РУСЕнски справочник

  • 32 935
  • 293
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 090
Някой може ли да ми каже къде е най-близката млечна кухня при положение,че човека живее зад 2-ро районно(срещу ян бибиян). Praynig

Най-близката млечна кухня е в яслата до обръщалото на девятката, незнам номера на яслата. Дано си ме разбрала.
В 12 ясла Peace

# 76
  • Мнения: 1 207
Някой може ли да ми каже къде е най-близката млечна кухня при положение,че човека живее зад 2-ро районно(срещу ян бибиян). Praynig

Най-близката млечна кухня е в яслата до обръщалото на девятката, незнам номера на яслата. Дано си ме разбрала.
В 12 ясла Peace

че на това близо ли му викате #Crazy.Ужас.Аз си мислех,че има по-наблизо от това.Тя ходи там,но е далечко и ме пита дали има по-наблизо до нея ама явно няма.

# 77
  • Мнения: 222
мммм дааааа тази е най-близката, добре, че в блока има млади майки като мен, та ще се организирваме напролет и ще се отменяме във вземането на кухнята....а като говорим за ясли - утре отивам да подавам документи за 12-та и 15-та. Мислех, че ни е рано и майтапите, че трябва да си записваме децата още преди да се родят са преувеличени, но.. се оказа че в двете ясли имало молби за 2 години напред  Shocked #Crazy Все пак става въпрос за кварталните ясли, а не "реномираните" във Възраждане и т.н. за които е ясно, че винаги ще има наплив..... Crossing Arms

# 78
  • Русе
  • Мнения: 250
здравейте Hug
ние сме в 12-та ясла и верно има и в нашата група  деца ,които са 5 дена на ясла и след това 3 седмици се лекуват,но явно е до детето. Ема ходи от 1-ви юли.08г и като изклю4им един Балкан и едно Море, досега не е боледувала. и аз не броя разните сополи. единствено сега след Нова Година беше 4 дена в нас и то само защото кашлицата беше отвратителна,няма никакъв на4ин да ми я вземат в яслата. според мен много добре ги гледат децата.... Thinking това е мое мнение разбира се,знам 4е има и безкрайно много обратни на моето Laughing
Ходих на рожден ден  на приятелско дете в новия детски клуб СЛОН БАЛОН,много ми хареса и горещо го препоръ4вам Mr. Green
Също да споделя 4е и 12-та и 15-та ясла ще са  ремонтирани и доста освежени......няма само във Възраждане да е така ! 15-та ясла запо4ват ремонтни дейности сега през февруари,а нашата 12-та ясла ще я ремонтират от май месец,така 4е децата след нас ще с ерадват на лукс Whistling
за излизането : мииии и ние не излизаме,а май трябва,но ....явно още не ни се излиза достатъ4но много щом не сме предприели нищо. Joyа и нямаме баба свободна на която да оставим Ема. newsm78

# 79
  • Мнения: 5
мили мами, сигурно не му е тук мястото, но моля да ме извините понеже ми е трудно да се ориентирам. Моля всички мами, които имат възможност да подадем ръка и да помогнем на дечицата от дом за деца без родителски грижи "Надежда" - Русе. Както знаете държавата не се интересува много, много от положението в домовете, а дечицата не са виновни, че нямат мами...
Имат наистина СПЕШНА нужда от  перилни препарати, материали за рисуване и книжки с приказки.  Също и играчки и дрешки, но те не са толкова спешни. Моля всички, които биха искали да помогнат да се свържат с мен или да занесат нещата направо в дома на адрес
гр.Русе, ул."Искър" 41, дом "Надежда" Повече информация мога да ви дам на тел: 0896171406 - Жени Също така, ако сте от Русе и нямате възможност да ги занесете до дома, може да се разберем да ги оставите при мен и аз да ги занеса. Благодаря на всички, които имат желание да помогнат!

# 80
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
Дидка, бързо да оздравявате и да се прибирате в къщи, като чета какво си писала, ми се изправи косата колко страдащи деца има в болницата от тея гадни вируси

# 81
  • Мнения: 95
Здравейте мами от Русе, аз също съм една русенска мама на която и предстой пускане на детенцето на ясла. Ще я пускаме в 8 ясла, но сега разбрах че ще я ремонтират и ще събират децата от 2 ясли и ми е притеснено дали няма да се стресира от толкова деца в група. Знаете ли някоя ясла която няма да се ремонтира скоро. Най вече въпроса ми е за майчин дом ще го ремонтират ли някой знае ли.

# 82
  • Мнения: 758
Здравейте мами от Русе, аз също съм една русенска мама на която и предстой пускане на детенцето на ясла. Ще я пускаме в 8 ясла, но сега разбрах че ще я ремонтират и ще събират децата от 2 ясли и ми е притеснено дали няма да се стресира от толкова деца в група. Знаете ли някоя ясла която няма да се ремонтира скоро. Най вече въпроса ми е за майчин дом ще го ремонтират ли някой знае ли.
Моето дете ходи в 8-ма ясла и ни осведомиа лично всички родители, че е планиран ремонт на всички ясли в града. Така ще събират децата от две ясли на едно място. Не знам как ще го постигнат, но предполагам, че родители които имат възможност ще си оставят децата в къщи, а и като се има предвид факта, че така или иначе не ходят всички, мисля че ще се справят за 5-6 месеца. Така че прецени си сама.

Чили, съжалявам, ама не се сещам коя си ти  Embarassed сложи си снимка да мога да те разконспирирам. А иначе наистина ходим на тази площадка.

# 83
  • Мнения: 1 523
Благодаря ви за пожеланията за скорошно оздравяване!Утре ни изписват.
Знаете ли кога започват ремонтите в яслите,по-конкретно в 16-та?

# 84
  • Мнения: 19 338
Момичета, някои от вас лекува ли детето си при хомеопат? Препоръчайте някой добър хомеопат в Русе или околностите.

# 85
  • Мнения: 758
Благодаря ви за пожеланията за скорошно оздравяване!Утре ни изписват.
Знаете ли кога започват ремонтите в яслите,по-конкретно в 16-та?

Дидка днес говорих с нашата старша, нали ще ви приемем на гости при нас Simple Smile
и тя каза че още не се знаело, бавили се, по принцип трябваше да е от февруари, ама те още не са се преместили, а февруари започва другата седмица така че ... не се знае
Бързо оздравяване!  Hug  Praynig

# 86
  • Монтана
  • Мнения: 499
Момичета моляви ми кажете къде в Русе се правят чертежи на паус?

# 87
  • Мнения: 510
@ Дидка и Маги - ние имаме обява да носим по два чувала от сезал.
Питам аз - защо са ви чували  newsm78 Сестрата каза, че са за местенето на играчки, дрехи и т.н. за децата, което било по принцип за февруари, но се чувало, че ще е март.

# 88
  • Мнения: 758
@ Дидка и Маги - ние имаме обява да носим по два чувала от сезал.
Питам аз - защо са ви чували  newsm78 Сестрата каза, че са за местенето на играчки, дрехи и т.н. за децата, което било по принцип за февруари, но се чувало, че ще е март.

Chilly ние сме в 8-ма и ще ви чакаме с чувалите  Mr. Green
На нас за сега не са ни искали такива екстри Simple Smile

# 89
  • Мнения: 510
Айде от нас да мине - ще ви ги преотстъпим  Grinning  Grinning
А консумативи носите ли - тоал. х-я, мокри кърпи, салфетки? Всеки месец, въпреки, че ходим по няколко дена  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт