за бързото омазняване на косата

  • 56 508
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 81
Не се присмивам,чети внимателно. Shocked
Не мога да си позволя да ходя с едноседмична мас по косата,нито искам.

Както писах вече сменям често шампоаните,много рядко слагам стилизант,не дърпам всеки ден с пресата и от месец имам напредък с три дни немазна коса. Laughing



# 16
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Познавам много момичета, които претендират с това, колко са чистоплътни, миейки косата си всеки ден или през ден. За съжаление не могат да претендират със здрав скалп и хубава коса.


 Whistling...защо ли се радвам на коса,за която честичко ми завиждат,въпреки всекидневното измиване,а съвсем случайно някак си никога не съм видяла перфектна неизмита коса... ooooh!
Когато ме попитат как постигам абслютно всекидневно косата ми да изглежда без забележки им казвам,че когато спрат да си "поддържат" косите мазни, ще се радват на такава като моята...

Последна редакция: нд, 18 яну 2009, 15:15 от ahasver

# 17
  • Мнения: 1 282
Познавам много момичета, които претендират с това, колко са чистоплътни, миейки косата си всеки ден или през ден. За съжаление не могат да претендират със здрав скалп и хубава коса.


 Whistling...защо ли се радвам на коса,за която честичко ми завиждат,въпреки всекидневното измиване,а съвсем случайно някак си никога не съм видяла перфектна неизмита коса... ooooh!
smile3501 Hug

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
За мен е абсурдно и миенето 2 пъти седмично... Sick

А ще ми обясниш ли по каква причина да третирам косата си с химия, след като няма нужда от това? Мия я точно два пъти в седмицата, защото от толкова миене има нужда.
Като почне някай да ми се гнуси за щяло и нещяло, се чудя къде ми е акълът изобщо да отварям КМ  Tired То големи мадами, голямо чудо тук!

# 19
И аз си я мия точно 2 пъти в седмицата(зимата),защото косата ми има нужда от толкова.Познавам много хора,които са я мият всеки ден,е моята е направо чудо пред тяхната. Stop Така че моля някои дами да не се превземат толкова,всеки си има огледало и преценява как изглежда добре и как да се грижи са забе си.А и смъкнете малко това самочувствие,хората да ви се възхищават,а вие да ги обиждате за косите. hahaha Ако ще да има коса като по рекламите жена с такова поведение за мен е Sick.

# 20
И аз си я мия точно 2 пъти в седмицата(зимата),защото косата ми има нужда от толкова.Познавам много хора,които са я мият всеки ден,е моята е направо чудо пред тяхната. Stop Така че моля някои дами да не се превземат толкова,всеки си има огледало и преценява как изглежда добре и как да се грижи за себе си.А и смъкнете малко това самочувствие,хората да ви се възхищават,а вие да ги обиждате за косите. hahaha Ако ще да има коса като по рекламите жена с такова поведение за мен е Sick.

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
 
... Ако ще да има коса като по рекламите жена с такова поведение за мен е Sick.

 Peace

# 22
  • Мнения: 1 282
А според мен се имаше предвид, че е малко гадно да си с мазна коса и да я миеш два пъти седмично. Sick

За косите, които са нормални и чисти, нямат свръх омазняване, не виждам какъв е проблема да се мият два пъти седмично. То си е достатъчно.

# 23
А според мен се имаше предвид, че е малко гадно да си с мазна коса и да я миеш два пъти седмично. Sick

За косите, които са нормални и чисти, нямат свръх омазняване, не виждам какъв е проблема да се мият два пъти седмично. То си е достатъчно.
Моята въпреки че е мазна,2 пъти в седмицата измиване и никога не стои така.Не знам дали ме разбрахте. newsm78
Може с мазна коса да е гадно,но да се държиш с другите така и да правиш такива изказвания е по-зле от най-мръсната коса.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 780
Е то всеки си преценява за себе си. Аз си я мия всеки ден с шампоан за честа употреба, слагам и кристали, заради краищата й, щото да не се изсушават и така... С мазна коса не ми е приятно да ходя. Peace

