перли вместо руж

  • 7 399
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31 182
аз като цяло съм виждала лица на които руж-а/перлите седят някакси лъщящо но не гнусно а доста сполучливо,щом са ми направили добро впечатление.Но незнам с какво да били гримивани въпросните момичета.


Този ефект се получава със специален блясък за скули - виждала съм на макс фактор и манхатън. Имам на Манхатън, слагам след ружа и се получава много хубаво. Блясъкът е ненатрапчив и стои много нежно.

Този блясък на Макс Фактор е на стик и е невероятен.

И аз съм чувала много хвалби за него, но за съжаление не мога да го намеря във Варна.
Да, намира се много трудно и дори продавачките не го знаят. Аз намерих компетентна такава, че все ми казваха "а такъв продукт няма".

# 16
  • Мнения: 483
Наистина се намира трудно, но и този на Манхатън е хубав. Единственият недостатък е, че не е много траен.  Tired Ако някой е виждал стика във Варна, да каже  Whistling

# 17
  • Мнения: 619
Наистина се намира трудно, но и този на Манхатън е хубав. Единственият недостатък е, че не е много траен.  Tired Ако някой е виждал стика във Варна, да каже  Whistling

Дали в МОЛ-а в Beauty Zone няма да имат  Thinking Аз преди малко се върнах оттам, ако бях видяла по-рано щях да питам. Все пак там имат доста разнообразна козметика и се предполага, че зареждат добре  Peace

# 18
  • Мнения: 1 692
аз като цяло съм виждала лица на които руж-а/перлите седят някакси лъщящо но не гнусно а доста сполучливо,щом са ми направили добро впечатление.Но незнам с какво да били гримивани въпросните момичета.


Този ефект се получава със специален блясък за скули - виждала съм на макс фактор и манхатън. Имам на Манхатън, слагам след ружа и се получава много хубаво. Блясъкът е ненатрапчив и стои много нежно.
Този блясък на Макс Фактор е на стик и е невероятен.


И аз съм чувала много хвалби за него, но за съжаление не мога да го намеря във Варна.

дай повече подробности Money

# 19
  • Мнения: 483
ето го . Имаше тема за него преди време, но не я намирам.


Дали в МОЛ-а в Beauty Zone няма да имат  Thinking Аз преди малко се върнах оттам, ако бях видяла по-рано щях да питам. Все пак там имат доста разнообразна козметика и се предполага, че зареждат добре  Peace

Да, ето къде ще потърся Simple Smile

# 20
  • Варна
  • Мнения: 302
Aз ползвам перлите на Орифлейм - по-светлия нюанс и съм много доволна. По принцип кожата ми е много бяла, но перлите стоят естествено, съвсем дискретна руменина придават, както някой по-горе беше писал - по-свеж вид.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз ползвам перли и съм по-доволна от обикновения руж - стои някак по-естествено, освен това можеш да си правиш цвета, какъвто поискаш, защото перлите са в 3 тона /тези, които ползвам/.

# 22
  • Мнения: 505
Във Варна стик на Макс Фактор има на Пазар Чаталджа в козметичния магазин от вътре на пазара, на реда на който продават цветя. Цената на която си го взех е 12,20. 

Последна редакция: вт, 20 яну 2009, 13:30 от maxima

# 23
  • Мнения: 1 447
Доста години ползвах перлите и на Ейвън и на Орифлейм и бях много доволна от тях.

# 24
  • Мнения: 0
Момичета,извинявайте може и да се посмеете на моя въпрос обаче искам да знам със точност как се работи с тези перли.Дали се трошат всичките и се смесват и после с гъбичка се нанасят,дали пък така както са на топченца.Моля ви нека някоя от вас да каже.  Embarassed

# 25
  • Мнения: 31 182
Така както са на топченца в кутията и с четка или с пухче се взема от тях.

Общи условия

Активация на акаунт