Кога Ви пролича коремчето

  • 27 171
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Мисля, че е нормално... за жалост! Аз от самото начало се чувствах доста подута, макар че на мен почти не ми личеше... До началото на осмия месец все едно не бях бременна, а преяла.  Sad А толкова исках голям бременен корем!

От бременността се задържат доста течности и прочие работи... Те са ти обяснили де!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 11 340
1вата ми бременност ми пролича чак към 5тия месец, и то съвсем леко. През 2рата още 2рия месец имах много голям корем. А като хапнех бях като бременна в 9ти месец Simple Smile

И аз съм точно така. Peace Този път коремът ми е огромен; напоследък ме питат няма ли да раждам вече, а аз имам още 3 месеца и половина... Rolling Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 1 175
И аз бях с подут корем още във началото,панталоните започнаха да ми отесняват няколко дни след теста за бременност.Във втори месец изглеждах като във четвърти-пети.

# 18
  • Мнения: 651
Здравейте мами, бременна съм в 8гс, но коремчето ми е много надуто, огромно е и  изглежда като в 6 месец. Чувствам го напрегнато. Чичо Доктор каза, че така се получава от хормоните. Първата ми бременност коремчето ми пак беше надуто, но сега...... изглеждам в доста напреднала бременност. Да не говорим, че дрехите ми от миналата бременност са ми тесни, а съм само във 2 месец.... и килограмите ми растат с дни Shocked. Смаяна съм  Blush Как е при вас, нещо подобно наблюдава ли се?

Да не са близнаци?

# 19
  • Мнения: 9 973
на мен и двата пъти не ми личи

# 20
  • Мнения: X
И аз бях така, много рано ми се  изду корема, втория път още по-рано, но поне килограмите ми бяха по-малко. Наистина е от хормоните, те отпускат стените на червата. Можеш да пиеш Еспумизан, аз пиех и положението беше малко по-добро.

# 21
  • Мнения: 3 010
Аз съм като подута по принцип 4есто имам проблеми с червата, но мъжо каза 4е корема ми не е бил така преди да забременея. Храносмилането ми е нарушено сякаш и щом хапна нещо веднага се подувам, по4ти сяка сутрин си посещавам 00, но явно не е достатъчно качествено  Mr. Green и към края на деня отново се издувам. Под дрехите не ми личи толкова  Peace въпреки 4е ми е първа бременност и тайничко си мечтая най- после да почне да ми личи  Crazy

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
На мен ми личеше от 3-тия месец.Спокойно,всяка бременност е различна. Peace

# 23
  • Мнения: 1 632
С първата бременност рано ми пролича, а накрая изглеждах все едно тризнаци ще раждам!
С втората бях направо супер в сравнение с първата!

# 24
  • Мнения: 57
При всички жени е различно. На мен ми пролича в 5 месец bowuu

# 25
  • Мнения: 2 270
С първа бременност ми пролича веднага и съответно килограмите ми растяха с дни Peace

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И двете бременности корема ми пролича още във 2-я месец

# 27
  • Мнения: 2 013
И аз бях така,а това ми беше първа бременност.Не се притеснявай!
На мен също още 2 месец ми отесняха дрехите и коремчето ми беше издуто като в 4-5!Но пък за щастие в 9 месец,корема ми не изглеждаше като в 9-ти в смисъл беше по-мъничък от на другите мами,и се движех по-лесно от тях  Laughing

# 28
Здравейте!Аз съм вече в третия месец, първа бременност и коремчето ми е подуто, особено след като хапна нещо.А сутрин като стана не го чувствам толкова издуто.Бях се притеснила, но след като прочетох това, което и вие сте написали, се успокоих и си казах "Не съм единствената".  Явно има и други като мен и се радвам,че не е нещо "ненормално".Лека бременност на всички!
 newsm10

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 99
Ами и на мен ми е първа бременност и корема ми е доста подут,сутрин не чак толкова,но вечер става страшно(поне 6ти месец вика мъжо),а както се вижда съм едва втори месец.

Общи условия

Активация на акаунт