# 25
  • Мнения: 1 324
Господи!!! Това не е тема „Да си погъделичкаме самочувствието”. Момичето търси съвет как да се справи с омазняването на косата си. На всеки косата изглежда добре прясно измита. Но това не премахва проблема със свръх-секрецията. Напротив!
Да, гадно е да ходиш с мазна коса! Знам много добре как изглеждах и се чувствах в този период. Но за щастие това вече е минало. В момента косата ми на третия ден след измиването изглежда перфектно. И никой и нищо не може да ме убеди, че съм сгрешила, като няколко месеца съм пренебрегнала суетата си, за да постигна това, което имам сега.

# 26
  • Мнения: 10

 Whistling...защо ли се радвам на коса,за която честичко ми завиждат,въпреки всекидневното измиване,а съвсем случайно някак си никога не съм видяла перфектна неизмита коса... ooooh!
Когато ме попитат как постигам абслютно всекидневно косата ми да изглежда без забележки им казвам,че когато спрат да си "поддържат" косите мазни, ще се радват на такава като моята...

Пробвай да я миеш по 3 пъти на ден, може и медал да ти дадат  Joy

# 27
  • Мнения: 2 388

Познавам много момичета, които претендират с това, колко са чистоплътни, миейки косата си всеки ден или през ден. За съжаление не могат да претендират със здрав скалп и хубава коса.

Права си, има и такива. Чиста/мръсна коса нямат общо със здрава такава.
Аз не претендирам, че съм по-чистоплътна от останалите, но ми е приятно да си мия косата всеки ден, особено лятото. Тогава не ми се и налага да я суша и ми е много хубаво постоянно да ми мирише косата на шампоан и балсам.
Зимата я мия през два дни, не защото изглежда мръсна, а защото аз не я чувствам чиста.



 Whistling...защо ли се радвам на коса,за която честичко ми завиждат,въпреки всекидневното измиване,а съвсем случайно някак си никога не съм видяла перфектна неизмита коса... ooooh!
Когато ме попитат как постигам абслютно всекидневно косата ми да изглежда без забележки им казвам,че когато спрат да си "поддържат" косите мазни, ще се радват на такава като моята...

Има коси, които са доста сухи и 5 дни да не се измият пак не им личи.

# 28
  • София
  • Мнения: 901
Аз мия моята коса през 3 дни без да ходя с мазна коса!От скоро ползвам шампоан на Гарние Фруктис  и забелязах, че ако си изправя косата на втория ден е дооста мазна в корените (когато я къдря с дифузер, до 3я ден издържа), така че тези дни ще търся нов шампоан! Докато бях на маникюр онзи ден, дамите в салона коментираха някакъв шампоан на Лореал Профешънъл, който бил за дълбоко почистване на косата, маникюристаката каза, че е много доволна от него и с бързото омазняване се справял добре! Но аз естествено бях в гръб и не видях какво точно коментираха!  Twisted Evil Ако някой се сеща и го е ползвал, да сподели! Иска ми се да чуя мнение преди да го купя, защото цената му беше 20лв и не ми се иска да рискувам и после да иде в коша!   #2gunfire

# 29
  • Варна
  • Мнения: 692
Според мен, спорът стана на принципа "всеки е прав за себе си".
1. Тези, на които им се омазнява косата по-бързо, обикновено имат права коса, косъмът е фин/тънък. Може и косъмът да е по-плътен, но като цяло косата е права!
2. Тези, които имат чуплива  коса имат по-плътен косъм, съответно косата се омазнява по-бавно. Много къдравите коси съответно най-бавно се омазняват.

Аз съм от първия тип, забелязала съм, че ако я накъдря издържа по-дълго. Дали ще се докаже тази теория? Какви са вашите коси?

Общи условия

Активация на акаунт