''Дневникът 56'' - да отслабнем всички заедно

  • 14 784
  • 376
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 958
Влизам и аз да ви подаря моята Валентинка txtloves

С диетата съм доникъде, болна съм и не ми е до диети, реших този път без антибиотик да се лекувам и се влача вече цяла седмица, та ще видим дали накрая няма все пак да пия и антибиотик SadГледам много Дневничета се появиха,Игуанка, радвам се че пишеш Hug Hug
Шоки, Тиквичке, Heart Eyes Two Hearts
Лиде, браво на теб, грам по грам-килограм Hug
* Боби *,petinka_vd,double hot,double hot,Анабела, Ая, HugПростете че няма да пиша поименно, по-късничко пак ще се включа, пожелавам ви един прекрасен и много романтичен празник на влюбените:hug: Hug

# 316
  • София
  • Мнения: 1 950
Жени, Hug оздравявай бързо, миличка! Heart Eyes

# 317
  • Мнения: 6



ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВЛЮБЕНИТЕ И НА ВИНОТО!!!За всекиго по нещо.

Отчитам -1кг и отивам на чай  Wink

Весели празници сладурки  Hug  Hug  Heart Eyes

# 318
  • Мнения: 1 384
Здравейте, красавици!   bouquet

Минавам да ви пожелая много любов, но не само през днешния ден, а през всичките 365 дни на всяка една идна година!  Heart Eyes
Нека всяка една от вас е заобиколена от обичта, киоято й е нужна, за да се чувства истински щастлива
Hug





В кутията няма бонбони, спокойно  Wink
Нека всяка една от вас намери вътре това, което желае най-силно и за което мечтае най-много!   bouquet

Обичам ви висчки и ви желая незабравимо изкарване на днешния празник!

Наздраве!

# 319
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Здравейте, момичета! Честит празник на всички, пожелавам ви да сте вечно влюбени и обичани!


П.С. Аз имах много тежка нощ, почти не съм спала , но пък половинката ме изненада приятно тази сутрин с картичка, букет рози, кутия шоколадови бонбони и подарък Heart Eyes Вече си хапнах няколко бонбона за закуска, сега смятам да се погримирам малко, че мязам на вампирче, и след това излизаме на слънчице.
Лек ден на всички Hug

# 320
  • Мнения: 3 050
Здравейте!  Heart Eyes
Мен вече ми е ясно защо вчера опустошавах хладилника  Embarassed (заради МЦ) Мисля днес да си почивам, ще празнувам утре (и без това винаги е пълно с хора на тази дата); спах до 12 и 30  Crazy  Mr. Green За утре мисля да правя торта, дано да стане  Praynig
Жедирче, оздравявай мила  Hug
Шоколадче, много хубав подарък  Hug
Тиквичке, пожеланието ти за кутията е чудно  Heart Eyes
* Боби *, petinka_vd,double hot,Анабела, Ая, лиде, миранди, Смайл, мирама, росченка, Каприсче, Скорпи, Силвана, baby@girl, sissleyy и всички Дневничета които не съм написала  - желая ви хубав празник   Hug

# 321
  • Мнения: 6 958
Честити празници на всички   bouquet  bouquet  bouquet

Много здраве, любов и щастие  Heart Eyes

# 322
  • Мнения: 1 599
 Здравейте момичета,


ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН  НА ВСИЧКИ


Пожелавам ви вечно да сте обичани и много щастливи   bouquet Hug


Аз днес съм диетична дори  нищо не може да ме изкуши (то аз едва ям и това което трябва да хапвам ...да не говорим за лакумства ) . Ето и днешното меню : зак. 1/2 активия ; 1 ябълка; обяд пилешки бутчета (без кожа ) печени на фурна със зелена салата , след обедна закуска 1 ябълка вечеря салата домати и краставица със сирене. В последно време съм на свободно хранене   но поне сега знам как да си избирам храната   


весело изкарване на празника ... гушкам ви  Hug

# 323
  • Мнения: 3 050
Сервирам кафето, дано да се включите в темата  Hug

Ая какво има на зъбчето?  Hug
Как прекарахте вчера, дневничета?  Heart Eyes

# 324
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Как прекарахте вчера, дневничета?  Heart Eyes

Чудесно, но с доста режимно и нережимно хранене. Днес също Blush. Утре съм бетон, обаче Hug

# 325
  • Мнения: 930
хайде и аз тук Crazy, като ще се слабее Embarassed

# 326
  • Мнения: 1 599
здравейте момичета,



 Днес си ми е свободният ден на диетата и си хапвам не режимно... винаги преди свободният ден си викам , че ще имам само 1 не режимно нещо , но все не успявам hahaha ама все пак няма да нарушавам режима, щом си има 1 ден да ям всичко си го спазвам ... няма да пиша какво съм яла  Flutter


  ♥ iguanka ♥  благодаря за кафенцето  bouquet аз доста го закъсах със зъбите надявам се до 2 седмици всичко да е ОК  Hug



 Hug Hug на всички... от утре ще съм диетична

# 327
  • Мнения: 38
Здравейте мадами от 1 седица не съм писала че беше много тежка за мене и естетвено не ми беше до режим,просто емоционално се изтощих.Както и да е връщам се на поправителен от понеделник,че безобразно е положението.
На огромни патерици пожелавам ЧРД на принцеската на Боби.
double_hot ти си нашият геройййй Hug браво за успеха
на всички останали  Hug

# 328
  • Мнения: 3 050

Добро утро! Желая ви хубава седмица  Grinning

# 329
  • Мнения: 6


Добро утро, мили дневничета.

Най-после прескочих психологическата си граница от 70кг и видях шестичката. Много съм щастлива и продължавам с житцето. Интересно е, че не  ми се прияжда и нямам криза за сладко, както очаквах.

Минусова седмица на всички  Hug  Hug  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт