Харесвате ли името Оля ?

  • 2 641
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 588
Не ми харесва.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 529
 Майка ми и дъщеря ми носят името Олга.Оля на галено. Heart Eyes
Имат имен ден на 11 юли. Княгиня Олга.Името е славянско и много жени в селата около София се казват така...

# 17
  • Мнения: 98
не!
Харесва ми  ОЛИВИЯ.

# 18
  • Мнения: 78
По-скоро да, отколкото не. Името ми харесва много повече от разни изкелиферчени имена. Освен това съм чела някъде, че произлиза от огнена, което на мен ми харесва като заряд на име.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 757
По-скоро да, отколкото не. Името ми харесва много повече от разни изкелиферчени имена. Освен това съм чела някъде, че произлиза от огнена, което на мен ми харесва като заряд на име.
абсолютно  Peace , странно ми е че толкова много хора не го харесват  Thinking

# 20
  • Мнения: 6 993
странно ми е че толкова много хора не го харесват  Thinking
И на мен  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 2 172
На мен ми харесва много  Peace Свързвам го с красиво,чаровно и нежно момиченце на опашчица с  искрящи очички  Flutter Определено е много хубаво име  bowuu

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Благодаря на всички за откровението, честно да си кажа и мен резултатите ме изненадват  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 4 555
Е, какво им е на резултатите, почти 50 на 50 са нещата.
Аз като казвам, че не ми харесва, нямам предвид, че ще си помисля нещо лошо за детето, ако се казва така.
Ако на теб ти харесва достатъчно, изобщо не се колебай да си кръстиш така детето. Няма име, което да се харесва от всички, а и не би трябвало това да е целта ти. Оля е съвсем нормално име, а оттам нататък всичко е въпрос на вкус.

# 24
  • Мнения: 581
 Въобще не ми харесва.

# 25
  • Мнения: 3 804
Оля или Олга-харесва ми Peace

# 26
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
да.
Името направо "звъни".

# 27
  • Мнения: 36
На мен лично не ми харесва,но това не означава,че трябва да се съобразяваш с мнението на другите,кръсти детенцето си,както ти харесва.

# 28
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
честно казано не , но вие ще си решите

# 29
  • Мнения: 1 364
Да, харесва ми.

Общи условия

Активация на акаунт