''Дневникът 56'' - да отслабнем всички заедно

  • 14 754
  • 376
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 130
Привет на всички и от мен в новата темичка!
Мислех си че от днес ще си подхвана пак дюки, но в събота се тръшнах с 39 градуса температура и други задни екстри  Sick, при което тези дни карам само на сухар - е и това е някакво ограничение нъл  Crazy
Радвам се като виждам толкова режимни сладурани -  Heart Eyes Да знаете, че много си ви обичам  Hug
Желая ви прекрасен ден и само хубави неща да ви се случват !

# 16
  • Мнения: 352
Здравейте момичета!
След отсъствие от около 10 дни съм на линия.Първо да се похваля,че съм -2 кила.Оздравях,детето и то.Режимна съм,без отклонения.
Много се радвам ,че виждам Скорпиончето,въпреки лошите обстоятелства около нея.Пожелавам на баща ти да се възстанови бързо!  bouquet
Сисли,гледам ,че си махнала 5 кила и канче.Браво момиче само така!  bouquet
Шоколадче,зелената грейка е много яка!
Миранди и Мирама бързичко да се стягат и да влизат в режим!
Честити именни дни на всички на патерица!Роси,честита годишнина,пожелавам ви дълги години щастие и любов!
Големи целувки на Лидето,Мис каприз,Бейби гърл,* Боби *,petinka_vd ,♥ iguanka ♥ !
Лек ден на всички!

# 17
  • Мнения: 1 384
Здавейте, муцунки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз да направя едно формално запис в новата ни темичка / Миранди   bouquet /  и да пожелая на всички да свалят килцата бързо и с усмивка на уста  Mr. Green  Hug

Scorpi , оздравявай бързо, миличка  Hug

Силваната, охо 2 килца - БРАВООО, ти си супер, как ги сваляш само   bouquet

MissCaprice , бързо да се оправя бебо   bouquet

lideto70 , petinka_vd , благодаря за почерпката, момичета  Hug

Chocolata   Heart Eyes

Миранди
, взимай се в ръце, мила! Няма не мога има НЕ ИСКАМ  Peace   bouquet

♥ iguanka ♥ , успешео учене  Hug Hug Hug

sissleyy  Hug , * Боби *  Hug , baby@girl   Hug, Mirama   Hug и на всички, които съм пропуснала  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз съм добре, възстановявам се, за ядене по-добре да не ви говоря, защото не се лишавам от нищо  Blush  Не се тъпча, ям нормално, ама като съм обездвижена сигурно ще кача  Tired Но както казах, здравето на първо място, а килата ще ги мисля после  Peace

Много целувки на всичкиии  Heart Eyes Hug  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 027
 Hug love u all. пак благодаря за пожеланията Hug
Лиде, със закъснение, но...да са ти живи и здрави именниците   bouquet
Сисли, направих си желирано кисело мляко със степче и днес даже на работа си нося , срам, не срам... Embarassed ама наистина не издържам без сладичко...
режимна съм! но кг не мърдат ooooh!
желая на всички хубав и отслабващ ден и успешна седмица

# 19
  • Мнения: 352
Няма нищо срамно в това да си носиш храна от вкъщи.Хем спестяваш пари като не се храниш на вън хем си спазваш режима.И моите бивши колежки ме гледаха странно в началото,но после и те почнаха да си носят храна и всички започнахме да обядваме заедно.
Хич да не ти пука,после ще почнат да цъкат с език като заслабнеш.
Аз най-често за десерт си приготвям  млечно-яйчено кремче или Дюкански течен шоколад.

# 20
  • Мнения: 1 599
Ч Е С Т И Т А   Н О В А   Т Е М А


ПОЖЕЛАВАМ ВИ МНОГО МИНУСИ  Hug


Миранди,  благодаря  за новата тема   bouquet

# 21
  • Мнения: 38
Хехе колко се радвам да видя всички ви тук.Така за отчета моите не кг ами грамове ту надолу ту нагоре щъкат,днес съм пак +600 грама,май майка е сготвила с нещо което не трябваааа Thinking
но ще разгадая тая мистерия.Но от днес вече съм решила сама да готвя,че тя уж режимно режимно ама без да знам прави някакви експерименти Naughty
crazy_tikva Hug гушки и цунки и на теб
ros4enka зная мила ,че е доста демотивиращо тея кг да не мърдат или един ден си свалила на другия си качила,така е докато се отприщят нещата,по мое наблюдение на ПЗ качвам а на П свалям,естествено че ми става тъпо да видя повече някои дни ама идва си с режима,а и за къде бързаме.Също така може да има неща от които задържаш,виж експериментирай махни нещо един ден от менюто,включи друго да видим как ще се отрази.Не се отчайвай мила,направи си едни вкусни кексчета и смело си ги вземай на работа  Hug всеки път в който увисне нослето ти,аз лично ще го подбутвам да се вирва нагоре Laughing
Силванче ей къде се губиш бе душа Hug даам 5-те кила са сигурни ама грамчетата скачат напред назад та да видим дано тая седмица да видим 66
Scorpiскорошно оздравяване ти пожелавам и включване след като се възстановиш,че определено липсваш  bouquet
МissCapriceгоркичкото що така боледува милото Sad дано се оправи скоро,чак ми се прииска да донеса едни имуностимулатори от канадско,че тук май лекарствата са по ефикасни сякаш,за твоето бебче,че май много боледува миличкото,дано скоро се оправи  bouquet

