Не мога да отслабна

  • 31 896
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 757
а я си прстави 10 върху 80!!!!!! . 
smile3511Ами при мен е нещо такова 82кг,съм:oops:.Изкарах 5 дни на ябълки ,чай и мед и вместо да продължа се ....знаете ли бг-думата с най-много представки?-ИЗПОНАПОСРАХ СЕ!!Направо се мразя вече!Проблема ми е сладкото-имам чувство,че изпадам в хипогликемия.Трудно издържам без нещо сладко. smile3514 Banghead
И хапчета пих- то не беше Ксеникал,то не беше Фибракс и т.н. Отчайвам се от себе си-такава НИКОГА не съм била. Sick
А вие момичета говорите как сте дебели и сте 53-54 кг????!!!!!

84 и съм на твоя хал
никога не съм била толкова мекошава Close

# 61
здравей!

Аз отскоро се заознах с принципите на лечебното гладужане. ядеш до 1 кг плодоже на ден и нйколко чая с малко мед. мозесх да изкараш до 20 дни без никакви проблеми. първите три дни е трудно и от там нататък се чувстваш като прероден. сваляш ненузните килограми, излевукасх се ако имасх явни или скрити болести и се чувстваш супер. важно е да внимаваш при захранването. прочети повече литература, но за мен това е най-важното нещо - да си промениш стила на хранене, да наблягаш на плодове и зеленчуци, да забравиш за месото и да ограничиш животинските продукти. повярвай ми, стават чудеса!!!!!  Laughing

# 62
  • Мнения: 46 573
..................да забравиш за месото и да ограничиш животинските продукти. повярвай ми, стават чудеса!!!!!  Laughing

Точно на обратния принцип- НВД само месо и зеленчуци свалих 13 кг. за 1.5 месеца и не се качват, за разлика от тези при гладуването. А и за мен е шок да лишиш организма от храна  Naughty

# 63
  • ново
  • Мнения: 6 023
Аз от три месеца забравих захарта и тестото. Ям предимно плодове и зеленчуци, малко месо и обезсолено сирене, пия само вода.
Ееее все същите килограми си стоя, имам чуството че кантара знае да показва само числото 58. На какво се дължи това? Аз ли не съм наред или...? newsm78 Сега съм на зелева супа та да видим другата седмица кантара какво ще покаже, но все си мисля че пак ще е 58 кг #Cussing out

# 64
  • София
  • Мнения: 1 402
Аз си мисля, че при мен проблема с несвалените кг е от стреса. Чела съм, че организма се презапасява с необходимите му мазнини и жъглехидрати и ела сега да гледаш чудеса... да видим какво ще стане след диетата и след това с променения ми начин на хранене.

# 65
  • Мнения: 251
Ох, и аз да се оплача тук. Уж от 2 седмици съм на фитнес, уж се ограничавам, а ефект никакъв. Дори вчера кантара показа с 1 кг. повече. Ще взема и аз да пробвам НВД. А искам да ги сваля тези излишни килограми. Вчера се замислих , че трябва да мисля позитивно. Да си се представям слаба. Знам ли, може и да помогне. Една приятелка след второто много бързо- за 4 мес. влезе във форма. Като я попитах как успя ми отговори, че винаги е знаела, че бързо ще отслабне. Може ли в това да е ключа, т.е всичко  да е в главата?? newsm78 Вече се замисляме за второ, но на мен тези килограми ми е трудно да нося. Така че ще трябва да се преборя с тях.

# 66
Майчета,настоящи и бъдещи, днес прочетох във вестника на баба/Трета възраст/ средство за подтискане на апетита:дъвчат се няколко плодчета КИМИОН докато станат на каша и се гълтат с малко вода. Мисля да опитам, но не знам...........с моя безсмъртен апeтит...Успешно отслабване! И помнете - трябва да отслабнете за толкова месеци, за колкото сте качили кг. - т.е. 9 месеца.

# 67
  • София
  • Мнения: 330
Аз от моя опит мога да кажа само едно- сладко може и да се похапва от време на време, но майката му е в готвенето- бях свалила сумати килца, когато готвех нормално, т.е без никакво олио, особено на манджици и супички. После започнах да готвя мазно, пържено във фритюрник и на 60 кила:( исках мъжа ми да качи, килца, но и аз покрай него поналях). Сега обаче свалям. Яж само хляб Бонус(стига да можеш да си го позволиш де:))-аз първоначално ядях по 1 хляб на ден, а сега ям 1 за 3-4 дена. И всичките тези баници и тем подобни неща да се хапват по- рядко(не че не ям въобще, но просто по-рядко). Аз съм човек, който яде мнооого и нямам намерение да се отказвам от яденето, просто защото знам, че не мога. Но конторлирам готвенето, гледам да пържа по-малко, въпреки, че мъжа ми обича. Без движение не става- танци, изкачване на стълби, разходки, корема го стягам за 1-2 седмици с коремни преси(за по 5- 10 мин максимум), но не говоря за хипер усилия. И вода- аз консумирам само трапезна, защото от нея мога да пия по-много и е най-полезна, защото няма нищо в нея. Мажа се антиц. гел на Ейвън и меко казано съм доволна. Но не мисля че глад ми е майката, пробвах и това- после качих двойно.

