"Сняг навън вали и вее, а Монтанчето тихичко му пее"

  • 14 625
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 43
                                      Честит рожден ден,Сентана!
                          Здраве,усмивки и много любов ти желая!


                         

# 16
  • Мнения: 210
Честит Рожден Ден  на sentana!С пожелания за здраве,щастие,късмет да те следват за напред! newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni bdbaloni smile3525 newsm51 smile3525 newsm51

# 17
  • Мнения: 42
 

                                      Честит рожден ден,Сентана!
                          Здраве,усмивки и много любов ти желая
!

                         
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm59  party023

# 18
  • Мнения: 413
Честит рожден ден на Сентана !!!  ura  bigdance2

# 19
# 20
  • Мнения: 43
Момичета,кажете ми,мига ли ми долната част на аватара,че при мен мига?

# 21
  • Мнения: 3 314
Момичета,кажете ми,мига ли ми долната част на аватара,че при мен мига?

 

ne , ne miga  Naughty

# 22
  • Монтана
  • Мнения: 220
Благодаря ви момичета за милите поздрави,всичко най-хубаво и на вас и вашите семейства.Ето една закъсняла почерпка от мен.
Любимият ми коктейл:

# 23
  • Мнения: 18
                    Честит рожден ден,скъпа ми сестричке Sentana.                                                                                   Пожелавам ти най-вече много здраве, семейно щастие и много,много любов...         

# 24
  • Мнения: 30
Честит рожден на Sentana!


# 25
  • Мнения: 3 314
Добро утро
 
къде сте всички  newsm78

# 26
  • Мнения: 274
Здравейте  Hug
Аз съм тук и след малко ще излизаме с малката,защото времето е добро за разходка Peace

# 27
  • Мнения: 3 314
ние по-късно ще излизаме  1stroller  ще се разходим из слънчевата   Nature Partly Sunny  и из монтето  1swing  а после ще пием кафе някаде  lalalala     Laughing

# 28
  • Мнения: 210
Здравейте,и аз съм тук.До сега готвих ,чистих и т.н.Сега обличам Поли и излизаме навън.Чак до центъра няма да стигнем,защото вече не ползваме количка,ама из квартала ще се разходим.Поли кашля,ама слънчицето на вън ще и се отрази добре.

# 29
  • Мнения: 196
И ние се разходихме ,взехме кухнята и се прибрахме да спинка Иванчо.Като се наспи пак  Hug няма изпускане на хубавото време.
Оххх,да ви се оплача и на вас ,днес Иванчо дръпна дръжката на вратата към терасата и ме затвори отвън  ,така се уплаших ,нямах телефон в мен и от 6тия етаж викнах на една жена ,която едвам познавам от др.блок та дойде да ме отвори,добре че не бях заключила входната...Той май  разбра че е направил пакост ,та започна и да плаче ..та стана една.Досега неможеше да достига ,даже не се и пробвал  вече ще съм по-внимателна....ама.

Последна редакция: вт, 20 яну 2009, 13:18 от bisssy

Общи условия

Активация на акаунт