е приятно и да е с някоя от вас разбира се:) така че очаквайте вклучване в ЛС от мен с предложения Simple Smile.А пък ако трябва да влизам в болница само тогава не ми е ясно кви ще ги върша....Sad Перпето много се радвам че си добре както ти така и бебето  Hug newsm44

# 265
  • Мнения: 9 973
на новите мами  Hug добре дошли и леко бременеене

# 266
  • На плажа
  • Мнения: 1 110
Нев,почивай си и не се оплаквай,накрая всичко ще ти изглежда като сън.И сега ,като си останеш в къщи да не ни забравиш.Ти си най-активната и мисля,че трябва да ти дадем медал Grinning. Относно записването но жк.,при мен ще е на 11.02 чак,но преди това имам един преглед във вторник,вторичен от първото направление,за да види дали бебето е добре,нямам търпение.Пазете се всички и никакви лоши мисли да не ви сполетяват вече.Перпето най-вече теб.  Hug

# 267
  • Мнения: 1 241
Здравейте! Вчера бях за втори път на преглед, вече съм записана на ЖК. Гледахме бебо, всичко е нормално за сега, дано продължи така и за бъдеще. Пуснах изследвания - урина, ПКК и микробиология. На преглед съм пак в началото на феврури.

Добре дошли на новите момичета, всичко хубаво им желая!

Стрелче, би ли споделила какви капки за гадене взимаше, че в късния следобяд и особено вечер не се издържа при мен. Благодаря предварително.

# 268
  • Мнения: 12
Здравейте!  Hug
Аз вече определено си имам режим на повръщане. Рано сутрин /днес беше в 5ч./ и задължително вечер преди лягане. А гаденето през целия ден не спира. Вчера си купих от аптеката Кокулин хомеопатично лекарство против гадене и повръщане, но без никакъв ефект Sad

# 269
  • София
  • Мнения: 358
Аз пиех Вомитусхил - хомеопатични капки - помагат доста, макар да не решават напълно проблема. На мен взе да ми поотминава вече гаденето.
Доки ми препоръча хапчета Емил - но така и не ги намерихме никъде.

Общи условия

Активация на акаунт