# 68
  • Мнения: 195
Пробвала съм както протеинова диета, така и лечебно гладуване - и при двете нямах траен резултат т.е. свалените много кила бяха качени. По принцип съм вегетарианка и това много ми помага. Задължително е обаче да се ограничат белите храни - бяло брашно, сол и захар.
За мазнина ползвам само зехтин, рядко слънчогледово олио -- наблягам на авокадо, орехи, бадеми и лешници.
За спорта - от фитнес страшно ми се яде! Затова се придържам към много ходене пеша и йога. Йогата особено помага за преяждане от стрес. Ако не сте пробвали пилатис или таебо -- супер, супер, супер ефект!
Пийте поне 2л вода на ден - изчиства и засища!

# 69
  • София
  • Мнения: 5 289
Привет на всички,еми да ви подкрепя и аз в кг.Да ви кажа повечко-висока съм 170-171см,винаги съм била 58кг,дето някой по-горе спомена когато и където и да се кача на кантар все 58кг,да ама като се запознах с мъжа ми-по-цял ден айде на ресторантче,айде на кръчмичка,айде в колата и айде хоп в леглото.Дните си минаваха станах 68 кг-от хубав живот дето му викат хората.Забременях отначало качвах малко и накрая с извинение се усрах.Няма да коментирам колко кг станах,за да не изпопадате от столовете,ама сега съм 86кг  #Crazy #Crazy ShockedНе мога да живея без Кола,сладичко много обичкам и диети не мога да пазя.И кво все тва свинче ли ще си остана???? NaughtyЖивея на 3 етаж нямаме асансьор,всеки ден качвам стълбите по-няколко пъти пеша,разходки от 14:00ч та до вечерта.Почти не ям бе,хапвам веднъж на ден и не ям някакви главозамайващи количества,хляб не ям от години и всичко тва е=0.Много моля искам да си сваля тое бото дайте линк някой беше казал по-горе,и да ме светнете за тва НВД-някаква примерна схемичка или нещо такова.Но по принцип съм си обещала че от понеделник започвам сериозно да се занимавам с кг си.А иначе винаги съм казвала че най-много се отслабва с СЕКС,изпитала съм го доста пъти,обаче сега нали вече секса не е като с ново гадже и не го практикуваме всеки ден,та тоя вариант поне за мен отпада.Мисля да пробвам тия хапчета Сил,много добри отзиви съм чула за тях или другия вариант ми е Ел-карнитин+Кленбутерол/ или нещо такова/ и въртене на велоелгометъра,пък ще видим.Айде че се улях пак с обясненията,пусто много съм подробна!!!! Stop

# 70
  • Варна
  • Мнения: 4 818
DUDKA  , ето линк, прочети първия постинг, всичко е събрано там, относно Нвд. Или ВМ НВД по-точно. Ако това те интересува, а не диетата на Аткинс...
Хайде, много съм щастлива с този начин на хранене, намалявам се бавно и сигурно и не съм единствена.
Успех на слабеещите!

# 71
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 488
Здравейте и от мен,дебеланки.Изчетох темата,но реших да се включа,чак когато видях,че има мами от моята категория.Висока съм 176 см.Преди първата си бременност бях 63кг( малко за моя ръст).Качих 27,после смъкнах  17 и се започна-качване,сваляне.Така и недостигнах до стартовите.С втората бременност качих само 13-14 кг.,но-о-о-о започнах от много повече.Сега съм се закотвила на 80 и не се и помръдвам.Честно да ви кажа обаче,все още не правя усилия,защото нали кърмя.............. Mr. Green

# 72
  • Мнения: 5 299
ОХХХХХХХХХХХХХХХХХХ - като чуя някоя 53 килограмова мацка да казва , че е свиня - направо ми иде да се гръмна. Момичета вие виждали ли сте "свиня"???? Много пресилено ми се струва...

# 73
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Дудка, няма страшно,ще се сбориш.
 Simple Smile
Преди първата бременност бях точно с твоите габарити - 170-171/ 58 кг.
С бременноста качих 40 (четиридесеееееет) Shocked Close  килограма - т.е влязох да раждам 100.

И така си седях 3 години 82-83 кг,някак си се опитвах да свикна с факта,че на 25  години вече приличам на лелка Sad.  След това обаче се нахъсих , и доста време гризах салатки и махах по фитнеси,но за около 6 месеца пак си станах 60 кг,че и мускули оформих, даже и ми хареса да ходя на фитнес - и така 6-7 години до втората бременност  си поддържах без проблем килограмите + 1-2,които като си бил 100,вече не ти правят такова впечатление . Wink Simple Smile

Така че, давай смело НВД ! Wink

# 74
  • Мнения: 2 952
В БГ моми4етат са прекалено слаби , неестествено , измъ4ват се .Защото не  това което се вижда по ТВ е  естественото  тяло на 1  жена .По повод на 49 кг....или пък  68   била  дебела  свиня ...о   боже ...та 68 са нормални кг. за една  средно  висока  жена и то след раждане .Споко ! Какво ви става  Grinning!И аз не съм дебела , , определено съм за спорт + правилно хранене  , не  за бързите  диети.Но  ето  една която ми  е помагала като се уловя  в  депресия .....естествено не  при бременност.

яде  се месо , яйца, салати  зелен4укови, всякак приготвени, дори пържени (не салатите де Grinning )

не се ядат плодове , захар , вси4ко  в което има брашно, ориз , картофи

пазех  я по 21  дена и свалях по 6-7 кила , но ако се отпуснете после и не  спортувате и не се  движите ще си ги ка4ите , няма лесен на4ин , това  е  истината. Peace

Общи условия

Активация на акаунт