# 22
  • Мнения: 6 958
Добър вечер на всички  Hug

Днес имах кофти ден... нещо без настроение с черни мисли в тиквата ми  Tired Храна: 1 чай, 2 кафета, салата от маруля с 3 кебапчета и 1 ч. кола. Кофти, ма т'ва е положението  Confused

Скорпи оправяй се по скоро  Hug Не искам да давам ''акъл'', но малко витамини като плодове, зеленчук и чай няма да ти е зле. Ако си била предимно на месо си си загубила този витаминозен състав и прочие.  Peace

Силвана и ти ли беше на Дюкан?    bouquet

Крейзи тиква ако се храниш с питателна и здравословна храна няма да качиш  Hug

Сислей пропуснала съм да разбера какъв е твоят режим?  Hug

Игуанка, Шоколадка, Мирама, Росченка, Мис Каприс, Бейби гърл, Лиде и всички дневничета  Heart Eyes

# 23
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Здравейте, милички, как сте? Heart Eyes

Аз премръзнах днес сутринта, брули ме як дъжд и олимпийски вятър на път за работа. 30 минути пеша в буря и клинч, ревнах направо. Не стига, че от събота съм с течащ нос, ами и днес ми беше за капак #Cussing out Сега тъкмо си взех горещ душ, че нямах сили за тренировка. Режимна съм:

сутринта: елда с кис. мляко
преди обяд: две малки ябълки
обяд: пълнозърнест сандвич с риба тон; ябълка
вечеря: елда със сирене; две малки ябълки и едно манго

Елдата ми е новата мания, вкусна е и богата на фибри и протеини Crazy

Хайде, целувки Heart Eyes

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 21:32 от Chocolata

# 24
  • Мнения: 38
Миранди то и аз така нямам хич настроение и ми е едно  Tired тъпо,пък четох някъде,че днес бил най-депресиращия понеделник откак същесвувала статистиката представете си.
Аз съм на Дюкан Миранди и за сега работи Hug

# 25
  • Мнения: 1 599
 Здравейте момичета,


 Идвам за отчета : зак. 2 банана; обяд кисело мляко с краставица, ябълка ; 2 варени картофа с зелена салата...спорт никакъв  Rolling Eyes но поне петък, събота и неделя се съсипах от ходене по магазините  Laughing този спорт ми е любимият  Hug

много  Hug

# 26
  • Мнения: 38
ехх кафенце за всички от сърце Flutter

хайдиии на кафетууу,че таз седмица да свалиме дупетууу Laughing

# 27
  • Мнения: 6 958
Добро утро на всички  Hug

Започвам деня с плодов чай с мед - звучи обещаващо  Mr. Green



Сислей благодаря за кафето   bouquet При мен следва портокал и кафе  Peace

Хубав ден на всички  Heart Eyes

# 28
# 29
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 175
Привет!
Вчера писах, писах, но спря тока и .....
Аз съм си режимна Дюканка третофазничка - нямам поражения в мерките от включването на хляб, ябълка, кашкавал и гала вечери!
Мисля да си продължа третатата - за всички свалени килограми - септември / октомври 2007 бях 83 кг. (по-тежка отколкото бях бременна в 9 месец  Sick) Свалих до август задържах, но септемри видях как за има няма месец се опропастява труда ми - качих 3 - 5 кг., но рязко качени - камо в областта на бедрата, ханша и корема- не си влизах в панталоните.
Та подхванах Дюкан - та мисълта ми е дали да не направя една трета за 20 свалени килограма за да свикне организма с тях?  newsm78
Scorpi , бързо оздравяване! А защо пак да го подхванеш?  newsm78 Ако не е нахално - ти нали достигна с Дюкан желаното тегло? Просто да се предпазя аз от криване.
sissleyy , мерси за кафенцето - ще се възползвам, но трудно влизам в работен ритъм - след 10- дневното боледуване на дъщеря ми......
Миранди , успех с плодуването - аз съм го правила 2 пъти и това беше първото, което предприех като се видях на снимки септември от морето и кг. на кантара, но .... 1 ден и то го изкарах на инат - страшна главоболие и от 17 часа все в леглото - просто останових, че не е вече моята диета!
crazy_tikva, скорошно пълно възстановяване!
Момичета,  Hug и успешен ден!

Общи условия

Активация на акаунт