ПЪРВИ клас почти преполових аз

  • 23 158
  • 277
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Ние тъкмо се прибираме - отидохме и подстригаха Вики 1-ви номер, ще го мина с лосион (ще стои 1 час с него както пише) и вече ще съм 100% сигурна, че нито гниди, нито въшки ще има. Аз също ще се мина с лосиона, нищо, че вчера след шампоана против въшки нищо не открих. Малкият също е проверен щателно със ситният гребен - чист е. Да се надяваме, че сме се отървали.

# 32
  • София,
  • Мнения: 4 267
Олинце дано наистина да сте се отървали и да не ви се случва повече.
И аз снощи го проверих моя синковец, но нищо не открих, ама себе си незнам как да проверя сама, а като седна да чета тук или като се сетя и мен започва да ме сърби навсякъде! Hug

# 33
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Ели много благодаря  bouquet. Но вече всичко ме засърбя докато четях ужас..

# 34
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Хайде, гордо мога да заявя, че сме чисти!
Стояхме повече от час с лосиона (Боже, как вони!  Sick), Вики вече няма почти никаква коса, нямаше и какво да вчеше толкова. Аз също нямам нищо.
Малкият пак ще бъде проверен после.
Обаче вече съм голяма паника - вчера видях едно малко черно нещо на корема на малкият и се разпищях от ужас.... а пък то било боклуче от хавлията му  Rolling Eyes
Помня, че като малка дори когато бях чиста, имах чувството, че нещо ме лази, хапе, пълзи ми....направо да подлудееш.
Поне утре като ги преглежда сестрата, няма да намери и гнидичка по главата на Вики. В момента в който го подстригаме се зарадвах, че нямам дъщери. Сега той се радва, че е като войник с много къса коса.... ама ако беше момиче с коса до раменете, какво щях да я забаламосам, а?

# 35
  • Мнения: 455
Дива Орхидея, плуването почна. Миналата седмица също е имало басейн, ама аз не го пуснах при тези минусови температури.
Въшки за сега не сме хващали и дано да ни се размине. Явно все пак има някаква епидемия, защото моята приятелка преди 3 дена ми разказваше как дъщеря й хванала въшки в училище. Беше много ядосана, защото сестрата ги проверявала всяка сутрин, но въобще не е видяла въшките....

# 36
  • Мнения: 1 817
Ето ни и нас Wink Здравейте Hug

Олинце, благодаря ти, че ми се обади да проверя Крис. Той беше при баба си. Веднага им се обадих.Тя сложила очилата и се зверила доста. Shocked Слава Богу -нищо няма!  Praynig Аз съм чувала, че тези гадини предпочитат по-гъстите и тъмни коси. Нашите модели са други Laughing Ама като дойде не пита. И аз го проверих. Naughty
Радвам се, че и вие сте се справили с тази екстра. Неприятно е. На Крис нищо не съм казвала. Писах ти на лични Wink
Нямаме въшки, но пак се обзаведохме с кашлица #Cussing out и хрема! Утре няма да пращам Крис на уч-ще, ще го водя на лекар, че да не се стига до АБ.
От месец вече в къщи все някой е болен Sad
Кога ще свършат тези болееееестиииииии ooooh!???

# 37
  • София
  • Мнения: 632
Здравейте! Hug
Гледам/чета/въшките обсъждате .Мислех, че тези гадинки вече са изчезнали.Проверих ги и двете-нямат.Незнам дали въобще в училище ги проверяват.Станислава нищо не е казвала.

# 38
  • Мнения: 301
Здравейте !!!
И аз да споделя:като малка имах гъста и къдрава коса до кръста.Незнам от какво зависи ,но само една въшка да има и веднага ще дойде при мен.Бях със "страхова невроза"само като се сподели за такова нещо.Засега децата не са имали ,но ако ми донесат тях някакси ще изчистя ,но мен кой ще чисти .УЖАС
Дано бързо отмине тази напаст.При нас ги проверяват всеки понеделник.
През почивните дни ходим семейно на ски и Миранда вече се справя доста добре за разлика с диктовките.Госпожата все ме успокоява ,че е нормално да греши ,но на мен ми се струва че е прекалено.

# 39
  • София
  • Мнения: 39 765
Дияна също бе щателно проверена. Каза, че имало някаква учителка (рече зам. директорката), която ги проверявала редовно.
Баба ми едно време ме успокояваше "въшките ходят по чисти глави".

# 40
  • Мнения: 172
.... но пак се обзаведохме с кашлица #Cussing out и хрема!
Е нашият юнак кашля вече около 20 дена. Чисто му е дишането, кашлицата била горе, изпи цяло шише сироп и птахчета АЦЦ пи и нищо. Сега съм му купила подбел и ще му правя днес чай та да видим какво ще излезе  ooooh! Whistling
На всички болни бързо оздравяване

# 41
  • Мнения: 310
Мале,не съм се сещтала за тая гадост.Макър ,че сестрата май веднъж спомена ,че ги е ровела по-главата в у-ще.
Още довечера ще проверя,тъкмо и майка е при мен.
Днес бащтата на шефа ме пита кой № обувки носиш и след малко носи някакви боти в кутия ,но като видях носени.Уф, стана ми ....Той вика пробвай и ги позачисти да ги носиш . Неможах,много гадно ми стана.

# 42
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Олееее,какви въшки бе хора. ooooh!
Довечера ще проверявам,ама моята каквато буйна грива има ще е зор голям.
Иначе сме добре.Пишем ,четем,смятаме-госпожата ни хвали,няма проблеми с материала детето,оправно ми е.

Отказа вече да ходи на стол и и слагам ядене . Да видим до кога ще издържа.

# 43
  • Мнения: 159
И моето момченце нищо не споделя, дали ги проверяват в училище за тези гадини? До сега не сме имали проблем, но знае ли човек кога ще му дойде до главата?

# 44
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
И моето момченце нищо не споделя, дали ги проверяват в училище за тези гадини? До сега не сме имали проблем, но знае ли човек кога ще му дойде до главата?

И Тантура не казва. Снощи, като я попитах, каза, че ги проверяват и че не са намерили до сега на някого.

Общи условия

Активация на акаунт